Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

odżywianie a zajście w ciążę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    odżywianie a zajście w ciążę

    czy trudności z zajściem w ciążę mogą wynikać ze złego odżywiania się? Poradźcie.
  •    
       

    #2
    Myslę, że nie jest to kluczowa sprawa, ale jeżeli planujesz ciążę, to powinnaś jednak wcześniej zadbać o siebie. Tak będzie korzystniej dla ciebie i dzidziusia!

    Skomentuj


      #3
      Napisane przez coco Pokaż wiadomość
      Myslę, że nie jest to kluczowa sprawa, ale jeżeli planujesz ciążę, to powinnaś jednak wcześniej zadbać o siebie. Tak będzie korzystniej dla ciebie i dzidziusia!
      Popieram coco! A w ogóle to czemu źle się odżywiasz, stale tak???

      Skomentuj


        #4
        myślę , że Twój sposób odżywiania się nie ma wielkiego wpływu na zajście w ciążę...ale nie zaszkodzi jeść zdrowe rzeczy

        Skomentuj


          #5
          :P)

          Nie ma
          o ile nie masz anoreksji lub bulimii
          D

          Skomentuj


            #6
            Wspomnę tylko, że przez dwa lata brałam żelazo, bo miała anemie, ale to sześć lat temu. Teraz wszystkie badania mam prawidłowe. Myślicie, że to może mieć jakiś wpływ?

            Skomentuj


              #7
              Według mnie, jeśli organizm jest źle odżywiany, to musi się to przekładać na jego kondycję, zdrowie. Jeśli są jakieś kłopoty zdrowotne, to może i płodność szwankować...? Zacznij lepiej jeść! Tylko na zdrowie Ci wyjdzie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Popieram trzeba zadbać o swoje zdrowie....

                Skomentuj


                  #9
                  Pewnie że trzeba dbać o siebie, ale raczej nie ma to kluczowego znasczenia jak któraś z dziewczyn wspomniała. Powodzenia
                  Klaudia - mama Szymusia

                  Skomentuj


                    #10
                    Dziewczyny ale ja nie jadam samego smażonego mięsa Właściwie jem to co inni ludzie...może mogłabym dołożyć więcej warzyw i owoców ale nie jest ze mną tak tragicznie....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Myślę, że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Ja jadłam wszystko, to na co mialam ochote jadlam i w ciąze zaszłam, również w ciąży zjadałam to samo co przed zajsciem w nią. Urodziłam zdrowego, silnego mężczyznę
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        No ja też tam myślę. Jak człowiek stara się o dziecko i ciągle nie wychodzi to szuka przyczyn wszędzie nawet w diecie...
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Najprosciej nie zmieniac diety - na to organizm tez moze roznie zareagowac. Wiadomo papierochy be i alkohol tez ( lampka winka od okazji nie zaszkodzi ).
                          Oczywiscie dieta ma wplyw na zajscie w ciaze ale to np wtedy gdy jemy duzo i tlusto - to prowadzi do otylosci a otylosc powoduje problemy z zajsciem w ciaze.
                          Wiadomo ze witaminy powinny byc dostarczane codziennie.
                          Gdyby dieta byla taka wazna to 90 % z nas nei bylo by w ciazy bo czesto trudno trzymac diete i zdrowo sie odzywiac bo praca, bo dom, bo dzieci i nie ma czasu na takie "zabawy". Proponuje przyjmowac kwas foliowy w czasie staranek

                          Skomentuj


                            #14
                            Myślę, ze dieta nie ma dużego wpływu na zajście w ciążę ale wiem, że jak chcemy zajść w ciążę to bardziej świadomie wybieramy rzeczy zdrowsze dla naszego organizmu Staram się o drugie dziecko i lepiej dbam o to co mam na talerzu

                            Skomentuj


                              #15
                              ja uwazam że dieta jest wazna jesli chce się zajść w ciąże.byc może nie przekalda się to na skutecznosć zajścia w ciązę w 100% nawet może i nie w 70% ale myśle ze wazne jest aby poprzez zdrową dietę i "oczyszczenie" organizmu przygotowac się na ciążę kiedy już się nam uda!!maleństwo odzywia się z witamin i minerałów które sa w nas więc jesli jest ich pod dostatkiem,to dzidziuś może się rpawidłowo rozwijać.a to jak się odżywiamy,witaminy i minerały które przyjmujemy "zaczynają" dziąłć gdzies po około 3 miesiącach.a dla naszego maluszka i jego rozwoju najwazniejsze są pierwsze tygodnie kiedy wszystko się kształtuje i tworzy.więc uważam,ze warto już podczas starań zastanowić się nad zdrowa dietą.
                              http://mniammniammniam.bloog.pl

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X