Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
    No tak nikt nie chce się do mnie przysiąść !!!!!!!!!

    bajtel
    ja mogę,ale moje towarzystwo pewnie Ci nie będzie odpowiadać,więc zjem to twoje ciacho i spadam
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Co za bzdury Miss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Last edited by bajtel; 27-03-2010, 09:08.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
        Co za bzdury Miss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        w takim razie wypiję jeszcze twoją herbate
        idę chatę ogarnąć bo ledwo wstałam,dziecko nakarmiłam to od razu przyssałam się do laptopa
        a gdzie inne Dziewczyny- odsypiaja?? u mnie każdy dzień wygląda tak samo i kurcze zastanawiam się kiedy w końcu będę mogła pospać np. do 10h ?
        jak na razie moje dziecie ma stałe godziny wstawania 6:30 niezmiennie króluje od kilku miesięcy...a dziś chyba czas zmieniamy???
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Fajnie że jesteś Miss,dziewczyn brak,odsypiają bara ,bara chyba,
          zmieniamy czas na letni,trochę nudno tu bez nich,prawda!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            oj połamana połamana po tym sprzataniu też jestem, jeszcze sie z dzieciakami nad rzeke wybrałam wczoraj po bazie na palmowa niedzielke, tak mnie, sciorały.....
            oczekujaca A filmik hmmm mam pare ulubionych, ale wczoraj ogladałam STEP UP
            choc chciałam WCIĄŻ JA KOCHAM ale mi sie nie sciagnął, a taki piekny ten film, w kinie na nim byłam, nawet mojemu m sie podobał, bo motyw żołnierski dla facetów, a romantyczna miłosna historia dla kobiet ahhhh i nie moge znalezc na necie tego filmu zeby sobie siciagnac
            gosiaku mnie mezuś kawusie zrobił, a teraz słusze jak nóż ostrzy to chyba kanapki beda - rewanzuje sie chłopak za ostatnie dni hahaha
            miss żarłoku ja sie z Toba nie podziele

            scarlett co sie dzieje, wskakuj i pisz - MELDUJ SIE !!!!
            bo cos mi sie zdaje ze tam z oczekujaca na jednej nodze skoczymy do ciebie i a druga nóżka skopiemy Ci pupke, bo to milczenie i twój nastrój mi si enie podoba
            Last edited by edzia7891; 27-03-2010, 10:15.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynki Widze,ze wieosenne porzadki w pelni Pogoda do bani. Juz mi lepiej i nawet dzis pobaraszkowaliśmy sobie z moim Choc czekam, gdy będę w pełni sił,to wtedy... Edzia mam nadzieje,ze owulka mi wróci,choc tak sie zastanawiam: Clo leczy owulke czy dziala krótkotrwało,że np.po odstawieniu ma się owulkę 1-2cykle, a potem nie? Martwi mnie to Oczekujaca wiesz coś na ten temat? Moze ktoras z Was brała clo, a potem wróciła jej owulka jak nie brała? Mam schizy jakies,ze bez clo ciezko bedzie z owulacja,bo pare miesiecy temu wyniki badan bylo niedobre, a po odstawieniu clo (w nastepnym miesiacu)-bardzo dobre. Juz sama nie wiem
              Scarlet wracaj do nas! Mam nadzieje,ze nie masz czasu i dlatego nie zagladasz do nas

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ana wiesz co ciezko mi powiedziec bo nie miałam monitoringu po odstawieniu CLO, ale mam wrazenie ze cos sie tam kroi i chyba jest ta owulka, bo piersi lekko pobolewaja, mega libido, do tego biore wiesiołek wiec dosc tego sluzu mam. Ale jakos nie skupiam si e w tym cyklu na obserwacjach, raczej samo mi to o sobie przypomniało, nawet nie wiem który mam dzień cyklu
                M sie zrewanzował dzisiaj hahahaha fajnie było ... az sie z wyrka nie moglismy zwlec do rzeczywistości

                Wiesz tesz takie mysli mi chodziły po głowie ze bez CLO nie dam rady, ze jak sie juz z nim udało to bez niego na pewno nie da rady zafasolkowac, a le postanowiłam sobie zrobic przerwe od wszystkiego do czerwca, wtedy pojade no nowego ginka i zobaczymy co on tam powie, a na razie używam wiosny hehehehe
                ale widze ze dziewczynki tez

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czesc dziewczynki,we wro leje caly dzien, ja dalej podziebiona, mleczko z czosnkiem wieczorem bylo i jest troche lepiej. Ale nie mam sily pisac, wpadlam sie przywitac odezwe sie jak sily wroca paaa


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    widze ze przesilenie wiosenne z sexem konkuruje

