Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mata edukacyjna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mata edukacyjna

    Zamierzam kupic matę edukacyjna, synek ma dopiero cztery tygodnie ale juz zwrócił uwagę na karuzelkę. Jakie maty polecacie??
  •    
       

    #2
    Odp: Mata edukacyjna

    Mielismy mate pożyczoną, jednak mała jakos średnio była nią zainteresowana, jeśli zauważysz że maluch jest zainteresowany np. karuulezą nad łóżeczkiem to moze i warto zainwestować
    czasami w marketach mozńa utrafić promocje na takie maty

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mata edukacyjna

      Napisane przez loleczka_87 Pokaż wiadomość
      Zamierzam kupic matę edukacyjna, synek ma dopiero cztery tygodnie ale juz zwrócił uwagę na karuzelkę. Jakie maty polecacie??
      U nas mata sprawdziła się rewelacyjnie. Synek ma 7 miesięcy dopiero teraz przestał się nią interesować bo woli się przemieszczać
      My mamy matę z Fisher Price, moim zdaniem jest rewelacyjna tylko że moim zdaniem bardzo droga. Dostaliśmy ją w prezencie i gdyby nie to to może myślałabym o zakupie tego modelu używanego. Jej zaletą jest to że ma melodyjki uruchamiane w różnych trybach i światełka, dzięki czemu od małego synek się nią interesował bo lubił oglądać te migające kolorki Wykonana jest bardzo solidnie. Polecam
      http://www.smyk.com/fisher-price-rai...y-dla-dzieci-p

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mata edukacyjna

        Ja miałam od siostry ale mała za bardzo się nią nie interesowała. Bardzo dużo słyszałam o matach firmy canpol a teraz zobaczyłam że można wygrać taką matę na ich stronie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mata edukacyjna

          Maty są fajne jeśłi dzieci się lubią nimi bawić, jednak jest to zabawka na krótki okres czasu

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mata edukacyjna

            My mamy matę Fisher Price z pianinkiem. Początkowo Mała leżała chwilkę i się nudziła, ale teraz(ma 2 miesiące) bardzo lubi na niej leżeć, także polecam!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mata edukacyjna

              maty są piękne, kolorowe niestety służą dość krótko maluszkowi a ich cena nie zawsze bywa mała. My na szczęście dostaliśmy w prezencie od św Mikołaja

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mata edukacyjna

                W zasadzie masz szeroki wybór jeżeli oczywiście będziesz zamawiac w sklepach internetowych,mata edukacyjna to rewelacyjna rzeczu nas sie sprawdziła. Jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyc na ten cel?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mata edukacyjna

                  ja miałam matę samorobną, zrobiłam ją na szydełku i podoszywałam piękne bąbelki kolorowe i inne wystające elementy, polecam takie rozwiąznaie .

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mata edukacyjna

                    ja polecam matę piankową której zywe kolory pobudzają dziecka kreatywnośc i wyobraznię http://www.anluxsklep.pl/maty-i-************..ari-m-013.html

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mata edukacyjna

                      maty edukacyjne są fajne, ale raczej do czasu jak dziecko tylko leży jak się zaczyna przemieszkać to tylko przeszkadza, albo dziecko się nią przykrywa tylko

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mata edukacyjna

                        oj to prawda. co prawda ja jak kupowałam matę to wybrałam taką z usztywnianymi i zapinanymi bokami, żeby Maluch za daleko nie uciekł i w sumie do czasu aż zrobił się trochę bardziej zwinny to wystarczało. dużo pomysłów można znaleźć na http://dla-dzieci.do500.pl ostatnio jak szukaliśmy prezentu dla małej chrześniaczki to wybraliśmy fajne rzeczy. Poza tym w zabawkach najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych Pociech, dopiero na drugim miejscu jest funkcjonalność i wygląd.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mata edukacyjna

                          Napisane przez ba-zia_1 Pokaż wiadomość
                          oj to prawda. co prawda ja jak kupowałam matę to wybrałam taką z usztywnianymi i zapinanymi bokami, żeby Maluch za daleko nie uciekł i w sumie do czasu aż zrobił się trochę bardziej zwinny to wystarczało. dużo pomysłów można znaleźć na http://dla-dzieci.do500.pl ostatnio jak szukaliśmy prezentu dla małej chrześniaczki to wybraliśmy fajne rzeczy. Poza tym w zabawkach najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych Pociech, dopiero na drugim miejscu jest funkcjonalność i wygląd.
                          Też wybrałam matę z zapinanymi bokami żeby maluch nie mógł sie przemieszczać ale mój praktycznie od samego początku bez większego problemu forsował tą "zaporę" wiec szybko przestałam te boki zapinać.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mata edukacyjna

                            Myślę, że taka mata naprawdę pomaga w rozwoju dziecka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mata edukacyjna

                              Maty edukacyjne wypływają bardzo dobrze na rozwój maluchów. Potrafią zaciekawić dziecko i sprawić, że się uśmiechnie, a to najbardziej cieszy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X