Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W czym kąpać niemowlę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: W czym kąpać niemowlę

    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
    my mamy wanienkę z Ikea http://babyonline.pl/ikea-wanienka-l...51,26,r19.html - moja opinia jest następująca: Wanienka jest za tak naprawdę nie duże pieniądze - ale u nas się sprawdziła w 100%. Gumki antypoślizgowe bardzo się przydają, są wewnątrz ( dziecko się nie ślizga) jak i pod spodem (wanienka stoi pewnie na każdej powierzchni) - zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Małe wymiary dają oszczędność wody a ponadto łatwo przenieść pełną wody wanienkę.
    Fajna ta wanienka i jaka tania!!! Do tego uniwersalny kolor dla dziewczynki i chłopca. Tylko szkoda,że IKEA tak daleko. Coś czuję,że jakbym tam wpadła to musieliby mnie stamtąd siłą wyciągać.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: W czym kąpać niemowlę

      Ja dostałam od mojej teściowej wanienkę, w które kąpała wszystkich swoich synów, a później leżała na strychu. Odczyściłam i jest jak nowa

      Kuzynka pożycza mi również wiaderko tummy tub. Dużo o tym czytałam. Jako, że mój mąż pracuje tak, iż nie zawsze jest w domu to stwierdziłam, że wiaderko również będzie dla nas dobrym rozwiązaniem - będzie mi je łatwiej przenieść, ponieważ wlewa się tam dużo mnie wody.

      Także u nas rozwiązanie proste - będzie mąż to będzie wanienka, nie będzie to będzie wiaderko

      Skomentuj


        #18
        Odp: W czym kąpać niemowlę

        Do kąpania mamy wanienkę na specjalnym stojaku- sprawdza się super. Dodam że wanienka jest w środku profilowana tak, że dziecko samo sobie w niej leży a później siedzi. Nie trzeba go trzymać. Przez pierwsze ok 4 miesięcy kąpałam synka w Oilatum. Teraz już w innych płynach do kąpieli- nie emolientach.

        Skomentuj


          #19
          Odp: W czym kąpać niemowlę

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          Fajna ta wanienka i jaka tania!!! Do tego uniwersalny kolor dla dziewczynki i chłopca. Tylko szkoda,że IKEA tak daleko. Coś czuję,że jakbym tam wpadła to musieliby mnie stamtąd siłą wyciągać.
          hehe też lubie Ikea mąż współpracuje z Ikea przy składaniu mebli więć hmmm ja kocham ten sklep a wanienka sprawdza sie super w lecie nawet slużyła nam na balkonie do ciaptania w ciepłym i upalnym dniu

          Skomentuj


            #20
            Odp: W czym kąpać niemowlę

            Z ikea polecam maty do wanienek są rewelacyjne, kupowałam kiedyś gąbkowe jak byłą niemowlęciem, potem jak mała była starsza gumowe na dno wanny w sklepach dziecinnych i niestety w Ikea wygrywają są trwałe nie niszczeją a wymieniam je tylko dla higieniczności,

            Skomentuj


              #21
              Odp: W czym kąpać niemowlę

              Aktualnie w wannie, czasem w misce jak mi się nie chce wanny szykować . A dolewam emulsję do kąpieli.

              Skomentuj


                #22
                Odp: W czym kąpać niemowlę

                Emulsje są fajne, jednak trzeba pamiętać o dokładnym umyciu wanienki po kąpieli, gdyż pozostawiają bardzo śliską powierzchnię.
                My początkowo kąpaliśmy malutką w wanience, potem jak już siedziała stabilnie przenieśliśmy się do brodzika, było to dla nas o tyle komfortowe, że nasze kręgosłupy nieco odpoczęły od przenoszenia wanienki pełnej wody zwłaszcza ze kupiliśmy taka aby na dłużej starczyła ponad 100cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: W czym kąpać niemowlę

                  Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                  Z ikea polecam maty do wanienek są rewelacyjne, kupowałam kiedyś gąbkowe jak byłą niemowlęciem, potem jak mała była starsza gumowe na dno wanny w sklepach dziecinnych i niestety w Ikea wygrywają są trwałe nie niszczeją a wymieniam je tylko dla higieniczności,
                  nio my też mamy te mate i sprawdza się super i rzeczywiście jest trwała i nic złego mimo użytkowania się z nią nie dzieje, ja ją zakupiłam bo Zofia w pewny momencie zaczęła nam wstawać z wanny i robić cyrki jak to dziecko a na macie jest dużo bezpieczniej - wiadomo nie spuszcza się z dziecka oka jak jest w wannie ale zawsze to dodatkowa ochrona

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: W czym kąpać niemowlę

                    Ja kąpałam w wanience A ta gąbkowa mata nie zdała egzaminu Po dwóch kąpaniach ją wyniosłam na strych Teraz dzieci kąpią sie pod prysznicem

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: W czym kąpać niemowlę

                      Też używaliśmy wanienki, na początku z taką gąbką wyprofilowaną teraz już tylko wanienka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: W czym kąpać niemowlę

                        U nas też od początku w wanience, ale bez tej gąbki i oczywiście na stojaku żeby było wygodniej dla plecków teraz zatykam korkiem brodzik i tam jej napuszczam wodę.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: W czym kąpać niemowlę

                          Od samego początku kąpałam małą w wanience. Nie używałam gąbki bo pomagała mi teściowa i wydawała mi się ona zbędna.
                          Teraz również będę kąpać w wanience, już nie mogę się doczekać pierwszej kąpieli

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: W czym kąpać niemowlę

                            Ja mam normalna wanienkę do tego miałam piankę misia a teraz mam takie schodzi co ułatwia mi kąpanie malej

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: W czym kąpać niemowlę

                              A na czym ustawiacie wanienkę? Ja zawsze stawiałm na krzesłach, ale wiem że są takie specjalne stojaki, albo całe regały i zastanawiam się czy to zdaje egzamin czy za bardzo się nie rusza

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: W czym kąpać niemowlę

                                Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                                A na czym ustawiacie wanienkę? Ja zawsze stawiałm na krzesłach, ale wiem że są takie specjalne stojaki, albo całe regały i zastanawiam się czy to zdaje egzamin czy za bardzo się nie rusza
                                Ja już zainwestowałam w wanienkę, i też się zastanawiałam nad tym stelażem, ale zbytnio nie mogę sie przekonać, dlatgeo za stelaż posłuży mi stolik- który jest solidny i przypadkiem mi się nie przewróci. Dziecko w takiej wanience i tak planuje myć na początku, a potem juz w normalnej wannie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X