Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Aha Iza przypomniało mi się.... mój szwagier pracuje w ArchiDocu (z tymże w Katowicach). Ale widzę, że w Warszawie też się zajmują archiwami.
    http://www.archidoc.pl/index.php?23151,6136
    Może coś takiego być Cię interesowało ??
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
      Aha Iza przypomniało mi się.... mój szwagier pracuje w ArchiDocu (z tymże w Katowicach). Ale widzę, że w Warszawie też się zajmują archiwami.
      http://www.archidoc.pl/index.php?23151,6136
      Może coś takiego być Cię interesowało ??
      ciekawe...spróbuję...chociaż tam praca na zmiany? ciekawe jakie
      dziękuje tree
      Julek 15.o2.2oo7r



      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Iza nie wiem jak w Warszawie ale Michał (szwagier) chodzi albo na 7 (albo 6 jak mają dużo pracy) do 14 i od 12 do 20.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja na sekundkę
          Tree w biedronce są auta z WADERA, bo chyba Ty o nie pytałaś?

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Bazumik ja nic nie wiem o nowym sposobie segregacji a to jest jakaś "ogólnopolska akcja"?
            Przyznam, że nic nie słyszałam by nasza spółdzielnia coś ma roznosić.
            Ale fajnie by bylo gdyby i u mnie coś takiego miało miejsce.

            Widzę, że choróbska się szczerzą!! wstrętna pogoda.

            Pinky rewelacyjne niusy

            Silek a to nie ospa ?
            Podobno wszędzie tak ma być.Nam dali wiadra ale kosza zbiorczego przy śmietniku nie postawili.






            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ale nadrukowałyście!!!My wczoraj późno wróciliśmy z imprezy urodzinowej babci wróciliśmy.Mały na początku tak szalał że był cały mokry.Nie siedzieliśmy za długo zresztą zaczęło się o 20 dopiero.
              Mały od wczoraj nie ma apetytu,myślę że ten wyjazd tak na niego podziałał ale zawsze było ok.






              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej
                ja tylko na chwilkę
                bo tylko zdążyłam śniadanko zjeść (choc to pora prawie obiadowa) i doczytać coście naskrobały a Majka mi już wstała
                Iza nie załamuj się jeszcze znajdziesz super pracę, ja to na razie podchodzę do tego z przymróżonym okiem bo inaczej tez bym w doła wpadła, prawie miesiąc ciszy - smutne to, a jak ktoś się odezwie to że za stara jestem na dane stanpowisko, albo mam za dużo dzieci i za małe. Ale liczę że będzie dobrze, musi być.
                Kruszynka nie obwiniaj się to nie Twoja wina, mały dostanie trochę witaminek i powinno być ok.
                Tree ja zczełam czytać ostatnio "weronika postanowiła umrzeć" ale to chyba nie dla mnie literatura
                a i wogóle super że nasze chorowitki zdrowieją
                u nas dziś pochmurno ale ciepło i już zaliczyliśmy 3 spacerki po około 30-40 minut a przed nami jeszcze jeden ale to po 16.
                Pa do sklikania może wieczorkiem


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  kruszyna, nie martw sie teraz - stosuj zalecenia lekarza i będzie oki !!!
                  u mojego Jonatana okazało się że ma zmiany krzywiczne już w 5 mies. a cały czas dawałam VITA-D tyle ile kazali przy wypisie ze szpitala, okazało się że ciemiączko nie zarastało jak trzeba i miał spory niedobór witamin, lekarz kazał juz dawać na początek wielką ilość VIGANTOLU i CALCIUM w syropie - na szczęście był bananowy sukcesywnie zminiejszał nam dawke teraz mamy 2 krople i jest po 2 mies. o wiele lepiej
                  a też się obwiniałam że dawałam mu za mało że nic nie zauważyłam itd.

                  urlop Radka sie skończył więc będę częściej zaglądać na forum - tym bardziej że pochwale sie ale - DOSTALIŚMY TEN PRZEKLĘTY ZASIŁEK RODZINNY !!!
                  zawsze to 400 zł. więc juz tak się nie martwię wydatkami

                  dziś odebrałam wyniki krwi, a właściwie zadzwonili z przychodni że mam zrobić powtórne, bo mam bardzo podwyższone leukocyty (hemoglobina cały czas dość niska) no i jutro rano idę kłuć się ponownie - mam stresa jak cholera bo nawet babka z laboratorium miała jakiś taki nieciekawy głos
                  całe życie mam cus nie tak z tą krwią, ale tyle leukocytów to jeszcze nie było

