Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jedzenie w przedszkolach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jedzenie w przedszkolach

    jak naklonic dziecko by jadlo w przedszkolu??? Obiady sa normalne w domu moje dzieci to jedza a w przedszkolu w ogole nei ruszaja, siedza 8 godzin bez jedzenia;/;/;/
  •    
       

    #2
    Odp: jedzenie w przedskzolach

    a jak przychodzą do domu to dajesz im obiad? i wychodzą po śniadaniu?
    niestety w przedszkolu Cię nie ma więc trudno coś zrobić. Ja trzymałam się zasady, że wychodzą bez śniadania, i obiadu dla nich w tygodiu też nie gotuję. Na początku różnie to wyglądało, ale musze przyznać że ich wychowawczyni to złota kobieta i ma rewelacyjne podejście do dzieci, a jak przychodzili to nie dostawali jeść dopiero kolację bo zawzze mówiłam im że przecież w przedszkolu był obiad i teraz nie ma problemu. Ale tak jak piszę przedszkolanka też musi dodać swoje do tego


    Skomentuj


      #3
      Odp: jedzenie w przedskzolach

      sniadania nie daje, ale ja kwracaja a ja wiem ze nic nei jadly to daje im obiad normalnie, nie cche ich glodzic, wracaja i mowia ze boli brzuszek z glodu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: jedzenie w przedskzolach

        no ja wiem że to nie łatwe ale tym sposobem nigdy nie będą jeść w przedszkolu bo po co skoro obiad jest w domu.....
        Spróbuj może powiedzieć im wcześniej że obiad jest w przedszkolu więc w domu nie będzie i jak przyjdą nie dawaj obiadu, tylko po jakimś czasie mały deserek np. i potem kolacja wieczorem
        Last edited by bagnes; 09-03-2013, 19:16.


        Skomentuj


          #5
          Odp: jedzenie w przedskzolach

          nie wiem wlasnie ( ale no nie mam serca odmowic dziecku i nei podac mu obiadu;/ moze jest jakis inny sposob zeby naklonic dziecko do jedzenia w przedszkolu?

          Skomentuj


            #6
            Odp: jedzenie w przedskzolach

            wiesz ja Ci mogę tylko takie coś doradzić u mnie podziałał i to tak skutecznie że nauczyli sie nawet kaszę jeść a wcześniej nie chcieli tknąć


            Skomentuj


              #7
              Odp: jedzenie w przedskzolach

              Moje starsze jak chodziły to jadły w domu śniadanie ,szły do przedszkola tam tez coś jadły, jak przychodziłam po nie -pytałam pania czy jedzą Grześ dziubał....jak zwykle a Monia nie jadła wogóle a jak przychodziły to jeszcze coś jadły bo gotowałam dla męza to i one się załapały a potem kolacja. Monia była taka chudziutka ze jej się wzorek na rajstopach przekręcał w okół nogi, złapał ją w zerówce wyrostek i po tym moja gwiazda się tak rozjadła ze w pewnym momęcie miała lekką nadwage.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jedzenie w przedskzolach

                moje maja 3,5 roku 110cm i 20 kg jedza ladnie w domu naprawde nie jedna mama moglaby mi pozazdroscic a w przedskzolu nic! nawet nei podziobią

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: jedzenie w przedskzolach

                  Duze bestie moja ma 3,2 i 100cm i 16 kg ale nie wyglada na zabiedzoną tej to się geba nie zamyka je wszystko i caly dzień coś mieli buzią a co będzie w przedszkolu?????moze wszystkim dziecią z talerza pozamiata


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: jedzenie w przedskzolach

                    no jak ma taki apetyt to może na to wpaść, moim zdaża sie często zakosić coś z talerza sąsiada (sobie nawzajem nigdy chyba że jeden drugiemu sam odda), a jak im coś bardzo nie smakuje to podrzucają z kolei innemu dziecku.....
                    a w sumie to oni najstarsi, bo w maju 4 skończą a wzrost 97 i 16kg Paweł a Piotrek 15,3kg. Sama się czasem zastanawiam jakim cudem tylko tyle ważą bo jedzą prawie tyle samo co ja. Ale przy ich ruchliwości to chyba niemożliwe żeby więcej ważyli.
                    Last edited by bagnes; 09-03-2013, 21:49.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: jedzenie w przedskzolach

                      ja to bym chciala zeby moje zjadly swoj obiadek i jeszcze zakosily od kolezanki hehe ale niestety;/;/ nawet swojego nie uskubia;/;/
                      no moje sa ciezkie baby ale nie wydaja sie grubiutkie bo sa wysokie moj maz ma 194cm a ja 177cm to maja po kim byc wysokie!

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X