Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

    O, tak, ja tez. Choc czasem trezba sie wbić w jakieś mało wygodne, za to mega eleganckie ciuchy - no ale okazja zobowiązuje.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

      Czasem też poświęcam się dla sprawy . Nie przepadam na przykład za szpilkami, a jednak przy niektórych okazjach wypada je włożyć

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

        Ja już się tutaj wypowiadałam ale się powtórzę..dla mnie przede wszystkim liczy się wygoda :-) a moda w drugiej kolejności..co nie znaczy, że nie lubię ładnie wyglądać :-))) teraz jest trochę trudniej bo brzuszek utrudnia noszenie tego co się chce ale i tak nie jest źle..uwielbiam też kupowac ciuszki w szmateksach..zawsze można jakies perełki wygrzebać :-)

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

          Ja lubię kiedy moda i wygoda idą w parze. Mam pracę biurową więc lubię się stroić

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

            W przypadku pracy biurowej faktycznie możesz się stroić a wygoda na pewno na tym nie ucierpi,jednak gdybym miała wybierać to moda schodzi na drugi tor a liczy się przede wszystkim wygoda i aby czuć się swobodnie w danym ubraniu

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

              Ja również stawiam głównie na komfort. Oczywiście mam w szafie kilka seksownych i obcisłych kiecek ale zostawiam je głównie na wieczór. Szpilki tak samo.
              Jako mamuśka , pani domu oraz kobieta pracująca na co dzień preferuję wygodne tuniki. Przekonałam się również do zamawiania ubrań przez internet. Rzeczywiście ceny są o wiele niższe niż kupując w sklepach stacjonarnych. Całkiem fajny jest sklep Dilano: http://www.dilano.pl/ - ubrania dobrej jakości oraz nieźle się noszą.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                Muszę zajrzeć :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                  Do pracy modne, w domu głównie wygodne

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                    Napisane przez malinka0077 Pokaż wiadomość
                    Ja również stawiam głównie na komfort. Oczywiście mam w szafie kilka seksownych i obcisłych kiecek ale zostawiam je głównie na wieczór. Szpilki tak samo.
                    Jako mamuśka , pani domu oraz kobieta pracująca na co dzień preferuję wygodne tuniki. Przekonałam się również do zamawiania ubrań przez internet. Rzeczywiście ceny są o wiele niższe niż kupując w sklepach stacjonarnych. Całkiem fajny jest sklep Dilano: http://www.dilano.pl/ - ubrania dobrej jakości oraz nieźle się noszą.
                    Przejrzałam stronkę i jakoś drogo się mi wydaje jednak

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                      Ja sobie mogę na razie pomarzyć o takiej garderobie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                        Zdecydowanie wygoda. A najlepiej połączyć wygodne z modnym
                        dieta-ok.pl - Zdrowy tryb życia, czyli jem zdrowo

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                          kurcze ja to mam taki mętlik w szafie Przez to że ubrań jakoś przybywa nie ma ładu ani składu muszę to jakoś zmienić wtedy sama się doszukam czegokolwiek
                          Raczej stawiam na wygodę ale eleganckiego też się coś znajdzie
                          najpierw przydała by się duuuuża szafa

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                            Ja mam taki problem, że w nic się nie mieszczę po ciąży i na razie noszę się w dżinach i bluzach, ale niedługo wracam do pracy gdzie obowiązuje nas dres code i nie wyobrażam sobie teraz siebie w spódnicach i szpilkach zwłaszcza, że miałam zagrożoną ciążę i prawie całą przeleżałam w łóżku ( czyli przez ostatnie półtora roku no, najbardziej tych szpilek się boję

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                              To wracasz do pracy , może powoli się przyzwyczajaj Ja do kościoła obejdę na szpilach ale tak na dłuższą metę to nie Zresztą przy dzieciach to wiadomo że lepiej wygodnie

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie ubrania lubicie? Moda czy wygoda

                                Ja tam wolę wygodę ale także modę. Ostatnio trafiłam na fajne sukienki i tuniki na: http://byinsomnia.com/kategoria/sukienki-i-tuniki co o nich myślicie? Mi się podobają, jest wiele fajnych pomysłowych ubrań. Myślę, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie i wyjątkowego.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X