Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Firmowe imprezy integracyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

    Ja osobiście bardzo lubię się angażować w tego typu rzeczy jak imprezy, tym bardziej firmowe . Miałem okazję przeżyć firmowe imprezy integracyjne ale najlepsze przygody przeżyłem podczas prowadzenia tego typu szkoleń dzięki firmie xx
    Last edited by gagatka; 23-09-2020, 11:35. Powód: reklama

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

      Dużo tutaj zależy od nastawienia. Firmowa balanga organizowana jest głownie po to, by nagrodzić pracowników i podnieść ich morale. Sprawy biznesowe są na drugim planie. Dlatego nie zajmujmy się swoją pracą, ale po prostu starajmy się wyluzować. Najlepiej jeśli impreza jest zorganizowana poza budynkiem firmowym bo w firmie raczej nie da się wyluzować.
      Poza tym dobrze jeśli na miejscu są zaplanowane jakieś ciekawe atrakcje.

      xxx
      Last edited by gagatka; 23-09-2020, 11:34. Powód: link

      Skomentuj


        #63
        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

        Moim pracownikom zorganizowałam wieczór tematyczny z pomocą Amer Event. Załatwili wszystko od muzyki po gadżety i różnego rodzaju atrakcję, mój zespół jedynie miał się odpowiednio przebrać do wybranego tematu przewodniego i świetnie się bawić

        Skomentuj


          #64
          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

          My mamy w swojej firmie zapowiedzianą na wakacje imprezę integracyjną z motywem przewodnim "wojsko". Czy ktoś z Was wie, gdzie znajdę tanie mundury polowe xxx? Nie muszą być to komplety.
          Last edited by gagatka; 23-09-2020, 11:34. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

            Agencja eventowa Eventino z Poznania zorganizowała dla korporacji, w której pracuje imprezę plenerową wykorzystując dmuchańce xxx i inne atrakcje. Impreza bardzo się udała, dlatego szczerze polecam każdemu kto planuje podobne wydarzenie.
            Last edited by gagatka; 23-09-2020, 11:33. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Jeśli chodzi o imprezy firmowe integracyjne to raz ja uczestniczyłam w imprezie z fotobudką xxx Bardzo mi się taka atrakcja podobała, towarzystwo szybko się rozluźniło przy wspólnym wygłupianiu do zdjęć
              Last edited by gagatka; 23-09-2020, 11:33. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Jak imprezy integracyjne to tylko w efektowem WOW! Jak taką zorganizować?
                Last edited by gagatka; 23-10-2020, 11:21. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X