Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szyjemy!!!

Collapse
Przypięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szyjemy!!!

    super wątek dziewczyny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szyjemy!!!

      moja ostatnia książeczka
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Szyjemy!!!

        To twój własny projekt?
        jest świetna.

        Skomentuj


          Odp: Szyjemy!!!

          Napisane przez mama_dzidzi Pokaż wiadomość
          To twój własny projekt?
          jest świetna.
          dziękuję i super, że się podoba - tak projekt i wykonanie przeze mnie

          Skomentuj


            Odp: Szyjemy!!!

            27otsifem te twoje książeczki są świetne śmiało mogła być je sprzedawać, na pewno znalazłby się nie jedne kupiec

            Skomentuj


              Odp: Szyjemy!!!

              Justyna książeczka cudowna Na pewno dziewczynce się spodoba ale co jeszcze co widzę jakie żywe kolory są książeczki bo czasem na zdjęciach np moich to takie bladsze kolory zawsze wychodzą a w rzeczywistości są wyraźniejsze
              Musisz chyba zacząć na maszynie produkcja ci szybciej pójdzie

              Skomentuj


                Odp: Szyjemy!!!

                super, że Was się podoba - tej książeczki się bałam bo dostała ją dziewczynka, której mama jest związana z szyciem - więc miałam nie zły kamień na sercu - ale na szczęście się podoba,
                Beata na maszynie chyba nie było by tego uroku - a ne umiem zresztą szyć na maszynie i hmm na maszynie to w ogóle inaczej trzeba było by robić
                a co do kolorów u mnie lepiej zdjęcia wychodzą aparatem cyfrowym bo tam da się ładnie je ustawić i lepiej w świetle dziennym - jeszcze jakieś tło muszę sobie zrobić ładne - choć muszę naumieć się ładne foto robić
                mój aparat w telefonie też daje radę - ale muszę rozgryść jego ustawienia a mam go od niedawna i ne zagłębiałam się w temat
                aaa dodam Was później zdjęcia tej aktywnej z zadaniami książeczki tworzonej dla półtorarocznika

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szyjemy!!!

                  Chyba przez to Niestety nasz aparat już dawno dokonał żywota i został mi jedynie telefon A tak właśnie czekamy jeszcze na tą ksiązeczkę aktywną
                  ty też musisz mieć cierpliwość do ręcznego szycia

                  Skomentuj


                    Odp: Szyjemy!!!

                    a teraz książeczka dla starszaka z zadaniami:
                    - pierwsza strona imienna,
                    - druga i trzecia - pociąg - zwierzątka się wyciąga i można odgrywać scenki bo są to malutkie pacynki ,
                    - czwarta tęcza - przypasowujemy kolory, baloniki są mają rzepkę i dziecko może uczyć się kolorów, chmurka się porusza także więc ćwiczymy motorykę małej roczki,
                    - 5 strona - układamy wieżę,
                    - szósta - kształty przypasowujemy,
                    siódma - rybka składająca się z elementów 3 i można ją układać plus wielorybek, którym także możemy poruszać
                    Wasze uwagi mile widziane
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Szyjemy!!!

                      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                      a teraz książeczka dla starszaka z zadaniami:
                      - pierwsza strona imienna,
                      - druga i trzecia - pociąg - zwierzątka się wyciąga i można odgrywać scenki bo są to malutkie pacynki ,
                      - czwarta tęcza - przypasowujemy kolory, baloniki są mają rzepkę i dziecko może uczyć się kolorów, chmurka się porusza także więc ćwiczymy motorykę małej roczki,
                      - 5 strona - układamy wieżę,
                      - szósta - kształty przypasowujemy,
                      siódma - rybka składająca się z elementów 3 i można ją układać plus wielorybek, którym także możemy poruszać
                      Wasze uwagi mile widziane
                      Justyna ta książeczka jest REWELACYJNA ! tutaj to dopiero czasu nad tym ci zeszło ale wrażenia super i taka edukacyjna Po prostu świetna ! pomysłowo
                      Wielkie Brawa dla Ciebie !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szyjemy!!!

                        Beata dziękuje za tak miłe słowa ogromnie się cieszę, że Ci się podoba jeszcze nie trafiła do małej właścicielki - bo poleci do Belgi za jakiś czas - mam nadzieje, że Lence przypadnie do gustu, moja Zosia ma inną nie wiem czy Wam pokazywałam? ale oczywiście powiedziała mi, że pociąg jej muszę zrobić taki cham - czytaj taki sam , przy tej kreatywnej rzeczywiście zeszło mnie trochę długo - ale kilka razy robiłam coś w niej na nowo bo mi nie pasowało - ale podoba mi się efekt końcowy

                        Skomentuj


                          Odp: Szyjemy!!!

                          Ta "aktywna książeczka" jest świetna. Pomyślałam od razu o dzieciaczkach z autyzmem z którymi pracuję ( tzn już nie bo obijam się na zwolnieniu
                          tak mi się podoba jak ktoś sam coś robi i to jeszcze tak ładnie

                          Skomentuj


                            Odp: Szyjemy!!!

                            ja kupiłam swoją pierwszą w życiu maszynę postawiłam na galerialucznik.pl spodobały mi się ich modele Teraz czeka mnie nauka i mam nadzieję, że za jakiś czas będę w stanie uszyć coś dla maleństwa. Czytam wszystkie komentarze i porady bo jednak ja amator, to wszystkie informacje się przydadzą

                            Skomentuj


                              Odp: Szyjemy!!!

                              W Krawgors kupuję różne fajne dodatki, chodzi o galanterię metalową. Z pomocą takich rzeczy łatwo można wyczarować nowy strój ze starego, ja lubię tak podkręcać ubrania.

                              Skomentuj


                                Odp: Szyjemy!!!

                                Jakbyście nie wiedziały gdzie szukać dobrej jakości maszyn to zajrzycie do sklepu online xxx Znajdziecie tam spory wybór maszyn, części zamiennych i akcesoriów. Mają też dobrej jakości nici. Jak wahacie sie nad kupnem to firma wynajmuje też maszyny.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X