Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak schudnąć ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak schudnąć ?

    Moim problemem jest brak jędrności w okolicy pupy i ud.Ćwiczyłam w tamtym roku przez ponad pół roku po godzinę dziennie i efekty jakieś tam były,pupcia zgrabna i jędrna.przestałam cwiczyć troszkę schudłam i jak patrze teraz na te zwisy to nie fajnie to wygląda .Od paru tygodni zaczełam znowu cwiczyć i dodatkowo przyjmować suplement BigUp..jest poprawa, mam nadzieję że wytrwam i będzie pupa jak marzenie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak schudnąć ?

      hej, a możesz napisać co to jest ten bigup, szukałam w necie ale nic nie mogłam znaleźć, w moim wieku mam podobny problem

      Skomentuj


        Odp: Jak schudnąć ?

        Niestety nie ma lekko i nic samo się nie zrobi. Trzeba zmienic sposob odzywania - czesto a mniej. No i oczywiscie zdrowo. a pondato dużo ruchu i jeszcze raz RUCH. Słyszałyscie, ze zmienili piramide zdrowia i wlascie ruch jest u jej podstaw?

        Skomentuj


          Odp: Jak schudnąć ?

          Niestety nie zawsze diety i ćwiczenia pomagają. Czasem należy połączyć dietę, ćwiczenia i slimunox, żeby coś osiągnąć. Poczytajcie sobie o tym: slimunox.pl/

          Skomentuj


            Odp: Jak schudnąć ?

            Napisane przez kazimka Pokaż wiadomość
            Niestety nie zawsze diety i ćwiczenia pomagają. Czasem należy połączyć dietę, ćwiczenia i slimunox, żeby coś osiągnąć. Poczytajcie sobie o tym: slimunox.pl/
            Stety, zawsze pomagają! Suplementy na nic się zdadzą bo rozleniwiają organizm. Nie ma co się szprycować czymś sztucznym kiedy można jeść zdrowo i pełnowartościowo Aby schudnąć trzeba jesc ciut mniej kcal niz potrzebuje nasz organizm. Bilans musi byc ujemy. I tyle. A do tego ruch, zeby zachowac sile miesni, jędrność skóry i zdrowe serce

            Skomentuj


              Odp: Jak schudnąć ?

              Napisane przez kleo_kleo Pokaż wiadomość
              hej, a możesz napisać co to jest ten bigup, szukałam w necie ale nic nie mogłam znaleźć, w moim wieku mam podobny problem
              Jest to suplement który wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej w talii i pomaga ujędrnić ciało (dolne partie). Są suplementy na podniesienie biustu, a ten jest na podniesienie pośladków

              Skomentuj


                Odp: Jak schudnąć ?

                jakos nie jestem za tym zeby przyjmowac jakies suplementy wspomagajace odchudzanie, mimo, ze chcialabym troche schudnac, a cos mi to kiepsko idzie. najgorzej z jedzeniem o stalych porach u mnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak schudnąć ?

                  Napisane przez pilarek Pokaż wiadomość
                  jakos nie jestem za tym zeby przyjmowac jakies suplementy wspomagajace odchudzanie, mimo, ze chcialabym troche schudnac, a cos mi to kiepsko idzie. najgorzej z jedzeniem o stalych porach u mnie
                  ja wspomagam się suplementami ale są to przemyślane produkty. Nie kupuję tego pod wpływem reklamy,czytam składy itd. Wszyscy mamy niedobory bo żywność jest pozbawiona witamin i minerałów, substancji odżywczych. Metabolizm zwalnia. Nawet mega dawkami wit. C i wit.z grupy B trochę podkręci Ci się metabolizm. Acha i obowiązkowo 3-4 litry wody (małe porcje a często)

                  Skomentuj


                    Odp: Jak schudnąć ?

                    fakt, że jak się ma za dużo na głowie to ciężko jest zachować odpowiednia dietę, a zwłaszcza regularną, myślę, ze jednak suplementy są ważne, napisz coś więcej o tym bigupie, próbowałam znaleźć w necie ale nic mi się nie udało

                    Skomentuj


                      Odp: Jak schudnąć ?

                      kleo_kleo jeśli znasz popularny gluteboost,to bigup jest jego odpowiednikiem ale znacznie tańszy, Producent pisze '' Rewolucyjna receptura oraz innowacyjna kompozycja BeUp i BeIn wraz z ekstraktem z gorzkiej pomarańczy działa intensywnie, a równocześnie jest całkowicie bezpieczna dla organizmu.
                      BigUp wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej w talii i poprawia efekty ćwiczeń na dolne partie ciała''

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jak schudnąć ?

                        Nie ma sensu nic łykać. Wystarczy dużo ruchu i zdrowe odżywianie. Mnie ostatnio bardzo pomagają również ćwiczenia na vacu.

                        Skomentuj


                          Odp: Jak schudnąć ?

                          Czasami zdarza się, że nie możemy schudnąć z powodów metabolicznych. Warto sprawdzić poziom insuliny po tzw. obciążeniu.

                          Skomentuj


                            Odp: Jak schudnąć ?

                            Napisane przez zazula73 Pokaż wiadomość
                            Jest to suplement który wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej w talii i pomaga ujędrnić ciało (dolne partie). Są suplementy na podniesienie biustu, a ten jest na podniesienie pośladków
                            hm, nigdy niebrałam, zadnych środków, ale pomimo ćwiczeń nei jestem do końca zadowolona z ich efektów, niby w jaki sposób ten bigup ma wspomagać odchudzanie i ujędrnainie?

                            Skomentuj


                              Odp: Jak schudnąć ?

                              Napisane przez kleo_kleo Pokaż wiadomość
                              hm, nigdy niebrałam, zadnych środków, ale pomimo ćwiczeń nei jestem do końca zadowolona z ich efektów, niby w jaki sposób ten bigup ma wspomagać odchudzanie i ujędrnainie?
                              bigup mi pomógl/pomaga przede wszystkim w wyglądzie ciała, bardziej ujędrnione i uniesione pośladki, cellulit prawie już nie widoczny, miałam po ciąży obwisły brzuch, i tu też jest lepiej, niestety rozstępy jak były tak są, a dobry suplement znaczy z naturalnych ekstraktów, bez zbędnych dodatkow

                              Skomentuj


                                Odp: Jak schudnąć ?

                                Widzę, że jest tu głos rozsądku. Sama nie jestem zwolenniczką suplementów, wole naturalne środki

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X