Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przemoc w szkole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przemoc w szkole

    Co sądzicie o przemocy wśród rówieśników, najczęściej w szkołach? Czasem widzi się takie niewinne dzieci, przemiłe i dobrze wychowane, a tu nagle okazuje się, że to miłe dziecko zastrasza inne!
  •    
       

    #2
    ;(

    Ja stoje przed wyborem zerowki w szkole i sie juz stresuje tym co moze tam spotkac moje dziecko...
    D

    Skomentuj


      #3
      słyszałam o różnych dziwnych zachowaniach uczniów w szkołach. Starsi wyśmiewają się z młodszych, zmuszają do robienia różnych rzeczy ... Myślę, że ważna jest rozmowa z dzieckiem, bo ona pozwala na szybką reakcję rodzica...

      Skomentuj


        #4
        Wiadomo, że najlepiej jest mieć dobre relacje z dzieckiem. Wtedy wszystkiego można się od niego dowiedzieć. A jak ma się informację, to łatwiej jest mu pomóc, wtedy można jakoś działać. Ale jak dzieci nie chcą rozmawiać? Co byście wtedy zrobiły?

        Skomentuj


          #5
          jak słyszę o czymś takim to nie chcę aby moje dziecko chodziło do jakiegokolwiek przedszkola

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przemoc w szkole

            Jest to straszne. A co gorsza zdarza się coraz częściej. I to nawet w podstawówce. Jako rodzic, wiadomo, po prostu się boję.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przemoc w szkole

              Jest to na porzadku dziennym, a tak nie powinno byc ja czasem stwierdzam, ze swiet zmienia sie na gorsze, a ta ludzka bezsilność na krzywdę jest straszna

              Skomentuj

                     
              Working...
              X