Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
    Zazdroszczę Kupne to jak kupisz to po kilku dniach całe potrafi się chwiać na wszystkie boki.
    Dlatego nie kupowaliśmy Wiem, bo siostra dała mi swoje łóżeczko plus turystyczne, i stwierdziłam, że podziękuje za to "drewniane"

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

      Oczywiście,że nie wszystko musi być nowe,ja np często samych ubranek szukam często w sklepach typu Sh i czasem trafi sie na fajne i nie sprane rzeczy. Raczej zabawki kupuje nowe,ale te solidne wykonane z drewna w sklepach internetowych.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

        Zabawki też jak kupujemy to nowe, ale ubranka już z lumpeksu. Wózek mieliśmy z allegro nowy ale w dobrej cenie .

        Skomentuj


          #49
          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

          oczywiście, że nie skąpisz, też się z tobą zgadzam, powiem ci, że ja uwielbiam to uczucie jak sobie kupuję na aukcjach za parę set złoty kupę ciuszków, po jakiejś mamie. Nowe też kupowałam, ale prawdę mówiąc nowe po jednym - dwu praniach wyglądają zupełnie tak samo jak te kupione używane.

          Skomentuj


            #50
            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

            To fakt maluchy szybko rosną i czasami nawet nie warto kupować nowych rzeczy, jednak właśnie dla takich maleństw jest sporo promocji i nie wiele drożej można mieć coś nowego, gorzej już ze starszymi dziećmi które szybciej niszczą ubranka, wówczas faktycznie może się to bardziej opłacać

            Skomentuj


              #51
              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              Ja też nie mam nic przeciwko używanym rzeczom, a czasem w lumpach można takie perełki znaleść że aż duma rozpiera. Ale jeśli chodzi o wózek...chmm jestem na etapie rozglądania i niestety wiem, że często trudno jest kupić używany wózek w dobrym stanie. Często takie wózki mają coś nie tak z kołami, albo potłuczone, gdzieś rozprute, więc używany najlepiej osobiście sobie zobaczyć i dokładnie obejrzeć, bo moim zdaniem lepiej zapłacić połowę więcej ale za coś nowego, niż połowe taniej za rozwalony wózek , który nie wiadomo czy da radę posłużyć jeszcze naszemu dziecku. a co nie którzy te ceny nie wiem skąd biorą- bo życzyć sobie 600 czy 800 złotych za używany kilkuletni wózek, gdzie nowy kosztuje 1300 to już przesada.
              Zgadzam się. Ja też szukam wózka, ale ceny często są powalające, za jednak wózek używany. I nie chodzi tu, że używany, tylko o to, że nie ma już na niego gwarancji, więc jak się złamie rama, koło, czy coś w tym stylu to zostaje się na lodzie. A takie sytuacje się zdarzają. Ja w lumpkach jakoś nie mogę nic znaleźć.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                To zależy konkretnie od samej ceny,bo np szukając i zamawiając w sklepach internetowych,zawsze można liczyć na zniżkę i to nie tylko na wózek,ale również na pozostałe akcesoria. Nie wszystko musi być nowe,np ubranka także czasem można znaleźć używane i będą dobrej jakości,ale wózek wg mnie powinien być nowy,na który mamy przynajmniej gwarancję.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                  ja jestem za tym aby wozek był nowy, ciezko znaleść uzywany wózek w bardzo dobrym stanie jak piszą koleżanki wyzej, gwarancja swoją droga a jeszcze jest jedna kwestia wozek uzywany przejedził juz swoje, wytłuk się na nie jednej kostce brukowej, nie jednym krawężniku a w tym ma jeżdzić nasze dziecie wygodnie i bezpiecznie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                    Zgadza się i właśnie to jest największą bolączką,że wszyscy patrzą na cenę zapominając o stanie faktycznym wózka,przez co potem narzekamy na jego słabą jakość. Lepiej postawić na nowy.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                      My kupiliśmy nowy wózek, ale tylko i wyłącznie z jednej przyczyny. Gdy ja byłam na rozwiązaniu, okazało się, że moja siostra jest w ciąży, a wiedzielismy również, że po dwóch latach mniej więcej od pierwszego dziecka zaczniemy się starać o kolejne, dlatego wózek był drogi i nowy, bo miał służyć co najmniej 3 dzieci. I tak też się stanie. Pierwsze dziecko w nim jeździło, dziecko siostry w nim jeździło i moje drugie, które za niedługo się pojawi, też będzie nim jeźdzdzić. Co do ubranek, dostałam mnóstwo rzeczy od koleżanek i rodziny, także pierwsze miesiące w ogóle nie musiałam się tym martwić, bo po prostu wyciągałam daną partię z szafy, prałam, prasowałam i do użycia, część, po wyrośnięciu dla siostry, część, co już się do niczego nie nadawała, do kosza. Teraz jak dziecko troszkę starsze, to już nie mam takiej góry ubrań, to czasem kupię nowe, ale w większości jednak używane w lumpeksach, bo na prawdę nie ma sensu się wykosztowywać. Po co dzieciakowi spodnie z sieciówki za 50 zł, któe ubierze raz, przewróci się i spodnie są do wyrzucenia, bo dziura jak krater, albo ubrudzi czymś nie do sprania. Mniej boli jak się wyrzuci taką rzecz za 10 zł. Staram się, jak kupię coś dla dziecka używanego, określić tego wartość jakbym kupiła nowe i różnicę odkładam. Potem będzie można za to kupić czy rower, czy komputer... Podsumowując. Stać mnie i męża na to żeby kupić nowe wszystko, ale nie jestem zwolenniczką głupiego szafowania pieniędzmi, bo mogę, bo tak. Lepiej to przeznaczyć na inny cel. Obóz, kursy, sprzęty itd...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                        Ja też mam wózek, ubranka, łóżeczko.. większość rzeczy używanych, choć w moim wypadku jest to po siostrach, kuzynkach, znajomych

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                          Oczywiście, że nie wszystko musi być nowe! Kosmetyki rzecz jasna tak. Wanienka też byłoby fajnie mieć nową i materacyk bo to intymne rzeczy. Ubranka kiedys słyszałam, że nawet lepiej miec używane bo są delikatniejsz ei bezpieczniejsze dla dziecka. Wózek - no można kupić używany ale ja wolałam kupić nowy i mieć gwarancję.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                            Ja miałam używany wózek, używane łóżeczko (tylko nowy materac kupiliśmy), używane ubranka, rożki, pościele, zabawki (choć gryzaki kupiłam nowe), wanienkę.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                              Nie wszystko musi być nowe, czasem spokojnie można wybrać dobre, używane rzeczy dla naszego dziecka. Idealnym przykładem są tutaj ubranka, które zakładane były raz lub dwa, po czym zostawione. Zabawki z kolei uważam, ze warto kupić nowe, ponieważ używane będą bardzo zniszczone i często są też brudne.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Używany wózek, ubranka, zabawki z drugiej rączki - czy wszystko musi być NOWE?

                                My mamy trochę rzeczy używanych, a trochę nowych. Wózek jest nowy, bo nawet cenowo nie wychodziło najgorzej. Ogólnie to chyba najwięcej używanych mamy ubranek, bo kuzynostwie synka. Zabawki mamy nowe. Pluszaków używanych nie dałabym synkowi.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X