Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    aaaaaaaaa to przepraszam nie ręcze za to co pisałam, bo jeszcze zaspana bez kawy bylam

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Mniam ale pyszności,,,,,,ale obiecałam sobie do świąt 0 słodkiego!!!!!!!!!!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja też tak mówię, ale nie umiem dnia bez słodkiego wytrzymać, to jest jak narkotyk, bardzo wciąga hahahaha
        Ewcia jak buziolek i siniaki nasz biedaku?

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczyny

          Scaarlett fajnie, ze lekarz siekrowal Cie na te badania genetyczne, to sa te ok ktorych Ci kiedys pisalam, ale Ty mowilas, ze to nie dotyczy Twojego przypadku. Mam nadzieje, ze nie znajda Ci zadnej mutacji.

          Dotka w sobote bede we wrocku, piecz ciasto

          ejonczyk bardzo Ci wspolczuje, ja tez kiedys otworzylam szafke, potem schylilam sie po cos i wstajac walnelam sie kantem pod oko - siniak byl piekny hehe, nie wychodzilam na dwor przez dwa dni. A na problemy z mezem polecam szczera rozmowe, zeby rozladowac atmosfere.

          Ta tarta wyglada pysznie, kurcze nie mam w domu nic slodkiego, a taka ochota mnie naszla na slodycze... Dotka zostalo Ci troche tego najlepszego wafelka na swiecie?


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Prmoesse spoznilas sie niestety wszamalam co do okruszka
            Fajnie ze bedziesz we Wro, ale tylko przejazdem, do rodziny czy jak, bo sobota to swieto i jajeczka bedziemy swiecic


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Wyjezdzamy w piatek rano, popoludniu powinnismy juz byc we wro, najpierw ulokujemy sie w jakims hotelu, bo w sobote chce im pokazac Wroclaw. Niedziele i poniedzialek spedzimy w moim rodzinnym domu, a potem obieramy kierunek na Krakow i sie zobaczy gdzie nas poniesie Mam nadzieje, ze bedzie ladna pogoda.

              W sobote wieczorem na pewno bedziemy w Amalfi, jesli masz ochote sie spotkac z nami na kolacji to serdecznie zapraszam


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Nie bylam tam nigdy, wlasnie podczytalam troche to wloska restauracja, w opiniach narzakaja strasznie na obsluge ze nie uprzjma do tego stopnia ze graja w marynarzyka kto ma podejsc do klienta i to na oczach klientow

                To bedziesz miala super wycieczke widze, a rodzice w jakiej czesci Wro mieszkaja?, ulica?


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka moi rodzice nie mieszkaja we wro, ale jakies 80 km dalej

                  Masz racje co do obslugi w Amalfi, nie wszyscy sa mili. Ja kiedys zamowilam makaron, w karcie nie bylo napisane, ze zawiera parmezan wiec uznalam, ze nie musze im mowic, zeby mi nim nie posypali dania. I jak sie pozniej okazalo na talerzu bylo mnostwo parmezanu wiec proprosilam kelnerke o wymiane talerza, bo ja nie zamawialam dania z parmezanem. Obruszyla sie strasznie, zabrala talerz i wrocila po pol godziny z nowym talerzem bez parmezanu i przekazala wiadomosc od kucharza, ze do wloskich dan zawsze sie dodaje parmezan, co jes gow*o prawda, bo znam wielu wlochow co nie cierpia tego sera tak jak ja. Nie zjadlam tego makaronu, bo balam sie zemsty kucharza heheeh Zjadlam pol pizzy mojeg m., bo pizze tam robia przepyszna


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    gosiek z tym oszukiwaniem siebie to trafiłas idealnie
                    niby wszytko oki, porzadki, przygotowania dom świat, ale jakies to wszytko takie bezpłuciowe - nie cieszy, a im blizej świat tym wiecej mysli powraca i ta pustka w mieszkaniu i brzuszku

                    Ja spadm dzis do mamusi to moze sie zajme czyms innym niż mysleniem
                    M ma wolne juz do świat wiec moze sie zajme nim i gotowaniem, pieczeniem...

                    Miłego dzionka kochane

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oki, rozumiem. O pizzy pisali przychylnie wiec moze kiedys przekonam sie jak naprawde smakuje.

                      Edzia i Gosia nosio i cyc do gory, bo kopanko bedzie. Juz niedlugo bedzie wiecej slonka to i w gloweczkach jakos jasniej sie zrogi i w serduchu. Nie narzekajcie bo macie chocicaz swoich m. przy sobie na codzien, a ja jeszcze dodatkowo rozlake przyzywam a jakos daje rade


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Czesc Dziewczyny

                        Klara widze ze sie do polski szykujesz i juz niedługo wyruszasz no to ja zycze jak najlepszego pobytu i odprezenia sie.Wiem po sobie ze czas w polsce ucieka jak przez palce szybciutko, bo tu trezba tu isc potem tam i ani sie obejrzec i juz trzeba wracac.

                        Gosiek, Edziula sciskam i wierze ze kiedys przyjda lepsze dni

                        Ja lece do pracy za godz ale najchetniej to bym spowrotem do łózeczka wskoczyła tak mi sie spac chce, buzia sama mi sie na ziewanie otwiera,no ale trzeba to przetrzymac i bedzie dobrze, mam tylko ze bede miała duzo pracy dzis w pracy zeby dzien szybciutko zleciał i zebym tam nie zasneła
                        A z tym mojim pozytywnym mysleniem to jest tak ze sobie cały czas powtarzam z nie moge sie dołowac bo to do niczego dobrego u mnie nie prowadzi, po prostu musze pogodzic sie z rzeczewistoscia i czekac na lepsze jutro.I na mnie to działa, no i wiedze jakie to niesie pozytywne skutki w relacjach z m.
                        Kazda z nas ma słabsze chwile i musimy poprostu je przeczekac.Buziaczki


                        Dotaka ja tez chce grzeska, jak gosienka poobiecała sobie ze do swiat nic nie bede jadła słodkiego-no ale oczywiscie ser na sernik juz w lodówce lezyin sie na mnie wdziecznie patrzy


                        Uważam za szczęśliwego tego,
                        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                        ale podziwiam i szanuję tego,
                        który szczęcie stworzył sobie sam,
                        który stworzył je silną wola i energią.
                        Hippolyte Taine

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Oczekujaca czy ta kobieta z avatarka to Ty? Dopiero teraz sie przyjrzalam

                          Milej pracy, ja dzis pracuje w domu, nie chcialo mi sie rano wstawac, bo wczoraj pozno wrocilam.

                          Teraz spadam na zakupy i wpadne do m do pracy na inspekcje

                          Milego popoludnia


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Nie no co ty za ładna na mnie hahahahahhaahhaah

                            No ale marzyc mozna

                            No to miłej inspekcji zycze Klaro, no i udanych zakupów


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A tam gadasz, ze za ladna. My wszystkie jestesmy pikne


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez Promesse Pokaż wiadomość
                                A tam gadasz, ze za ladna. My wszystkie jestesmy pikne
                                ja jestem najpikniejsza
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X