Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś słyszał?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czy ktoś słyszał?

    Firma Lemon Explore...ktoś coś o niej szłyszał? Czy warto zamówić ubranka z ich sklepu? Czekam na wasze opinie
  •    
       

    #2
    Odp: Czy ktoś słyszał?

    Witam! Warto jak najbardziej, już po 2 dniach od zamówienia masz całkiem przyjemne i świetnej jakości ubrania dla dzieci, do tego wykonanie - pierwsza klasa

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czy ktoś słyszał?

      także polecam!!! ostatnio kupiłam w ich sklepie kurtkę zimową i bluze dla córki, jak firma zapewniała materiał miękki, przyjemny i wytrzymały!!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czy ktoś słyszał?

        Myśle, że zdecydowanie warto, ponieważ cena=jakość, a tutaj nie mam się do czego przyczepić. Ja zamówiłem dla syna jeansowe spodnie i bluze z kapturem, razem to niecałe 200 zł. dlatego myśle, że cena jest adekwatna do wykonania i jakości materiału

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czy ktoś słyszał?

          Warto! Polecam! Ta firma ani razu nie zawiodła a moje dziecko chodzi w modnych i oryginanych ubrankach, do tego super wygodnych!!!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czy ktoś słyszał?

            Ja słyszałam i też zamówiłam ostatnio kilka ciuszków zdecydowanie polecam Tobie zamówic ubranka, wszystkie informacje masz w opisie produktów a na żywo sa jeszcze lepsze zgadzam się cena=jakość!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czy ktoś słyszał?

              Dokładnie, zawsze możesz zwrócić i masz na to 30 dni ja osobiście polecam zakupić bluzy, gdyż są one bardzo ciepłe i wygodne oraz tenisówki, które nie odciskają stóp

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czy ktoś słyszał?

                ja też zamawiałem ubranka i właśnie robie kolejne zamówienie, nie umiem się oprzeć ich projektom dlatego myśle, ze warto i nie masz się nad czym zastanawiać, kup coś, a jesli sie Tobie nie spodoba po prostu oddasz nic nie tracisz!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czy ktoś słyszał?

                  też podpisuje się pod stwierdzeniem cena=jakość oraz też uważam, że warto zamawiać ubrania dla dzieci od Lemon Explore, bo naprawdę sklep robi dobrą robotę :P

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czy ktoś słyszał?

                    ja słyszałam tylko dobre opinie, dlatego zdecydowałam się ostatnio próbnie zamówić kilka sztuk ubrań ---> moje spostrzeżenia: materiał bardzo dobrej jakości, ciepły i przyjazny, oryginalne wzory oraz duży wybór rozmiarów, dlatego myśle, że dla każdego dzieciaczka coś się znajdzie podsumowując...WARTO kupić ciuszki od Lemon Explore!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czy ktoś słyszał?

                      Jeszcze o tym sklepiku nie słyszałam, ale warto mieć pod ręką taki namiar bo nigdy ni wiadomo co się kiedy przyda. Za to sprawdzonym sklepem z ubrankami dziecięcymi jest na pewno xxxx. Mam dzieciaki w rożnym wieku i w tym sklepie można zakupić ubrana dla każdego z nich, bez potrzeby szukania na innych stronach. W ten sposób można znacząco zaoszczędzić na kosztach przesyłek z kilku rożnych sklepów. A ciuszki są dobrej jakości i wykonane z trwałych materiałów, które z pewnością posłużą przez dłuższy czas.
                      Last edited by disne; 18-06-2020, 15:30. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czy ktoś słyszał?

                        Akurat o tym sklepie nigdy nie słyszałam, natomiast dzięki za namiar bo w wolnej chwili zerknę i napiszę swoją opinie czy warto. Generalnie ubranek dla dziecka jak i zabawek także szukam w sklepach internetowych, to się po prostu opłaca.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X