Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    U mnie słonko przebłyskuje, dobrze bo chociaz troche humor sie człowiekowi poprawia i checi do zycia wieksze
    scarletko

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      a co sie dzieje z dotka??




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        masz racje ze miedzy soba ale juz na to za pozno bo poszlo to jednym jak i na drugim forum, uwazam ze gdyby klara nie mogla to by nie pomogla a ze ma taka mozliwosc to gizelka powinna sie tylko cieszyc ze troszke finansowo ktos ja odciazy i bedzie miala a inne wydatki ja bym skakala z radosci...




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ...
          Last edited by Promesse; 03-06-2010, 07:37.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc kochane, ja tez nie bede zabierac glosu w wiadomej sprawie, ale szkoda ze tak to wszystko jakos glupio wyszlo. Dzis w pracy mielismy impreze firmowa totalna klapa zawsze byla na dworze a tu deszcz od rana leje ze szok, zero krzesel nie przygotowali, na grillu tylko kielbasa i kaszanka, mieska nie bylo a ja najbardziej lubie jakas karkoweczke na przyklad, do picica tylko zimne piwo, nie dosc ze nie przepadam to jeszcze zimne gazowane w taka pogode ehhh, nie wspomne ze dla nie pijacych zadnej alternatywy w postaci socZku, do zagryzienia chleb ze smalcem i ogorki malosolne choc cholernie slone, wlasnie zaluje ze zjadlam bo mi zaszkodzil chyba brzuch mnie boli i sie zwijam przed laptopem z bolu uhhhhhhhhh

            Ninkadzieki za pamiec
            Scarlet foty extra, a to w basenie hmmmmm wymiatasz, p.s. wiesz o ktorym mowie, o tym co Ci tam Edzia ... hahaha
            Klara faktycznie totalnie zapomnialam o tych foteczkach,, jesli mozesz kochana przeslij na maila ktorego Ci podalam, dzieki ze pamietalas :*


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              klara ale forum polki wrze wszystkie na ciebie jada ale naprawde nie mam juz sil na nie...




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                powiem tak i gizelka i klara za duzo powiedzialy ale klare to zabolalo i miala prawo zareagowac, i juz naprawde koniec tematu szkoda nerwow, jest jak jest i trudno jak dziewczyny beda mialy ochote to sobie jeszcze raz wyjasnia




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej dziewczynki
                  SCARLET hurrraa wróciłas chce zobaczyc zdjecia na nk jak wygladasz. Czyli mialysmy Edzia racje ze bedziemy wierszyk tutaj pisac Murzynek Bambo w Krakowie mieszka.....
                  No to fajnie ze zadowolenie ciekawe czy wrocila tylko wasza trojca czy moze czworka hihih
                  Klarcia jak tam zakupki kupilas sobie cos?? I glowa do gory cudowna z ciebie kobieta. Rozgladalas sie moze???
                  Edziula spoko nie pospieszam cie kochana czekam na fotki jak cos. A i jednak zdecydowalam sie na ta posciel ktora obie wybralyscie.
                  A Dotka to chyba sie szykuje na przyjazd swojego M bo to juz dzisiaj no i pewnie po kilekiszki do swojej nowej wanny poszla kupic
                  Ninka wiesz najgorsze jest to ze testy robia dopiero od 3 lat robia testy. Najlepiej jak bys mogla do Polski pojechac a moze tam u Ciebie jest jakis Polski lekarza co??
                  Oczekusia gdzie ty do cholery sie podziewasz????
                  A Ewcia tez juz uciekla??


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    no niestety nie ma tutaj polskiego lekarza, musze liczyc na tych anglikow i nie anglikow




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka wrrrrrrrrrrrrrrrr
                      ja was zamorduje wy wredoty jedne i jak tu nie mieć kompleksów więcej zdjęć w bikini nie będzie limit zdjęć się skończył więcej ni ma

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ninka klara napisaąl ze nie chce adwokatów wiec juz zostaw ten temat, forum zaczyna tetnic zyciem wiec sie zajmijmy soba i swoimi sprawami

                        dotka ty cipko ja o Tobie zawsze pamietam na mojej liscie
                        szykuj lepiej dupke bo znów jak żaba bedziesz a ja dopiero za jakies 3tyg jak dobrze pójdzie ...


                        kacperkowa co do sweterka to moze oblukaj w necie i podeslij mi jakis wzorek co by Ci sie podobał, a ja Ci powiem czy dam rade to dziergnac
                        bambo bambo mieszka

                        klarcia jak tam kupiłaś świecidełka??

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ej czemu ja nie wiem jak wy wygladacie co??




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ale ty seksownie wygladasz w tej swojej bikini wiec nie rozumiem haha. Ej no kurcze zazdroszcze ci.
                            A maz w domu czy juz do pracy wrocil.??
                            Ninka to szkoda bo wiem ze gdzie nie gdzie sa Polscy lekarze.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              scarlet to wrzuc choc na forum kilka fotek




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a wiecie dziewczyny jak ja sie ciesze ze nic nie tyje a nawet troszke chudne ale nie za duzo schudlam okolo 2 kg byc moze to zabrzmi dziwnie ale boje sie ze znowu tyle przytyje w ciazy i staram sie jest ale bardzo pozywnie np duzo salatek warzyw i owocow mniej slodyczy i innych tuczacych rzeczy mam nadzieje ze przez cala ciaze malo przytyje pamietam ze w piersze to jak bylam w 8 tyg to juz mialam okolo 8 kg na plusie




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X