Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nawracający katar u niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nawracający katar u niemowlaka

    Mój synek ma rok. 2 miesiące temu miał duży katar (dostał od lekarza Mucofluid i udało się go zwalczyć), ale od tej pory często ma zapchany nosek (zwykle w nocy) albo trochę cieknie mu z nosa w ciągu dnia (po spacerze, ale nie tylko). Co robic, aby się tego pozbyć? Skąd ta skłonność?
  •    
       

    #2
    Odp: Nawracający katar u niemowlaka

    u nas byl problem z zatkanym noskiem Zosi w nocy i kupilismy nawilzacz powietrza i jest duzo lepiej

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nawracający katar u niemowlaka

      Jak ma katarek może masz za wilgotne powietrze w domu ? Albo jak ma zaschnięte to za suche. Najlepiej staraj się dopilnować tej maksymalnej temperatury 21 stopni. Psikaj solą morską ja psikam sterimarem i teraz je już ok. Synek miał tak jak Twój maluszek, ale psikalismy i pomogło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nawracający katar u niemowlaka

        Oprócz wysuszenia błon śluzowych, o którym pisały uczestniczki Forum, przyczyna może być utrzymujący się stan zapalny błony śluzowej noska. Oprócz zwilżania przejściowo można zastosować środki przeciwhistaminowe (takie, jak Fenistil w kroplach doustnych) czasem odkażające lub zwalczające infekcję (np Rhinoargent).

        Pozdrawiam
        prof. UWM dr hab. n. med. Piotr Jurkowski, specjalista pediatra

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nawracający katar u niemowlaka

          Bardzo dziękuję! Kupujemy nawilżacz powietrza

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nawracający katar u niemowlaka

            u syna czesto wystepuje pediatra uważa że to alergia

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nawracający katar u niemowlaka

              Napisane przez czekladka24 Pokaż wiadomość
              u syna czesto wystepuje pediatra uważa że to alergia
              U córki katar to częsta przypadłość i alergolog stwierdził, ze to nie na tle alergicznym - badania to wykluczyły. Wiec nie zawsze katar można wiązać z alergią, jednak często tak jest.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nawracający katar u niemowlaka

                Jak dziecko ma przewlekły ciekły katar to pediatrzy często podejrzewają alergię. Mam znajomą, której wszystko trzy córki mają alergię na kurz. Gdy były małe to codziennie ścierała kurze i nie mogła mieć w domu ani pluszaków ani dywanów bo zaraz miały straszny katar.


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nawracający katar u niemowlaka

                  Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                  Jak dziecko ma przewlekły ciekły katar to pediatrzy często podejrzewają alergię. Mam znajomą, której wszystko trzy córki mają alergię na kurz. Gdy były małe to codziennie ścierała kurze i nie mogła mieć w domu ani pluszaków ani dywanów bo zaraz miały straszny katar.
                  To prawda, zresztą nawet często tak właśnie jest, że przewlekły katar najczęściej oznacza alergię, więc nie ma się co im dziwić. Alergia na kurz musi być straszna, nie zazdroszczę...

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Nawracający katar u niemowlaka

                    Spróbujcie z entitis baby. To suplement diety, właśnie pod przypadki nawracających problemów z nosem, gardłem i uchem, czyli tak naprawdę ze wszystkimi infekcjami, z jakimi prawie wszyscy mają do czynienia do 5. roku życia. Mowa o nim - https://www.aptekamini.pl/entitis-ba...anan-x-30.html Jeśli nic to nie da, to wtedy napisz ponownie.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X