Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wlasnie moze tu chodzi o lękhehe
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      heheh ja bym trzecvie dziecko mogla miec ale nie chcialabym znowu byc wciazy. ja wiem ze pewnie bede w mniejszosci ale nieliczac tych pieknych chwil jak sie dziecko zaczyna ruszac, albo usg to ja smialo mowie ze niecierpie byc w ciazy. zupelnie mi nie pasuje to jak sie wtedy czuje.
      PAULINKA 31.8.2003
      VICTORIA 20.5.2008

      12.1.2009r raczkowanie
      13.1.2009 pozegnanie cycunia
      16.1.2009 samodzielne siadanie

      Skomentuj


        POLAVICA a jak Ci idzie oduczanie malej od jedzonka w nocy?juz Ci sie udalo?bo ja tez staram sie ale mi troszke nie wychodzi,za miekka jestemjak tylko mala zaplacze glosniej to odrazu daje cycusia
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          oj moja ciaza tez nie byla cudowna,raczej to byla wielka meka,byly tez piekne chwile,te ruchy,kopanie usg itd...ale te wymioty to szok,praktycznie cala ciaze wymiotowalam!!!!i nie tylko rano,ah jak to sobie przypomne to zaraz mi sie odniechciewa!
          GABRYSIA:12.03.2008.

          Skomentuj


            wiesz ja jestem w tej komfortowej sytuacji ze moje dziecko praktycznie nigdy nie placze. jak ja usypiam wieczorem tak okolo 21 to pozniej mi sie na ogol przebudza o 22 i wtedy troszke jeszce zje tak z 5 min. a pozniej w nocy juz nie daje dopiero kolo 6 rano. w nocy woda albo herbatka i nawet jej to chyba na reke. chociaz raz jej przez sen dalam cyca. a rano zdziwiona bylam hehehe
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              no widzisz czyli juz masz prawie cala noc spokojna,moge tylko pozazdroscic,ja to ja praktycznie cala noc przekladam od jednego cyca do drugiego,a najgorsze jest to ze chyba mi sie pokarm zaczyna konczyc i to datego ona sie tak non stop przebudza,niewiem co to bedzie bo ona wogole butli nie akceptuje
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                a co ona je w ciagu dnia. moze malo tresciwie je ze jej sie w nocy tez chce??
                PAULINKA 31.8.2003
                VICTORIA 20.5.2008

                12.1.2009r raczkowanie
                13.1.2009 pozegnanie cycunia
                16.1.2009 samodzielne siadanie

                Skomentuj

                •    
                     

                  brykam bo mi mala sie nudziu papa
                  PAULINKA 31.8.2003
                  VICTORIA 20.5.2008

                  12.1.2009r raczkowanie
                  13.1.2009 pozegnanie cycunia
                  16.1.2009 samodzielne siadanie

                  Skomentuj


                    nie no duzo je i tresciwe i cycusia tez pomiedzy dostaje,je kaszke dwa razy i zupke i owoce pomiedzy,dodam ze ta kaszka to na noc dostaje a mimo tego i tak za godzinke dwie jak pospi to juz cycusia wola,sama juz niewiem?
                    GABRYSIA:12.03.2008.

                    Skomentuj


                      a no to papa ja tez uciekam bo juz brzydula na tvn leci
                      GABRYSIA:12.03.2008.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja na poczatku po porodzie te jak ognia sie balam nowej ciazy, ale w wakacje postanowilismy ze co ma byc to bedzie(a chcemy druga dzidzie tak w roznicy do 2 gora 3 lat zeby mogly dzieci razem sie bawic), juz "odpoczelam" po ciazy a jak bym miala urodzic to Gabrys bedzie juz podlotkiem wiec czekamy a puki co nie mialam miesiaczki, ale jak tylko sie jakos dziwnie poczuje to robie test.

                        Skomentuj


                          chodzi o lęk przepraszam za błedy w pisaniu
                          Wikunia 04.08.2008r

                          Skomentuj


                            to nie blad to nieporozumienie ja tez zadko pisze ę i takie tam
                            PAULINKA 31.8.2003
                            VICTORIA 20.5.2008

                            12.1.2009r raczkowanie
                            13.1.2009 pozegnanie cycunia
                            16.1.2009 samodzielne siadanie

                            Skomentuj


                              a co tu dzis tak pusto?
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                Gabrysiowi dzis wyszla delikatna wysypka, wiec byla to 3 dniowka, od rana nie ma temperatury, zobaczymy jeszcze jak noc przejdzie.
                                lekarz kazala jeszcze profilaktycznie na noc dac paracetamol.puki co zasna jak nigdy pozno bo o 20,40 ale calyczas spi i nie marudka. oby to byl koniec chorowania.
                                juz mam dosc siedzenia w domu. chce na spacer

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X