                  jeśli chodzi o czytanie to ja jestem uzależniona i tak 2 tygodniowo to standard - teraz wszystko co wyszło Krajewskiego
                  Last edited by sikornik; 16-11-2009, 16:00.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    witajcie dziewczyny!
                    ale tu pustki ostatnio!
                    hej Sikorka! dawno Ci tu nie było! wyjechaliście gdzieś z R.? trzymam kciuki, żeby z Twoimi wynikami było wszystko ok! może Cię pocieszę - moja mama też ma wiecznie anemię albo jest na samej granicy normy, raz też miała podobne wyniki jakie Ty teraz masz, ale wszystko przeszło. nie wiem czy brała jakieś leki, bo nie zagłębiałam się w temat, dowiedziałam się po fakcie, bo mama nie chciała nikogo denerwować. zobaczysz będzie dobrze!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Cześć dziewczyny !!
                      Kupę lat , u nas nic specjalnego się nie dzieje.
                      Amelce znika katar , więc jest ok.

                      A sensacja z ostatniej chwili mój brat zostanie Tatą
                      Ola właśnie zrobiła po raz 2 test ,
                      juupi w końcu pójdą na swoje hehe
                      Podejrzewam że jest w 4 tygodniu góra

                      Ja weszłam tylko na chwilę, wrzody mi się odezwały na tyle że wczoraj na pogotowiu byłam...ech
                      Wszystkim chorym zyczę mega dużo zdrówka!!
                      Do napisania
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Witam moje kochane,
                        wreszcie dziś dobrze sie czuje,4 dni mnie męczyło.
                        Dziś wybieram sie z koleżanką i naszymi dziecmi do groty solnej.Niech dzieciaczki sie nawdychają jodu.
                        Family czy Ty wczoraj byłaś w Chorzowie?bo miałam wrażenie,że Cie widziałam,ale nie jestem pewna.



                        Dawniej Marti

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          hej
                          Marti super żę już się lepiej czujesz
                          jelitówka to strasznie nie przyjemna sprawa.

                          Kurcze ale nam zamiera wątek


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Cześć Kochane

                            Marti super, że już jest Ci lepiej Idźcie, idźcie do groty zawsze to lepsze powietrze.
                            Nie... ja niestety w Chorzowie nie byłam

                            Colorka gratuluję Kubie !!!! hehe.... no ale czas najwyższy i na nich już przyszedł.
                            Życzę zdrówka!!!

                            Majek taka mała frekwencja związana jest (tak myślę) z okresem chorobowym. Ja wzięłam się za czytanie pranie mi się nabierało więc próbuję wyjść z tej góry i prasuję, a poza tym Julek zrobił się jakiś absorbujący. Chyba przez to,że siedzi już w domu tyle dni. Trzeba z nim rysować, kolorować, klockami czy samochodami się bawić.
                            Brak mi czasu zwyczajnie... ja czytam co tu się dzieje ale z pisaniem już kiepsko.

                            Majek pisałaś, że czytasz "Weronika postanawia umrzeć" ja też nie lubuję się w utworach Coelho.
                            Wczoraj byłam w bibliotece i wypożyczyłam książkę polecaną przez shannon: "Wóbór Zofii"
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Aaaa.... jeszcze jedno... wczoraj już od 6 nie spałam, a dzisiaj z Julkiem obudziliśmy się dopiero o 9
                              Miałam dzisiaj iść z Julkiem do kontroli, ale jeszcze mu bardzo rzęzi w płuckach i nie wiem czy z nim wyjść
                              Jeszcze potrzymam go dzisiaj w domu, tym bardziej, że dzisiaj znów deszczowo i bardzo wilgotno
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                Aaaa.... jeszcze jedno... wczoraj już od 6 nie spałam, a dzisiaj z Julkiem obudziliśmy się dopiero o 9
                                Miałam dzisiaj iść z Julkiem do kontroli, ale jeszcze mu bardzo rzęzi w płuckach i nie wiem czy z nim wyjść
                                Jeszcze potrzymam go dzisiaj w domu, tym bardziej, że dzisiaj znów deszczowo i bardzo wilgotno
                                może lepiej udaj sie z nim do tej kontorli taka chwilka na dworze nic mu nie zaszkodzi aa lekarz przynajmniej sprawdzi czy choroba ustepuje a no i moze przepisze cos jeszcze na wzmocnienie.. mnie nie raz zdazylo sie ze na kontroli Pani doktoro przepisała silniejsze leki bo choroba poprostu nie ustepowała ..






                                http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X