Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-08-2014, 15:10
loleczka_87 loleczka_87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
loleczka_87.polki.pl

Domyślnie Pakowanie torby do szpitala

Niedługo muszę się zabrać za pakowanie torby do szpitala i zastanawiam się w co się spakować, lepiej walizka czy jakaś torba podróżna? Nie wiem też jakie ubranka spakować małemu, powinnam urodzić na początku października. Proszę o sugestie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-08-2014, 18:35
zaneta4545 zaneta4545 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
zaneta4545.polki.pl

Domyślnie Odp: Pakowanie torby do szpitala

Weź najlepiej walizkę, bo zawsze lepiej mieć za dużo niż za mało. Zresztą sam szlafrok zajmuje sporo, bo ja brałam. Chyba, że zawsze będzie miał kto coś podrzucić w każdej chwili..
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2014, 10:56
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Ja już mam spakowaną torbę do szpitala. Szlafrok zajmuje w niej połowę miejsca, ale walizkę mam tylko tą największą i trochę głupio z taką wielką jechać na porodówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2014, 17:18
patka_m89 patka_m89 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patka_m89.polki.pl

Teraz szczerze mówiąc nie ma co szLec jeżeli chodzi o pakowanie torby do szpitala...
Tylko podstawę ,która nam trzeba a resztę zostawmy w domu bo naprawdę mało trzeba...
dla mamusi najlepiej majtki bawełniane podkłady i 3 koszule do przebrania a mozna wziąć tylko 2 na bank ktoś przyjdzie do szpitala do doniesie świeże a zabierze brudne
To samo z dzieciątkiem bo po co nosić te ciężkie torby teraz już wiem to xD
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2014, 00:31
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Ja z gazet mam kilka takich notatek w formie tabel co zabrać do szpitala- dla mamy, dzidzi, kompletuje i odchaczam Przynajmniej wiem że o niczym nie zapomne , bo w ciązy to człowiek jakiś taki rozkojarzony
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2014, 11:57
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Ja dla maluszka nie muszę zabierać ciuszków, bo wszystko daje szpital, a na wyjście to mąż przywiezie w dniu w którym będziemy wychodzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2014, 09:10
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Ja dla maluszka nie muszę zabierać ciuszków, bo wszystko daje szpital, a na wyjście to mąż przywiezie w dniu w którym będziemy wychodzić
teresa a kosmetyki? pieluszki? ręczniczek?rękawiczki nie drapki? ciuszki dla Ciebie na przebranie? kapciochy? podkłądy? Szpital wszytsko daje? Czy te podstawowe rzeczy dla Malucha?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2014, 10:34
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
teresa a kosmetyki? pieluszki? ręczniczek?rękawiczki nie drapki? ciuszki dla Ciebie na przebranie? kapciochy? podkłądy? Szpital wszytsko daje? Czy te podstawowe rzeczy dla Malucha?
Dla maluszka muszę mieć tylko pieluszki, resztę daje szpital. Oczywiście dla siebie muszę zabrać kosmetyki i ciuchy, ale podkłady też daje szpital
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2014, 01:10
beatris20's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Dla maluszka muszę mieć tylko pieluszki, resztę daje szpital. Oczywiście dla siebie muszę zabrać kosmetyki i ciuchy, ale podkłady też daje szpital
to fajny szpital, u mnie mimo , że warunki sa naprawdę wspaniałe, wiele rzeczy trzeba przywież (nawet papier toaletowy)
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2014, 19:40
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
to fajny szpital, u mnie mimo , że warunki sa naprawdę wspaniałe, wiele rzeczy trzeba przywież (nawet papier toaletowy)
O nie papier toaletowy to już przesada. Ja jak urodziłam Zuzię to w łazienkach był nawet płyn do higieny intymnej lakcyt. I oczywiście herbata i woda dla mamy bez ograniczeń.
A szpital niby nie za bogaty, ale ginekologia sponsorowana przez różnych producentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania