Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasze hobby - narciarstwo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nasze hobby - narciarstwo

    Jeździcie?
    jak Wam idzie? gdzie lubicie szusować? Będziecie w tym sezonie?
    W czym paradujecie po stoku?
    happiness is easy
  •    
       

    #2
    jeździmy...ale dwa lata było przerwy (ciąża i pierwszy roczek)
    w tym roku być może pojedziemy, nawet z synkiem (on oczywiście jeszcze nie pojeździ)
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj


      #3
      ja jeszcze nie potrafię ale chciałabym sie nauczyć jak już maluszek się urodzi i będzie wiekszy.
      Napiszcie proszę od czego zacząć?

      Skomentuj


        #4
        Ponieważ mieszkam w krk w góry mam niedaleko:P
        tydz.temu byłam na nartach w Białce.pierwszy raz zjeźdzalam na nartach- jestem z siebie dumna bo całkiem nieźle mi szło...strasznie duzo ludzi było 1h czekało się na wyciąg...4 zjazdy- 4 gleby : raz narta mi wyleciała,za drugim razem kijki zostały-ja pojechałam dalej,za 3 razem wjechałam w kobitę, a za 4 razem za szybko jechałam i glebę zaliczyłam...
        NO ale bakcyla złapałam i chcę jeszcze na narty...

        Skomentuj


          #5
          Nie potrafię jeździć na nartach a może warto się nauczyć. Sama nie wiem...WARTO?

          Skomentuj


            #6
            ja byłam pierwszy raz 3 lata temu, czyli rok przed urodzeniem synka
            złapaliśmy z mężem bakcyla, pojechaliśmy na obóz narciarski, mieliśmy instruktora, rewelacja, ale dopóki się nie nauczyłam jeździć siedziałam nadąsana na stoku, bałam się ruszyć, bo co się ruszyłam to upadałam i w końcu postanowiłam dostać się na dół ale na na pieszo w butach narciarskich to był kiepski pomysł, upociłam się przy tym i zasapałam.....

            ale jak już się nauczyłam to była jazda .... i zakwasy ....

            w tym roku tez zamierzamy, jak to będzie nie wiem.... i czy w ogóle pojedziemy,

            ale polecam, super sprawa
            Last edited by izabela22; 04-01-2009, 17:37.
            Julek 15.o2.2oo7r



            Skomentuj


              #7
              a jakie zakwasy....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                zakwasy w mięśniach całego ciała, głównie w nogach i rękach,

                jazda na nartach wbrew pozorom to ogromny wysiłek fizyczny dla mięśni, zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień mają niewiele do czynienia ze sportem...
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: nasze hobby - narciarstwo

                  Ja nie mam talentu do nart. Mój mąż jak pierwszy raz założył nart, to od razu zjechał ze stoku. Fakt przewrócił się kilka razy na początku, ale teraz jeździ bez problemu. Ja miałam 7 lekcji indywidualnych i dalej jestem na oślej łączce.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: nasze hobby - narciarstwo

                    Szukam prezentu dla kolegi. Jest zapalonym narciarzem, więc wpadłam na pomysł by kupić mu jakiś gadżet. Myślała o goglach narciarskich, np. https://www.brylano.com/pl/c/Gogle-n...owboardowe/325 Czy wg Was- narciarzy- będzie to dobry pomysł?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: nasze hobby - narciarstwo

                      Ja bym chętnie kiedyś wybrała się na narty, ale niestety póki co mogę zapomnieć, poza tym mam dwie lewe nogi i nie bardzo się do tego nadaje.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: nasze hobby - narciarstwo

                        Dobry sprzęt narciarski znajdziecie w http://www.e-horyzont.pl/marki/arctica.html . Myślę, że warto się z ofertą zapoznać już teraz, gdy są dostępne atrakcyjne promocje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: nasze hobby - narciarstwo

                          Kiedyś jeździłem na nartach i zamierzam do tego powrócić. Tylko zawsze brakuje mi czasu
                          Człowiek jest kowalem swego szczęścia. Może dlatego znajdujemy się tak często między młotem, a kowadłem

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: nasze hobby - narciarstwo

                            Ja też bardzo lubię jeździć na nartach i również mi tego brakuje, co do czasu to myślę że uda się mi go troszkę znaleźć. Zanim zaplanuje jakiś wyjazd na narty to zamierzam się troszkę doposażyć i zakupić nowe rękawice na narty. Myślę o takich jak te:https://www.domenasportowa.pl/produc...ll-Bergen.html

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: nasze hobby - narciarstwo

                              Parę razy próbowałam już uczyć się jeździć na nartach, ale nic z tego nie wyszło. Chyba szusowanie po stokach nie jest mi pisane

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X