Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ekologiczne produkty kosmetyczne w łazience - kupujecie jakieś?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ekologiczne produkty kosmetyczne w łazience - kupujecie jakieś?

    postanowiłam żyć bardziej ekologicznie i używać ekologicznych kosmetyków i innych przyborów kosmetycznych. tylko że nic, prócz gąbki z wodorostów nie przychodzi mi do głowy. macie jakieś pomysły??
  •    
       

    #2
    cala masa plyny do naczyn proszki i rozne inne chemikalja ja takowych nie kupoje bo sa na ogol znacznie drozsze ale za to namietnie segreguje smieci
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj


      #3
      ja tez takowych nie kupuję bo droższe ale śmieci też segreguję i nauczyłam też syna
      tyle co robię eko
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        ja używam pieluch ekologicznych
        i segregacja smieci


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          #5
          a no wlkasnie ja tez tetry uzywam
          PAULINKA 31.8.2003
          VICTORIA 20.5.2008

          12.1.2009r raczkowanie
          13.1.2009 pozegnanie cycunia
          16.1.2009 samodzielne siadanie

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
            a no wlkasnie ja tez tetry uzywam
            ja tetry już nie używam jako pieluch - tylko takich ekologicznych pieluch podobnych do pampersów ale do prania


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              segregacja smieci,wielorazowe torby na zakupy,organiczna zywnosc(nie wszystko ale wiekszosc)o kosmetykach nie pomyslalam.
              shannon

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                torby z materialu,i wrzucam plastikowe butelki do specjalnych koszy

                Skomentuj


                  #9
                  uczę dzieci i męża ale łatwiej z dziećmi niż z nim.chodzi o segregację śmieci szkło do szkła, biorą za darmo plastiki też (zawsze coś się zaoszczędzi) ale pampersów u nas ekologicznuch nie dostanę w niemczech są ale potwornie drogie(niby zwykłe ale ulegają biodegradacji) jak mała przestanie co chwilę walić w majty to się na nie skuszę. (żeby ulżyć strapionej Ziemi) poza tym środki chem. również biodegrodawalne. dobrym wyjściem jest parownica i takową sobie sprawię na urodziny co jeszcze...żywność, staram się ale nie zawsze to wychodzi. a są proszki do prania ekologiczne? bo przy trójce dzieci to prania co nie miara. ale się rozpisałam
                  Aniela Emilia cudek mały

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja kupilam ostatnio ekologiczny krem przeciwzmarszczkowy.Ladnie nawilza ale dziwnie pachnie.Poza tym segreguje smieci i staram sie kupowac produkty nie testowane na zwierzetach.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ekologiczne produkty kosmetyczne w łazience - kupujecie jakieś?

                      Najlepiej wejść do pierwszego lepszego sklepu internetowego z naturalnymi, ekologicznymi kosmetykami. Wybór jest przeogromny od pielęgnacji ciała do pielęgnacji włosów.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X