Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieczór panieński - prezent

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wieczór panieński - prezent

    Kobietki potrzebuję pomocy. Dostałam zaproszenie na wieczór panieński do koleżanki i mam problem z prezentem. Jest to osoba bardzo otwarta, rozrywkowa ze świetnym poczuciem humoru. Pomóżcie wybrać coś sensownego a jednocześnie niebanalnego.
  •    
       

    #2
    Odp: Wieczór panieński - prezent

    To moze ja napisze co ja dostalam : makijaż slubny,gra erotyczna,sexi bielizna na noc,kolczyki peniski,gadżety seksualne.U mnie dziewczyny na wszystko składały sie razem.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Wieczór panieński - prezent

      to może jakiś poradnik z pozycjami seksualnymi? sama bym chciała taki dostać, bo te porządne kamasutry są dość drogie. Oprócz tego fajne są takie wielkie kokardy, żeby panna młoda mogła się mężowi ładnie zapakować

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wieczór panieński - prezent

        Prezent makijaż ślubny bardzo mi się podoba, ja bym jeszcze dorzuciła kupon do kosmetyczki, albo do fryzjera. Z takich rozrywkowych może jakąś grę erotyczną, olejki do masażu, śmieszną bieliznę.
        www.mistrzowieszeptow.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wieczór panieński - prezent

          Pomysł z kokardą bardzo fajny, gra erotyczna to też niegłupi pomysł. Chociaż zainteresował mnie album z pozycjami seksualnymi. Znacie jakieś ładne ciekawe wydanie?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wieczór panieński - prezent

            ładny jest ten album http://pozycjeseksualne.pl/. Można podpatrzyć jakieś nowe pozycje plus prezentuje się bardzo dobrze. Dobry jakościowo papier, fotografie naprawdę na wysokim poziomie. Warty swojej ceny, jak nie wiele rzeczy.
            http://tablojd.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wieczór panieński - prezent

              Ja obstaję jednak za bardziej tradycyjnymi prezentami . Co nie znaczy oczywiście, że nudnymi . Co to to nie
              Można na przykład zaprojektować na generatorze fajny kubeczek albo koszulkę: http://cupsell.pl/generator Myślę, że koleżanka na pewno doceniłaby inwencję twórczą - w końcu takie prezenty cieszą chyba najbardziej
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wieczór panieński - prezent

                My z przyjaciółkami na wieczór panieński zrobiliśmy taką niespodziankę naszej przyszłej mężatce. Zamówiliśmy taką rewelacyjną czapkę z przesłaniem a dokładnie z napisem "zołza". Bardzo się spodobała czapeczka pannie młodej i obiecała że jak będzie się kłócić z mężem to będzie ją zakładać za każdym razem. Najlepsze według mnie są takie drobiazgi i niespodzianki w takim dniu jak wieczór panieński. A co wy o sądzicie o takich prezentach oraz czapkach?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wieczór panieński - prezent

                  Myślę, ze może jakaś bielizna seksowna. W sieci jest dużo fajnych miejsc w których można znależć takie ciekawe fatałaszki . Ja ostatnio zamówiłam sobie jedną z takich komplecików -bardzo zmysłowe (chciałam zrobić niespodzianke mężowi. Myślę ,ze taki komplecik bardzo pasowałby również na wieczór panieński.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wieczór panieński - prezent

                    A myślicie, że niespodzianka w postaci takiej imprezy na torze samochodowym byłaby trafiona? czy to raczej bardziej na wieczór kawalerski?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wieczór panieński - prezent

                      Zawsze można kupić coś symbolicznego, w końcu sama impreza z wieczorem panieńskim to już coś.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wieczór panieński - prezent

                        A prezent w ogóle ważny? Nie lepiej po prostu zrobić świetną imprezę?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wieczór panieński - prezent

                          Moim zdaniem warto podejść do sprawy niestandardowo i np. zamówić tort na wieczór panieński. Koleżanka na pewno będzie zaskoczona, a w połączeniu ze świetną imprezą na pewno zachwycona

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wieczór panieński - prezent

                            Można w sumie postawić na coś praktycznego ale po co. Wieczór panieński raczej ma się tylko jeden w życiu więc według mnie powinnyście kupić jakieś gadżety erotyczne. Zawsze może też być coś lżejszego. Myślę, że bielizna erotyczna od https://www.bielizna9.com też będzie calkiem fajnym pomysłem na taką okazję.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wieczór panieński - prezent

                              Szczerze mówiąc, kompletnie nie wiem co mogę Ci doradzić

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X