Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wazektomia = antykoncepcja meska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

    Tu masz np. wiele sposób na męską antykoncpcje http://www.smedyczny.pl/antykoncepcja-meska/ są różne metody, jedne bardziej inne mniej inwazyjne.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

      haha może faktycznie wazektomia to dobry pomysł, żeby 'nastraszyć' trochę małżonka i zachce mu się dzieci haha . Myślę, że rozpatrywałby taką możliwość za ileś lat

      Skomentuj


        #18
        Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

        Mój mąż miał wazektomię kilka lat temu. Sam chciał, ja go nie namawiałam. Oboje zdecydowaliśmy już dawno temu,że więcej niż 2 dzieci nie chcemy i zabieg wykonał w wieku 37 lat. Myślę, że to była bardzo rozsądna decyzja bo jestem w tym samym wieku i gdybym zaszła w ciążę to mogłyby powstać pewne komplikacje według lekarza i nie chciałam narażac na to siebie i dziecka. Sam zabieg był bardzo szybko i dobrze wykonany więc moim zdaniem powinno traktować się taką metodę antykoncepcji jak każdą inną

        Skomentuj


          #19
          Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

          A gdzie miał robiony zabieg klaagis55? Rozmawiałam z mężem i powiedział, że można pomyśleć nad tym

          Skomentuj


            #20
            Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

            Wazektomię miał przy ul. Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinet Wazektomii 80-210 Gdańsk, tel. 58 506 64 09. Telefon będzie najbardziej przydatny, bo można zadzwonić dopytać się albo umówić na konsultację Zabieg tam nie kosztował wcale 2500 tylko 2000zł Bardzo polecam tą klinikę. Jest tam schludno, czysto i mają nowoczesne sprzęty

            Skomentuj


              #21
              Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

              Spotkałem się z sytuacją, że chłopak zrobił ale odwrócić tego się nie dało. Ni polecam, za duże ryzyko. Mówię o ryzyku ( a jak mi się odwidzi i dziecko będę chciał mieć ).

              Skomentuj


                #22
                Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

                Jeżeli nie chcecie mieć dzieci, to może być jeden ze zdrowszych sposobów- tak mi się wydaje.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: wazektomia = antykoncepcja meska

                  Moim zdaniem to słaby pomysł, niby się pówi teraz że można proces odwrócić ale po co ryzykować, może z czasem facetowi się odmieni i b ędzie chciał potomstwa? ;-|

                  ______________________
                  http://www.ingai.pl

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X