Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mieszkanie na sprzedaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mieszkanie na sprzedaż

    Czy słyszeliście o jakiś ofertach mieszkania na sprzedaż w lublinie? Jeżeli tak to dajcie znać bo aktualnie szukam odpowiedniego mieszkania dla siebie. Mam nadzieję że coś szybko znajdę
  •    
       

    #2
    Odp: Mieszkanie na sprzedaż

    Nie ma tam specjalnie jakiś super ofert bo albo drogo albo mały metraż :/.
    wózki inwalidzkie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Mieszkanie na sprzedaż

      Sądzę, że nie powinno być z tym problemu, wystarczy przejrzeć serwisy ogłoszeniowe

      Skomentuj


        #4
        Odp: Mieszkanie na sprzedaż

        Może nie w pobliskiej miejscowości, ale ja ostatnio znalazłam domy swoich marzeń. Za rozsądną cenę uda Ci się znaleźć na Mikołów domy na sprzedaż bardzo komfortowe mieszkanie. Ja z Gdańska planuję tam przeprowadzkę już w przyszłym roku

        Skomentuj


          #5
          Odp: Mieszkanie na sprzedaż

          Ponadto osiedle Mikołów domy na sprzedaż oferuje bezpieczne osiedle blisko terenów zielonych

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mieszkanie na sprzedaż

            Tylko że w Lublinie nie ma akurat nic specjalnie ciekawego więc nie rozumiem za bardzo podniety tym .
            kantor online

            Skomentuj


              #7
              Odp: Mieszkanie na sprzedaż

              Może popytaj na jakimś forum miejskim?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mieszkanie na sprzedaż

                Dla mnie priorytetem przy wyborze mieszkania była lokalizacja.
                W przeszłości wiele lat musiałam dojeżdżać z mniejszych miejscowości i nie są to miłe wspomnienia. Dla mnie najlepszą opcją jest mieszkanie gdańsk przymorze na Osiedlu Spektrum. To miejsce dla tych, którzy codziennie jeżdżąc do pracy w Centrum nie chcą pokonywać dużych odległości, a jednocześnie chcą mieć bliski kontakt z naturą.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mieszkanie na sprzedaż

                  Ja teraz szukam mieszkania w Gdańsku dla mojego wujka, który chce się tutaj przeprowadzić. Przeglądałam już kilka stron, ale najbardziej skłaniam sie ku tej ofercie http://www.russjan.com/gdansk-mieszkania,20,pl.html , bo ma dobre ceny, mieszkania położone są w fajnej lokalizacji i wujek miałby wszędzie blisko no i standard jest bardzo wysoki.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mieszkanie na sprzedaż

                    A chcesz nowe czy może być z rynku wtórnego?
                    https://www.epiotrkow.pl/news/Najcze...-widlowe,30934

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X