Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oczyszczacz powietrza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Oczyszczacz powietrza

    Napisane przez cytryneczka Pokaż wiadomość
    Wow! Po pierwsze , nie głupie! W nawilżanie "brudnego" powietrza namnoży bakterie. A poza tym, jony mogą aż tak poprawić samopoczucie?Na te przedwiośnie było by jak znalazł... Wszytsko takie brudne,do świeżej zieleni jeszcze daleko. eh
    W takim razie nie pozostaje nic innego jak zaopatrzyć się w THERAPY AIR ION i korzystać z jego na co dzień w swoim domu!
    xxx
    Last edited by disne; 30-07-2020, 18:36. Powód: dane

    Skomentuj


      #47
      Odp: Oczyszczacz powietrza

      Napisane przez Karyneczka
      Tutaj jest fajnie przekazane i wyjaśnione jak działają jony ujemne, na podstawie Sharpa.
      [...]
      W przypadku Therapy Air iOn generowane jest około 220 000 jonów ujemnych na cm3 w trybie turbo, czyli dwukrotnie więcej niż ich ilość zawarta w powietrzu w okolicach najzdrowszych miejsc na ziemi, np. wodospadów.
      xxx
      Last edited by disne; 30-07-2020, 18:36. Powód: dane

      Skomentuj


        #48
        Odp: Oczyszczacz powietrza

        Napisane przez Anka6
        Ja się jeszcze odezwę jako zwykła użytkowniczka, eksperckiej wiedzy nie posiadam, ale myślę że kilka słów od osoby która ma oczyszczacz warto posłuchać. Mianowicie mieszkanie z oczyszczaczem pachnie zupełnie inaczej, w zasadzie w ogóle nie pachnie, bo nie czuć tych brzydkich zapachów, jest świeżo i czysto. Niektórzy narzekają na hałas... ja powiem że nie ma co przesadzać, te 26 dB to naprawdę malutko. Wydaje mi się że mój stary komp jest głośniejszy Tak więc polecam sobie zamówić takie urządzenie do domu
        Ciesze się, że wypowiadają się użytkownicy różnych oczyszczaczy! Przed zakupem warto przede wszystkim sprawdzić zastosowane filtry oraz możliwości oczyszczacza tak, aby nie okazał się za słaby do powierzchni naszego mieszkania!
        xxx
        Last edited by disne; 30-07-2020, 18:36. Powód: dane/własna reklama

        Skomentuj

               
        Working...
        X