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzieki Edzia. Ja tez właśnie nie wiem jak to jest. Ale w tym cyklu nie miałam owulki,bo widziałam po śluzie i po sobie. Zwalam to na zatrucie i zapalenie i mam nadzieje,ze będzie w kwietniu. Ja musze liczyc,bo biore duphaston. Jakos nie moge sie odseparowac od tych mysli o dziecku i ciezko z tym A tak mnie dołuje,że nie będę miala owulki,ze nie wiem Cos mi smutno dzisiaj
                      Dotka kuruj sie i odpoczywaj

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ana cóż ja ci moge poradzic, miałam takie samo myslenie, ale chyba Bóg mnie opamietał tym wczesnym poronieniem i juz tak do tego nie podchodze...szkoda tylko ze az tyle musiało sie wydarzyc zebym to zrozumiała

                        Mysle ze kazde leki utrzymuja swoje działanie w organizmie, przeciez potrzeba 3mies zeby sie oczyscił dokładnie
                        A przy CLO pisze w ulotce ze po 2 cyklach stosowania trzeba zrobic 3 mies przerwy przed ponownym stosowaniem, wiec wychodzi na to ze ostro jajniki bombarduje i utrzymuje swoje działanie po odstawieniu - tak mnie sie ydaje na moja logike biorac,a le lekarzem nie jestem

                        Skomentuj


                          najczestrze przyczyny niepłodnosci

                          stronka warta przeczytania, opis wielu schorzeń które zwburzaja płodnosc ich obiawy i leczenie u kobiet oraz mężczyzn
                          http://www.medigo.pl/jobs/drukuj.php?id=1603
                          Last edited by edzia7891; 27-03-2010, 19:56.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Z tego co ja sie orietuje o clo(a moge sie mylic oczywiscie ) To mozna go brac przez 6 miesiecy. tzn trzy miesiace jedna tabletka dziennie a potem 3 miesiace 2 tabletki dziennie, no a potem tak jak edziula pisze trzeba zrobic conajmiej trzy miesiace przerwy zeby sie jajniczki zregenerowały.
                            Clo jest wykorzystywany do przywołania owu ale równiej do jej zwiekszenia i nie jest powiedziane ze po jego zakaczeniu owu nie powróci, bo u mnie normalnie wróciła a dodam ze nie miałam z tym problemu(z tego co wiem) a lekarz mi go przepisął po to tylko zeby jajek wiecej tam urosło to ale d.... nie dal mi zastrzyku na pekniecie i nie miałam monitoringu.Wiec jak poszłam do nowego lekarza to ona mi to powiedziała ze tak nie mozna i wszystko wytłumaczyła co do joty ze kazdy organizm przymuje to innaczej i dlatego monitoring jest niezbedny.

                            To prawda ze owu moze byc przezndwa trzy miesiace po clo(jesli sa jego zaburzenia) bez problemu.

                            Aneczko mojim zdaniem to zapomnij o tym i po prostu tesciki w tych dniach bo sluz kazdy ma inny i kazdy innaczej to przechodzi kochana ale zrobisz jak uwazasz słonce.Wiem ze masz zalecony dupek dlatego pisze o testach.Bo jesli bys go nie miała to bym wogóle powiedziała na zywioł

                            I OCZYWISCIE ZE DACIE RADE BEZ CLO!!!!!!!

                            Paulinko co u ciebie kochana nic nie piszesz???

                            Gosienko ja niestety bez bara bara w pracy nie moge krajanko hahahahhahahaahahahah oj a niekiedy ochotka przychodzi


                            Sccarlet tesknimy bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:************************************* ************


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Jestem, kochana jestem! musiałam odsapnąć od wszystkiego, bo czuję się zdołowana..
                              Weekend, to m ma czas mnie troszkę wyręczyć w obowiązkach i po dopieszczać, a poza tym, to musiałam wczoraj i dziś posiedzieć na uczelni. Jutro do południa mam zajęcia, a potem jedziemy na działeczkę za Kraków się zrelaksować. Piotrek już o niczym innym nie mówi, tylko że będzie jeździł na rowerze
                              właśnie zjedliśmy z m dobrą kolacyjkę, sączymy winko, jest całkiem całkiem. mam ochotę na małe bara bara pomimo @

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                No widze ze ta @ jakas zainfekowana dla nas wszystkich jest
                                Sccarlet chocbysmy sie zgadały ja tez teraz winnko sacze ale białe
                                No i odpoczywam po pracy, bo znowu padnieta jestem no ale jeszcze jutro i wolne takze bede spac do 12:00 i nikou sie nie dam obudzic.

                                To super ze na działeczke jedziecie kochana troszke odpoczac no i oczywiscie na rowerku pojezdzic bo to najwazniejsze


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X