Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaka spacerówka dla 2-latka?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaka spacerówka dla 2-latka?

    Cześć.

    Kiedyś już poruszałam ten temat. Szukam spacerówki dla córki. Ma dwa lata i bardziej mi chodzi o taką parasolkę. Bardziej mi potrzebna na zakupy czy do kościoła. Musi mieć regulowany podnóżek i oparcie. Zastanawiałam się nad baby desing travel, coto baby soul, espiro active, caretero gringo, baby design mini. Ktoś mógłby doradzić? Najlepiej użytkownicy tych wózków.



  •    
       

    #2
    Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

    Ja już odzwyczaiłam Kubusia od wózka. Wszędzie chodzi już na własnych nóżkach. Jest to uciążliwe, ale z uwagi na konieczność wcześniejszego rehabilitowania go, i ciągłych ćwiczeń tak już weszło nam w krew. Ciesze się, że chodzi, biega i trenuje nóżki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

      A możesz podać jaki budżet posiadasz na ten cel? Bo wtedy będziemy w stanie doradzić coś sensownego i godnego uwagi,podstawa jest jednak sama cena.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

        Z opinii znajomych mogę polecić spacerówkę firmy Baby Dream, składa się, jest dobra jakościowo i cena też przystępna. Największą zaletą jest to że rączka do prowadzenia jest w całości tak jak przy zwykłych wózkach.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

          U nas okres wózkowy już za nami, miałam 3 wózki w tym jeden wielofunkcyjny i ten polecam najbardziej, wygodny i wszedzie podjechał, gdzie spacerówki wymiękały, zbyt śliskie kółka sprawiały nieraz problem w sklepach, kiedy przyszło zrobić zakupy, drugi minus to podjazd pod krawężniki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

            Poczytaj pozostałe tematy na forum w tym oraz kilku innych działach gdzie kwestia wózka była już wielokrotnie poruszana no i zrecz jasna sprecyzuj budżet. teraz mamy styczen więc warto poszukać w sklepach internetowych gdzie spotkasz szereg ciekawych promocji i rabatów.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

              Ja mam firmy Kooci I tak ten wózek pani w sklepie zachwalała Dodam że był używany a dwójka moich dzieci wyjeździła i wózek się dobrze trzyma aż sama się dziwię

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

                W sumie faktycznie było już kilka wątków na ten temat na forum,więc wystarczy poszukać,tym bardziej teraz zimą kiedy możemy liczyć na promocje i rabaty w sklepach internetowych.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

                  a oglądałaś wózki Quinny? jest jeden model Yezz, to ponoć waży 5 kg, w Waszym przypadku super by sie sprawdziło. do tego nowoczesny wygląd i dobrze się prowadzi.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

                    Ja mama z caretero , jestem bardzo zadowolona, tylko po złożeniu zajmuje sporo miejsca niestety. A parasolka znów wydaje mi się malo wygodna dla dziecka z tym, że jej to prawie nie widać w bagażniku jak się włoży.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

                      Napisane przez aga0411 Pokaż wiadomość
                      a oglądałaś wózki Quinny? jest jeden model Yezz, to ponoć waży 5 kg, w Waszym przypadku super by sie sprawdziło. do tego nowoczesny wygląd i dobrze się prowadzi.
                      ja mam właśnie ten model, to rzeczywiście jest ultra lekki polecam mamom którę muszą sobie radzić z wnoszeniem i przenoszeniem wózków

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaka spacerówka dla 2-latka?

                        Proszę o wznowienie wątku tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=7384, ten zamykamy by nie dublować wątków o podobnej treści

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X