Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wózek w stylu vintage

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wózek w stylu vintage

    Co myślicie o takich wózkach? Mi się zawsze bardzo podobały, ale jeszcze kilka lat temu ich ceny były powalające.

    http://babyonline.pl/zakupy_wozki_fo...kul,13302.html
    Attached Files
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wózek w stylu vintage

    Fajne te wózeczki, ale cena zaporowa.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-07-2014, 15:55.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wózek w stylu vintage

      Odkąd byłam małą dziewczynką marzyłam o wózku retro! gdy rok temu zaczęliśmy kompletować wyprawkę ceny mnie przerażały... I tak zaczęły się poszukiwania wózków używanych. Znaleźliśmy piękną Inglesinę w idealnym stanie - to nie był jedyny wózek, jakim dysponowali rodzice, od których go odkupiliśmy. I tak za 1500 zł mamy gondolę, fotelik samochodowy i spacerówkę. Z wszelkimi możliwymi dodatkami! Wiele osób mówiło nam, że te pieniądze kupimy nowy wózek. Ale my nie żałujemy! Inglesina sprawdza się fantastycznie! Nie mam też nic przeciwko miłym komentarzom przechodniów: ach, jaki piękny wózek! taki jak to były 20 lat temu!

      A to mój mąż na jednym z pierwszych spacerów
      Attached Files




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wózek w stylu vintage

        Rewelacja! Piękny wózek, mąż też niczego sobie
        Ja musiałam mieć taki, co 3 dzieci pomieści, więc u nas funkcjonalność wzięła górę nad wyglądem.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wózek w stylu vintage

          Napisane przez TusiaAJN Pokaż wiadomość
          Rewelacja! Piękny wózek, mąż też niczego sobie
          .
          Dzięki hehe fakt, ładnie się razem prezentują ;p Teraz już mamy spacerówkę, bo synuś jest wyjątkowo ciekawy świata i w gondoli już nie wyleżał na spacerach.

          Masz trojaczki?? Chyba nigdy na żywo nie widziałam gondoli dla trojaczków!




          http://moj-dzikus.blogspot.com/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wózek w stylu vintage

            Masz trojaczki?? Chyba nigdy na żywo nie widziałam gondoli dla trojaczków![/quote]

            Wygląda to tak :P to model z którym ja miałam do czynienia (rydwan jest koleżanki dokładniej) i muszę powiedzieć że prowadzi się lepiej niż nie jedna spacerówka :P
            Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 09-07-2014, 15:56.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wózek w stylu vintage

              To oczywiście kwestia gustu ale jeżeli mam być szczera to mi osobiście podoba się taki wózek w starszym stylu,ważne aby był bezpieczny i wygodny dla naszego dziecka

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wózek w stylu vintage

                Może i są ładne ale wydaje mi się, że praktyczniejsze są wózki ze skrętnymi przednimi kółkami. Nie wyobrażam sobie manewrować taki wózkiem w sklepie między regałami

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wózek w stylu vintage

                  jak mam byc szczera to mnie taki wozek sie nie bardzo podoba - nie przypadl mi go gustu - hehe oo gustach ponoc sie nie dyskutuje, ale jesli komus innemu sie podoba to czemu nie ja raczej nie zdecydowalabym sie na zakup takiego wozka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wózek w stylu vintage

                    Szczerze mówiąc to mi takie wózki kojarzą się z horrorami kiedy to nie wiadomo co znajdowało się w środku Wolę jednak nieco bardziej nowoczesne rozwiązania,ale najważniejsze aby wózek był bezpieczny i wygodny dla dziecka.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wózek w stylu vintage

                      Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                      Może i są ładne ale wydaje mi się, że praktyczniejsze są wózki ze skrętnymi przednimi kółkami. Nie wyobrażam sobie manewrować taki wózkiem w sklepie między regałami
                      Co racja to racja. Ważna jest wygoda, ale wygląd tez jest ważny. Ja też chętnie kupiłabym taki wózek, widziałam nawet piekny z wiklinową gondolą z firmy Lonex, ale niestety mieszkamy na 3 pietrze i ważne było dla nas, aby wózek był lekki. Ale gdybym mieszkała w domu, to miałabym wózek w stylu retro

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wózek w stylu vintage

                        Ja patrzyłam na wygodę nie na styl. Kupiłam taki by nadawał sie na spacery po polach, łąkach i po śniegu ! Jestem mega zadowolona bo nie chodziło o szpan a o to bym mogła iść wszędzie na spacer i by błoto czy kałuże nie były straszne. Wózek jest duży i wygodny i dzieci jak i jedno tak i drugie wolą spać w wózku niż łóżeczku

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wózek w stylu vintage

                          Te wózki Vitage są cudowne- bardzo mi się podobają , ale dla chłopaka wybrałam bardziej nowoczesny typ. Ale zawsze roztkliwiam się jak widzę te modele a'la staromodne na ulicy czy w sklepach.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wózek w stylu vintage

                            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                            Co myślicie o takich wózkach? Mi się zawsze bardzo podobały, ale jeszcze kilka lat temu ich ceny były powalające.

                            http://babyonline.pl/zakupy_wozki_fo...kul,13302.html
                            Dla mnie są śliczne, bez dwóch zdań, takie w sumie troszkę retro

                            https://www.google.pl/search?q=w%C3%...w=1366&bih=643

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wózek w stylu vintage

                              Mi się najbardziej w nich podobają te wielkie koła, ale nie są az tak zwrotne , i nie wiem na ile dobrze się je prowadzi na chodnikach czy trwanikach.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X