Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Firmowe imprezy integracyjne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

    Imprezy integracyjne to fajna sprawa. U mnie w firmie sprawdzają się świetnie,może dlatego,że pracodawca dba aby wyjazd był w miejscach ciekawych i atrakcyjnych turystycznie.Mamy czas na zwiedzanie, poznanie miasta a wieczorem bawimy się w swoim towarzystwie w fajnej i nastrojowej sali. od lat współpracujemy z jednym z hoteli
    Nigdy się na tej współpracy nie zawiedliśmy,a wręcz przeciwnie,wszyscy są zadowoleni.
    Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:47. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

      Dużo zależy jeszcze od towarzystwa i atmosfery, która panuje w zespole.
      Akurat u mnie w firmie jest naprawdę fajnie, więc lubię tego rodzaju imprezy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

        Imprezy integracyjne w firmach to świetna sprawa.Zawsze się coś na nich ciekawego dzieje.Ostatnio w mojej firmie odbyła się taka impreza i muszę wam się pochwalić że była w bardzo fajnym miejscu nad zalewem Sulejowskim.Na co dzień głównym atutem Hotelu Molo jest organizacja konferencji
        ale organizują też imprezy firmowe. Obiekt otoczony jest lasem,jest plaża,woda,świetny widok z okien.
        Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:48. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

          W firmie, w której pracuje zlecono mi zorganizowanie kolacji wigilijnej, która będzie również imprezą integracyjną. Nie jest to duża firma, bo łącznie pracuje nas niecałe 30 osób. Niedawno firma zatrudniła kilku pracowników, którzy nie mieli jeszcze okazji na bliższe poznanie pozostałych, bo przed świętami mamy zawsze dużo pracy. Jest to związane z okresem urlopowym, który zaczyna się u nas zaraz po świętach i część pracowników idzie na urlop po świętach, część po nowym roku i aktualnie nie mamy za bardzo czasu nawet na małą integracje przy kawie podczas długiej przerwy. Na początku myślałam o zarezerwowaniu stolików w restauracji i zorganizowaniu tam kolacji wigilijnej, ale stwierdziłam, że nie będzie to zbyt dobra impreza integracyjna, bo dużo osób na pewno na początku będzie bardzo spiętych a i w restauracji raczej nie będziemy mogli siedzieć do rana, bo nie wypada mimo tego że większość restauracji jest otwartych do ostatniego klienta. Dlatego też pomyślałam, że mogłabym zorganizować kolacje wigilijną połączoną z imprezą integracyjną u nas w biurze, bo mamy bardzo dużą salę konferencyjną. Pomyślałam o zamówieniu cateringu stąd xxx bo mają ogromną ofertę i przystępne ceny. Każdy z pracowników wcześniej zadeklarowałby jaką potrawę sobie życzy. Co sądzicie o moim pomyśle?
          Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:48. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

            Ale chyba nie jest to jakaś nowość, co? Wiem, że wiele firm organizuje takie imprezy i często łączy je z dodatkowymi wydarzeniami. Wiem, że świetnie w tej roli sprawdza się nosalowy dwór i sale konferencyjne w zakopanym xxx , gdzie można zarazem zorganizować właśnie konferencję, jak i integrację.
            Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:48. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

              jeśli firma zatrudnia dużo pracowników to takie imprezy integracyjne są przydatne. Dużo firm robi je właśnie w okresie przed świątecznym przy okazji spotkania opłatkowego.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                Nie przepadam za takimi imprezami, zawsze muszę się kontrolować i nigdy nie mogę być do końca sobą.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                  Oczywiście,że tak !
                  http://iforums.pl/metoda-ossolinskie...wdziwe-opinie/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                    Ja wole wyjazdowe imprezy, wtedy ludzie najczęściej zdecydowanie bardziej wrzucają na luz.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                      Nigdy jak pracowałem nie mieliśmy imprez integracyjnych, ale pracowałem w małym zakładzie i tam wszyscy się dobrze znaliśmy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                        Imprezy integracyjne są spoko. Zbliżają ludzi w firmie
                        Czasem, gdy dobrze się kogoś zna, jedno spojrzenie, uniesienie brwi czy zaciśnięcie warg mówi więcej niż całe godziny gadania

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                          Napisane przez tex77 Pokaż wiadomość
                          Imprezy integracyjne są spoko. Zbliżają ludzi w firmie
                          To mało powiedziane. Oczywiście jeśli impreza jest dobrze zorganizowana, a przede wszystkim są spoko ludzie, z którymi można konie kraść. Ostatnio mieliśmy taką wigilię połączoną z imprezą i powiem, że wyszło fajnie, jeszcze na koniec wjechał ogromny tort zamówiony przez szefa w firmowych barwach z imionami wszystkich pracowników (pracuje u nas 25 osób) świetna sprawa, jakbyście chcieli sobie coś takiego zamówić to odsyłam - xxx naprawdę zarówno smakowo jak i wizualnie było to cudo, a firma realizuje zlecenia na terenie całego kraju więc wasza lokalizacja nie jest istotna.
                          Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:49. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                            Mnie się wydaje, że pracownikom wystarczy sam fakt, że impreza jest dla nich. Tak jest u mnie w firmie. Nieważne jak jest impreza zorganizowana ludzie dobrze się bawią. Wystarczy dać im troche luzu i pozwolić się wybawić ze współpracownikami.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                              Zorganizowanie takiej imprezy nie jest łatwe. Wiem ile jest przy tym pracy. Bardzo ważnym elementem jest jedzenie. Ludzie bardzo zwracają na to uwagę.Catering w tym przypadku może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Z takich bardziej mi znanych to catering Radom xxx, serwuje naprawde dobre jedzenie.
                              Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:41. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Firmowe imprezy integracyjne

                                Według mnie najważniejszy jest catering. W końcu każdy ma lepszy humor, jeśli jedzenie jest przepyszne. Na naszej imprezie integracyjnej mieliśmy szczęście, bo obsługiwało nas SCC. xxx
                                Last edited by gagatka; 23-09-2020, 12:41. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X