Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    już opowiadam w skrócie..u wujka grzeczniutka, spała na dworku w wózeczku gdzie "imprezowalismy" i tak całą dluga noc az do 8,moglismy spokojnie posiedziec i pogadac a pozniej spac do konsulatu wyjechalismy o 9 choc umowieni dopiero na 11 (weujek mieszka na wiosce godz od Manchesteru) ale nikt nie przestrzegał dokladnie terminów i juz po 11 pare minut jechalismy do domu,na szczescie w pociagu klimatyzacja wiec Amiś spała jestesmy w domu ale zakupy u nas w centrum juz moglismy sobie odpuscic - to bylo ciut za duzo.Musielismy jej zrobic mala kapiel bo byla mokra i zmeczona, my o mało co udarów nie mamy, taki skwar i duchota (lepiej niz wczoraj ale to jeszcze nie chłod),tak dodam tylko ze w pokoju mamy 27 stopni wiec nie ciekawie...odkladam mala po jedzonku , moze uda mi sie prysznic mały wziąć a maluch zmęvczony to pewnie pospi troszke...a i jesli ktos tez kiedys bedzie sie wybieral do konsulatu w tym pieknym miescie to uwaga! nie ma gdzie dziecka przebrac a co dopiero nakarmic,nawet angol dupek wyganial mnie sprzed budynku,powiedzialam mu ze jest niwnormalny i pobieglismy na dworzec
    Kinia & Aminka

    Skomentuj

    •    
         

      Kurcze ale szkoda malutkiej Monisi ze musi w szpitalu byc!
      Ja na sama mysl o tym miejscu mam ciarki!Moje dziecko przez pierwszy rok zycia to niemal tam mieszkalo a przy okazji i ja!
      brook7 u nas w kraju tak samo!Jak bylam z malym na basenie to ludzie gapili sie na mnie kiedy maly w przbieralni cyca doil jakbym go katowala!A ze juz sie samoobslugiwal to moze dziwnie wygladal ale coz zrobic ludzie sa nieprzystosowani!Juz nie muwiac o tym ze jak jechalam do miasta to msialam go karmic czy przebierac po przystankach czy sklepowych przymezalniach bo u nas to o matkach juz wogole nie mysla!A tylko narzekaja ze niz!A tewraz zle bo wyz sie zaczyna!i tak zle i tak nie dobrze!nikomu nie dogoda!
      A orchidea nasza -nie no musi wrocic bo bez nie jak to bedzie!No ale nic na sile -dojdzie do siebie i wroci!

      Skomentuj


        witajcie... Konwalia pewnie wie kto ja

        musze doczytać co z Monisią i czemu w szpitalu!!

        Skomentuj


          no nieźle się narobiło... Anetko i Monisiu wracajcie szybko do domu

          znalazłam ściągawkę wię może się nie będę myliła i wszystkie kwiatki będą rosły na swoich rabatkach

          ja sobie dziś pomyślałam że ganek zamiotę... hehe kilka razy sie schyliłam i brzuch na bacznosc... nie ma co, trzeba sie naprawdę oszczędzać

          lecę odpoczywować i trochę się podlac muszę

          Skomentuj


            sloneczniku-edytko w skrocie to wyglada tak:
            monisia anetkowa ostatnio miala zapalenie oskrzeli, byla radosna, nie goraczkowala, miala normalny apetyt, byl troszke podchrypnieta, nawet anetka nie podejrzewala ze moze rozwinelo sie jakies podstepne chorobsko, mimo to poszla z malutka do lekarza skonsultowac sie co to, niunia dostala antybiotyk i mial zglosic sie na kontrol za ok 3 dni- to normalne, zawsze lekarze wolaja wczesnie na kontrol zobaczyc jak dziecko na nie reaguje, na kontrolo okazalo sie ze choroba zamiast gasnac -postepuje, wiec takie maluchy w takiej sytuacji kuruje sie dalej w szpitalu
            niunia dostala nowy antybiotyk, anetka po kilku probach nalapala moczu do badan i zostaje z malutka na cala dobe lacznie z nocka w szpitalu, zartuje ze maja dla siebie apartament z lazienka za 21,40zl za dobe- przynajmniej tyle dobrego, u nas wiecej chca a warunki delikatnie mowiac polowe
            Dianeczka mama czy tata?

