Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak wysoki filtr dla dwulatka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

    sa 50 dla dzieci na ochronę przed słońcem , teraz lata bywają upalne dlatego też trzeba kremy stosować bo dzieci szybko chwytają promienie słoneczne zwłąszzca w ruchu

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

      Promienie słoneczne sa teraz bardzo ostre, minimum według mnie to filtr 30, a dla takiego jeszcze maluszka to wzięłabym 50tke, ja mam jasną karnację, mąż też, więc boimy się o skórę.

      Skomentuj


        #18
        Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

        Nie ma co przesadzać z tymi filtrami. Nawet wysoki filtr nie jest dobry.Jak ktoś jest aż nadto nadgorliwy z tymi filtrami to 30 spokojnie starczy. Należy pamiętać aby wybierać filtry mineralne,ponieważ syntetyczne potrafią narobić sporo zamieszania w naszym organizmie.

        Skomentuj


          #19
          Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

          Zgadzam się z Roxi w 100 % Znam kobietę, która ma fisia na punkcie filtrów i zawsze smarowała dzieci grubo kremami z faktorem 50. Dzieci cały czas były białe jak śnieg. Kiedy wróciły z wakacji zagranicznych to dzieci się z Nich śmiały, że bajerują bo gdyby były to na pewno by się opaliły. Uważam, że filtr 30 w zupełności wystarczy, ale nie ma co przesadzać ze smarowaniem.


          Skomentuj


            #20
            Odp: jak wysoki filtr dla dwulatka?

            My zazwyczaj kupujemy filtr 50 dla dzieci.

            Skomentuj


              #21
              dla dzieci koniecznie 50+ spf uva uvb- ja używam mgiełki eenymeeny, super się sprawdza również na twarz

              Skomentuj

                     
              Working...
              X