Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spacerówka

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wózek parasolka

    Też powoli rozglądam się za parasolką i chyba postawimy na coś takiego:
    http://www.bangla.pl/opinie/p366/bab...spacerowy-mini

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wózek parasolka

      Według mnie najlepszym wózkiem spacerowym typu parasolka jest Mamas & Papas Swirl , który jest wózkiem bardzo lekkim, dzięki czemu łatwo się prowadzi oraz zajmuje mało miejsca w bagażniku samochodu. Polecam go także za modny design i jakość wykonania. Znalazłem fajny sklep internetowy pod adresem www.kochamzabawki.eu gdzie można kupić kilka wersji kolorystycznych wózka.

      Skomentuj


        Odp: Wózek parasolka

        zgadzam się z przedmówca.
        taki wózek musi być lekki, dobrze się prowadzić i zajmować mało miejsca.
        Mam nadzieje że uda mi się zakupić go w dobrej cenie. Gdyby ktoś widział to poproszę o podesłanie linka.
        Dzieki

        Skomentuj


          Odp: Wózek parasolka

          My mamy duży, zajmuje dużo miejsca, ale jest wygodny dla dziecka i nadaje się na każda drogę , na każdy spacer i na każde warunki pogodowe.

          Skomentuj


            Odp: Wózek parasolka

            hm.. my z mężem kupiliśmy wózek ze stronki ************* i jesteśmy z niego zdowoleni, zapewne i dla drugiego dziecka będzie jeszcze bardzo dobre

            Skomentuj


              Odp: Wózek parasolka

              Teraz generalnie zrecz biorąc warto szukac wózków czy artykułów dla dzieci w sklepach internetowych bo w końcu mamy styczen czyli miesiąc promocji i wyprzedaży,wózskiz kolekcji 2014 znajdziemy w zdecydowanie niższej cenie.

              Skomentuj


                Odp: Wózek parasolka

                Rodzice teraz kupili taką parasolkę za 40 zł od znajomej Pani, fajny jest praktyczny, składa się tak że w bagażniku praktycznie miejsca wcale nie zajmuje. Pomysłowe. B ten nasz nawet do bagażnika nie wchodził jest tak duży

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wózek parasolka

                  my mamy parasolkę od Quinny, w sumie rodzice wnukowi zafundowali, ale ja pokazywałam mamie, który chcę, bo dla mnie ważne było, zeby był lekki (mieszkam na 3 piętrze), musiał się lekko prowadzić i być stabilny.
                  jezdzimy juz ładnych pare miesięcy i wóżek super się sprawuje.

                  Skomentuj


                    Odp: Wózek parasolka

                    Własnie lekkość wózka to druga strona mdealu, bardzo ważna, tak jak Ty 3 pietro ja znów na 4. Choć możemy zostawiać wózek na dole koło sąsiadki mieszkania ale nikt nie będzie go pilnował, dlatego nie szaleliśmy z super ekstra , tylko zwykły.

                    Skomentuj


                      Odp: Wózek parasolka

                      u nas niestety opcji brak, żeby wózek na dole zostawiać, nawet nie ryzykowałabym, bo nie raz u nas w klatce wózki ginęły
                      ja naszego zappa chwalę też za stabilność i za to że łatwo się go prowadzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Spacerówka

                        jest masa fajnych spacerówek. my dopasowaliśmy idealną dla nas, lekka, zwinna, stabilny stelaż, nowoczesna. od 8 miesięcy mamy Quinny model zapp xtra.

                        Skomentuj


                          Odp: Wózek parasolka

                          No nie taki wózek szkoda by było by ukradli. My to trzymamy w aucie w bagażniku na ogół Czasem zostawiam własnie na dole ale też nie przy drzwiach tylko spuszczam po schodach i tam niżej bliżej piwnic by nie było widać przez szyby.

                          Skomentuj


                            Odp: Wózek parasolka

                            My nigdy nie zostawiamy w bagażniku czy miejscu gdzie potencjalny złodziej może go ukraść,staramy się nie prowokować losu,a podczas zakupów zwracam uwagę na jakość wykonania,uniwersalność,bezpieczeństwo i oczywiście cenę.

                            Skomentuj


                              Odp: Wózek parasolka

                              mi się zdarzało parę razy zostawić wózek w bagażniku, ale też stracha miałam, czy ktoś szyby nie zbije, żeby wózek ukraść- bo rózne są przypadki..
                              u nas akurat mąż rano bierze auto do pracy, dlatego wolę brać do mieszkania.
                              sam wózek (zapp od Quinny) wazy niecałe 9 kg, więc spokojnie wnoszę razem z synem

                              Skomentuj


                                Odp: Wózek parasolka

                                Nasz wózek też jest lekki, łatwo się składa ale to koniec zalet kupiłam go z allegro, wcześniej naczytałam się o nim pozytywnych opinii i kupiłam, ale nie wiem skąd on miał aż tyle pozytywów. Wózek ma strasznie płytkie siedzisko, mam wrażenie że córce nie jest w nim wygodnie. Jakby co to nie kupujcie wózka Jimmy Quatro!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X