Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinka skarbeńku te kłucia co czujesz to rozciągonie sie macicy i więżadeł ja też to mam i tak mi ginekolog powiedziałą
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      Ja też chciałabym już poczuć moje maleństwo. Całą noc mi się śniło a Ja tylko się dotykam i wczuwam się z nadzieją, że poczuje ruchy. Dzisiaj czuje lewą połowe brzucha jakby z lekka mnie pobolewało ale jestem już przewrażliwiona więc nie będę panikować.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        nitka masz racje moja ginekolog powiedziała że jedyne czego w tej ciąży to nerwicy moge sie nabowić bo ze wszystkim do niej dzwonie ze cos mnie boli czy jakaś dziwnie sie czuje
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Ale jak tu nie panikować gdy czeka się na ten mały skarb...
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Witam Was Kobietki
            ja też jestem małą panikarką, jeśli chodzi o ciążę...wszystko chcę wiedzieć o wszystko pytam, wszystko czytam i wszystkiemu wierze ...trochę to takie nakręcanie siebie, ale co zrobić to pierwsza ciąża nie można nic przegapić prawda?

            Skomentuj


              Napisane przez madzik291 Pokaż wiadomość
              A może któraś z Was jest z Łodzi?
              ja jestem z Łodzi
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Kala, bardzo mi miło ,że jesteś też z Łodzi.Wybrałaś już szpital w Którym będziesz rodzić?Ja się jeszcze zastanawiam ale pewnie w Jordana.Pozdrawiam
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  madzik291 ja jeszcze nie wiem jaki szpital, myśle o Rydygierze lub Matce polce, to zależy na którego lekarza sie zdecyduje, bo ta lekarka do której do tej pory chodziłam niestety porodów nie obsługuje, wiec musze ją zmienić!! to bedzie mój pierwszy poród mimo moich 35 lat więc chciałabym dobrze wybrać , a nie jest to proste bo co osoba to inna opinia
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Dziwczyny zauważyłam, że wieczorami mam strasznie twardy brzuch. Zaczyna się robić obolały. W piątek pójde do lekarza bo nie daje mi to spokoju. A jak jest u Was???
                    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                    Waga 4180 i 58cm


                    Skomentuj


                      kala,Ja myślę,ze wybór lekarza dobrego to podstawa a co do szpitala to jeśli Matka Polka to polecam.Mają tam wspaniałych lekarzy i położne.Rodziłam tam drugiego syna i bylam zadowolona z opieki.Pozdrawiam
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mi wody odeszły w 34 i wylądowałm w szpitalu. Sączyły się cały czas i było ich bardzo mało urodziłam w 35 tygodniu. Ale skoro ty masz te wody i nic się nie sączy to jest dobrze po prostu musisz byc teraz pod kontrolą bo za mało wód może szkodzić dzidzi. Skup uwagę teraz na ruchach jak będzie ich stanowczo mniej to odrazu zgłoś się do gina lub szpitala. Na pocieszenie powiem że jesteś już w takim tygodniu że dzidzia urodziwszy się teraz nie powinna mieć większych problemów Ale każdy dzien dłużej jest ważny. Nie martw się na zapas i kontroluj te wody. Powodzenia!


                        Skomentuj


                          Dokładnie tak jak piszesz kala nic nie chcemy przegapić bo jak by to mogło być
                          Nitka mi na noc nie napina sie brzusio więc może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj sie co i jak
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            NITKA u mnie też brzuszek sie napina a w nocy mam nawet surcze dzwoniłam do mojego lekarza i kazał brać mi leki rozkurczowe no-spe albo scopolan lepiej dmuchac na zimne...pozdrawiam lepiej idz do lekarza




                            Skomentuj


                              Paulinchen pewnie że lepiej dmuchać na zimne w ciąży lepiej niczego nie lekceważyć tylko do lekarza
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                Witamy !!!
                                Dziś taka paskudna pogoda a ja mam taki fantastyczny humorek.
                                Pogoda dla mnie nie straszna bo wczoraj kupiłam cieplutki płaszczyk
                                więc ide z pieskiem na spacerek pa pa
                                Mój synek 24/8 kwiecień

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X