Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie na ferie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Gdzie na ferie

    Trasy w Szczyrku są bardzo fajne, ale karnety niestety masakrycznie drogie...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Gdzie na ferie

      My w zeszłym roku z rodziną rozglądaliśmy się za jakimś nowym kurortem górskim w Tatrach i trafiliśmy na Poprad, miejscowość na Słowacji położoną tuż przy polskiej granicy - polecam jeśli nie byłyście! Zatrzymaliśmy się w AquaCity, to taki park wodny z siecią hoteli, naprawdę odpoczęliśmy mają tam również strefą wellness, także pełen relaks

      Skomentuj


        Odp: Gdzie na ferie

        W Szczyrku jest świetny stok, ale niestety bardzo zatłoczony. Obok, nad bielskiem często widać smog. Tutaj jest strona na której zobaczysz jak to nieraz wygląda. Nie wiem czy to nie dociera też na okoliczne miejscowości.

        Skomentuj


          Odp: Gdzie na ferie

          Ja osobiście lubię oglądać znane mi miejsca, ale w całkiem nowych okolicznościach. W te ferie mam zamiar pojechać nad morze, przejść się plażą i sprawdzić jak wybrzeże wygląda zimą.
          Znacie jakieś sprawdzone i godne polecenia noclegi świnoujście? Zależy mi na bliskiej odległości od morza.

          Skomentuj


            Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

            Ja od lat jeżdżę w Tatry, ale co roku staram się znaleźć jakąś nową miejscowość. W tym roku trafiłam na Poprad, na Słowacji, to niecałe pół godziny drogi od Zakopanego a zupełnie inny klimat, jest dużo spokojniej zatrzymałam się przy parku wodnym AquaCity i naprawdę polecam, są tam 3 hotele ze strefą wellness, no i dla miłośników wodnych atrakcji nie ma chyba lepszego rozwiązania
            https://aquacity.sk/pl/

            Skomentuj


              Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

              U mnie ferie w tym roku spędzane były w domu.

              Skomentuj


                Odp: Gdzie na ferie

                Nie jest jeszcze za późno, żeby znaleźć ciekawy obóz narciarski na 2020 rok. Ofertę wyjazdów na zimowiska dla dzieci i młodzieży przygotował Camport. Program obozu
                , dzięki podziałowi na grupy, dostosowany jest zarówno dla doświadczonych wielbicieli sportów zimowych, jak również dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z deską lub nartami.
                Last edited by disne; 09-06-2020, 00:36. Powód: reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                  W tamtym roku byłam z mężem i dzieckiem w Chorwacji. Biuro turystyczne zapewniło nam super odpoczynek z naszym maluszkiem. Dobrali wszystko według naszych wymogów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wczasów.
                  Last edited by disne; 09-06-2020, 00:36. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                    Tegoroczne ferie dopiero przed nami ale już zarezerwowany hotel w górach i nauka jazdy na nartach. Oby chodź trochę śniegu było.


                    ___________
                    Last edited by disne; 09-06-2020, 00:36. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Jak spędziliście ferie zimowe

                      Witam my wracam w miejsce gdzie mieliśmy wesele. Można je znaleźć wpisując hotel w radomiu tanie-wesele Radom bardzo fajna atmosfera.
                      Last edited by disne; 09-06-2020, 00:37. Powód: reklama

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X