            GG ? 11887428

            Skomentuj


              brooke ile ma twoja niunia i jak ma na imie? lilia prowadzi listy z danymi , jak chcesz to podaj ur malutkiej, swoje, bo my tu lubimy pobalowac chocby wirtualnie
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                nio edytko oszczedzaj sie poki mozesz, z tesciowa na glowie to nie bedzie takie latwe, juz dosc wylezalas sie w szpitalu
                mam jeszcze newsa od anetki, pluca malutkiej czyste, dalej tylko oskrzela, jutro na wizycie dowie sie wiecej, mam nadziej ze nie beda ich trzymac 2 tyg
                jasmin, dawno zmienilas grafik? to teraz od czwartku jestes w pracy a niedzielka wolna , tak? czy cos pomerdalam?
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  dobry wieczór
                  ja na chwilkę bo mam doła, od jakiegoś czasu miałam na oku fajnego chłopaka ale kurcze kosza mi dał... świnia no ale żarty żartami do śmiechu mi nie było

                  biedna Monisia dużo zdrówka dla niej i siły dla Kaktusicy :*

                  lecę do wyrka bo padam!

                  dobranoc
                  Dominika & Dianka

                  Skomentuj


                    mika a to baran ten chlop taka fajna laska i dobrze mu tak niech sie teraz obchodzi smakiem, a kolo ciebie zaraz ktos powazniejszy sie zakreci
                    oczywiscie kaktusek pozdrawia wszystkie babeczki
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      nie wiem co jest, cisnienie leci na leb na szyje czy co? normalnie glowa to mi zaraz eksploatuje
                      Dianeczka mama czy tata?

                      GG ? 11887428

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja jestem Kinia czyli Kinga, myslalam ze taki jak bedzie podpis to tym kimś tutaj będe ale no niestety,juz sie chyba nie da zmienic.A moja malutka to Amina urodziła się 29.06 tego roku, była poniżej średniej ciuszkowej (49cm), ale od razu kupiliśmy rozmiar 50 zeby się dziecko chociaz 2 tygodnie nie topilo w za dużych i mogła się pokazać jaka jest z niej laska myślalam ze juz nie usnie tak szybko ale spi uff, wczoraj grzeczna w nocy, dzis prawie caly dzien spala, ale pociag, autobusy i karmienia dosłownie wszedzie a do tego nie zawsze na czas zmieniona pieluszka i dwie kapiele dały swoje- teraz dziecko spi a mama może załaczyc nianie i leciec na pstrąga co go mąż dziś usmażył

                        musze sobie tutaj poczytac w wolnej chwili bo nie mogę na razie załapac kto, co i dlaczego

                        pozdrawiam was kochane i słodkich snów dla was i maluszków, no i mężczyzn żeby nie narzekali
                        Kinia & Aminka

                        Skomentuj


                          Jasmin .. no niestety .. zastanawiam sie juz nad planem zakupu ciuszków dla Aminki na zapas zeby miala cos fajnego na kazda pore roku a przynajmniej na lato jak juz wrocimy do kraju (jesli w ogole w tym roku bo nie bardzo mi sie to widzi po tym jak zauwazam coraz to wieksze roznice miedzy PL a UK).Narzekalam tylko na konsulat bo sie nie postarali, oj nie! a poza tym moge oczywiscie wyskoczyc spokojnie do tesco czy innego sdklepu na zakupy i wiem ze bede mogla wejsc do lazienki tylko dla dziecka i na luzie przebrac mała i dać cucusia, gdybym miala tak na zakupy jechac w polsce to najpierw plan gdzie ewentualnie moge wejsc załatwic najwazniejsze potrzeby kruszynki, i chyba byloby to tylko moje liceum,bank i biblioteka - tam tylko mam wtyki...nie najgorzej , ale co z mamami które nie maje?!)
                          Kinia & Aminka

                          Skomentuj


                            kinia ale masz malenstwo, Aminka to zdobnienie jakiegos imienia?
                            o to jutro pierwszy miesiaczek twojej niuni, ile malenka wazyla? a ty juz doszlas do siebie po porodzie?
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              Bez- dominika i dianka uno
                              brooke- Kinga i Aminka(29.06.08)
                              Fiolek- agnieszka i robercik
                              Frezja- ala i adrianek
                              Fuksja- judyta i natanielek
                              Izka22- iza i andrzejek
                              Jasmin- dorotka i olas

                              kaktusica- anetka i monisia
                              konwalia- monika i dianka duo
                              Lilia- ola i dorcia
                              Orchidea- ania i zuzia
                              Róża- ania i kubuś
                              słonecznik- edytka i juz ok 18 wrzesnia Amelka
                              stokrotka35- ulenka i gabrysia
                              zły ogrodnik- paulina i piotrus
                              Last edited by konwalia; 05-08-2008, 02:00.
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                hej judytko , jak bylo w pracy?
                                juz na stałe wrocilas czy to tylko jednorazowa akcja?
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X