Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep z dziecięcymi body

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sklep z dziecięcymi body

    Witam,
    Chciałbym zaprosić was do sklepu body.cupsell.pl znajdziecie tam body z ciekawymi i niepowtarzalnymi wsorami w dobrej jakości. Sklep cały czas się rozwija i już niedługo pojawią się ubrania również dla rodziców.

    Zapraszma serdecznie
  •    
       

    #2
    Odp: Sklep z dziecięcymi body

    39 zł za 1 szt to dość drogo jak dla mnie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sklep z dziecięcymi body

      Napisane przez atusia34 Pokaż wiadomość
      39 zł za 1 szt to dość drogo jak dla mnie
      Dokładnie, dla mnie też drogo, tym bardziej że mnie wzory wcale nie powalają.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sklep z dziecięcymi body

        ceny hm odstraszają jak dla mnie - ale to moje zdanie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sklep z dziecięcymi body

          Wzory to już wg mnie kwestia gustu a bardziej jak to zwykle bywa w przypadku ubranek: skupiałbym się na ich jakości,bo jest po prostu ważniejsza. Za sam adres dziękuje,nigdy tam nie zamawiałam,ale w wolnej chwili zerknę i napiszę swoją opinię na forum

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sklep z dziecięcymi body

            Jak dla mnie to też drogo :-/ zwłaszcza, ze maluszki bardzo szybko wyrastają z tych ubranek. Ja polecam internetowy sklep firmy PINOKIO. Piękne ubranka a ceny już od 10 zł. Bodziaki po około 15 zł a świetne jakościowo i naprawdę śliczne. Sam się tam obkupiłam i jestem mega zadowolona. W tesco też są teraz promocje na ubranka :-) można kupić cały zestaw z bodziakiem, spiochami i śliniakiem po 29 zł..
            p.s. jak ktoś ma do oddania jakies ubranka to ja chętnie przyjmę za koszty wysyłki :-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sklep z dziecięcymi body

              och strasznie drogo

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Sklep z dziecięcymi body

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                och strasznie drogo
                Zgadzam się że ubranka F&F z Tesco są śliczne, dobre jakościowo i niedrogie Mogliby częściej urządzać akcje typu 30% taniej jak było w okresie około świątecznym

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Sklep z dziecięcymi body

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  Zgadzam się że ubranka F&F z Tesco są śliczne, dobre jakościowo i niedrogie Mogliby częściej urządzać akcje typu 30% taniej jak było w okresie około świątecznym
                  tez lubie f&F ale bardziej C&A i ich promocje na bodziaki

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Sklep z dziecięcymi body

                    W Tesco też czatuję na promocje ,szkoda że nie ma ich częściej Chociaż z kartą ClubCard też się opłaca Zawsze jakieś zniżki są

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Sklep z dziecięcymi body

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      tez lubie f&F ale bardziej C&A i ich promocje na bodziaki
                      A jakie oni robią promocję na bodziaki? Nie mam od nich dużo rzeczy bo ich ubranka są za szerokie dla mojego małego :/
                      Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                      W Tesco też czatuję na promocje ,szkoda że nie ma ich częściej Chociaż z kartą ClubCard też się opłaca Zawsze jakieś zniżki są
                      To ja chyba nie mam szczęścia do promocji z kartą bo jedynie co dzięki niej dostałam to gazetkę za 1 grosz

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Sklep z dziecięcymi body

                        to dziwne Ja mam zniżki np na niektóre produkty dostaję bony ,które zbieram i za większą kwotę robię zakupy Albo typu 15 zł rabatu przy zakupie wartości 60 zł Tego typu rzeczy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Sklep z dziecięcymi body

                          Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                          to dziwne Ja mam zniżki np na niektóre produkty dostaję bony ,które zbieram i za większą kwotę robię zakupy Albo typu 15 zł rabatu przy zakupie wartości 60 zł Tego typu rzeczy
                          A skąd lub za co dostajesz bony? Może faktycznie ja zbyt rzadko robię tam zakupy i dlatego? Do Tesco jeżdżę najczęściej właśnie po "dzieciowe" rzeczy więc nie codziennie.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Sklep z dziecięcymi body

                            [QUOTE=pradip;362924]A skąd lub za co dostajesz bony? Może faktycznie ja zbyt rzadko robię tam zakupy i dlatego? Do Tesco jeżdżę najczęściej właśnie po "dzieciowe" rzeczy więc nie codzienn

                            Ja tez bostaje bony, trzeba załozyc karte CLUB i przy każdych zakupach w tesko okazywać przy kasie wtedy do domu przychodzą bony z rabatami

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Sklep z dziecięcymi body

                              [QUOTE=syczatko;363236]
                              Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                              A skąd lub za co dostajesz bony? Może faktycznie ja zbyt rzadko robię tam zakupy i dlatego? Do Tesco jeżdżę najczęściej właśnie po "dzieciowe" rzeczy więc nie codzienn

                              Ja tez bostaje bony, trzeba załozyc karte CLUB i przy każdych zakupach w tesko okazywać przy kasie wtedy do domu przychodzą bony z rabatami
                              O to dobrze wiedzieć bo ja karte mam juz dość długo ale do tej pory nie oddałam formularza do informacji i nie mają moich danych a często te bony przychodzą?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X