Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

    Drogie Mamy, testujemy!

    Do testowania zaprosiliśmy 100 Mam, które otrzymały 100 zestawów dermokosmetyków Pharmaceris Baby, od chwili narodzin. Dodatkowo rozdaliśmy 2 000 zestawów próbek Pharmaceris Baby.

    Już dziś zapraszamy Was do zapoznania się na naszym forum z opiniami o dermokosmetykach Pharmaceris Baby i zachęcamy do uczestnictwa w dyskusji i dzielenia się swoimi wrażeniami. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna.

    Na autorki 10 najciekawszych wpisów czekają zestawy dermokosmetyków Pharmaceris Baby.


  •    
       

    #2
    Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

    Dzień dobry :-) czekam cierpliwie na kosmetyki i na pewno będę się dzielić spostrzeżeniami! na razie wiem jedno: jako kobieta mam zaufanie do tej marki, dlatego zgłosiłam nas do testów - liczę, że Antosia, moja mała 10-miesięczna kobietka, również zachwyci się serią dla siebie :-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

      Witam Ja również czekam na kosmetyki. Na pewno podzielę się swoją opinią. Ale wydaje mi się ze mój synuś je polubi Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

        My również zgłosiliśmy się do testowania i jesteśmy bardzo ciekawi kosmetyków . Słyszałam wiele dobrego na temat tej marki.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

          Witam
          I my się dołączymy do testowania Już sie nie mogę doczekać.
          Pozdrawiamy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

            Ja też czekam z niecierpliwością na kosmetyki. Bardzo się ciesze mam zaufanie do tej firmy. Mam w domu dwie dziewczynki z wrażliwa skórą - jedna ma 2,5 roku, druga 2,5 miesiąca więc będzie na kim testować

            Skomentuj


              #7
              Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

              My również czekamy na kosmetyki, mam nadzieje ze będą tak dobre jak te które stosowałam w czasie ciąży

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                Z niecierpliwością czekamy już z synkiem na testowanie kosmetyków

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                  Witam. Ja i mój maluch już przygotowujemy się do testowania. Ja jestem fanką pharmaceris T...dlatego chętnie przetestuje kolejną serię tej firmy.
                  Pozdrawiamy
                  Marzena i Iwo.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                    Właśnie dziś kurier dostarczył przesyłeczke wieczorem wielkie testowanie, po powrocie z praCy zdam relacje. oPAKOWANIJST PO PROSTU ŚLICZNE PORĘCZNE A SZATA GRAFICZNA JEDNOZNACZNIE KOJARZY SIE Z PRODUKTEM DLA DZIECI!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                      Ja otrzymałam tylko próbki, ale i tak warto przetestować. Zobaczymy czy będą cuda na ciele mojego alergika

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                        I oto są Dokładnie 20 minut temu sympatyczna Pani przyniosła mi kosmetyki Pharmaceris Baby. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Szata graficzna ( bo to pierwsze co się w oczy rzuca ) w pięknym błękitnym kolorze zdecydowanie kojarzy się z produktami dla dzieci. Dodatkowo na produktach umieszczone są kolorowe zwierzątka - na balsamie różowa owieczka, na żelu błękitny słonik - świetny pomysł zważywszy że produkt przeznaczony jest nie tylko dla niemowląt ale i starszych dzieci. Moja córka ( starsza ) ma prawie 3 lata, co oczywiste czytać nie umie ale jak jej powiem żeby wycisnęła na łapkę trochę żelu z opakowania ze słonikiem mała sama będzie mogła umyć rączki ( wiadomo taki wiek Zosia-Samosia ). To co uważam absolutnie koniczne w takich produktach ( a niestety nie każdy producent to stosuje ) to pojemniki z pompką - nie wyobrażam sobie kąpać niemowlaka i jednocześnie obsługiwać żel do kąpieli bez pompki - no chyba że naleje bezpośrednio na dziecko co z pewnością spotkałoby się z wyraźnym, głośnym niezadowoleniem ;P Tak więc podsumowując opakowania, fajne, praktyczne i pomysłowe + dodatkowo estetyczne co dla mnie ( jak dla każdej kobiety myślę ) ważna sprawa Co do produktów - wielkie testowanie wieczorkiem, na razie na gorąco wysmarowałam łapki starszej córce balsamem - konsystencja dość rzadka, co dobre bo ciężko, wiercące się dziecko, wysmarować gęstym lepiącym balsamem. Pharmaceris B bardzo ładnie się rozprowadza, z tego co zauważyłam jest bardzo wydajny bo niewielka ilość wystarczyła do wysmarowania całych rączek. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Skóra sprawia wrażenie elastycznej i sprężystej. Zobaczymy jak długo nawilżenie sie utrzyma
                        Ok więc testowanie pełną parą rozpoczęło się dziś wieczorkiem - młodsza córa zwana Rodzynkiem wypluskana i wysmarowana leży teraz w foteliku z błogim uśmiechem. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Żel bardzo wydajny, delikatnie się pieni, ładne oczyszcza skórę i pozostawia ją sprężystą i świeżą. Balsam tak jak już pisałam ostatnio, bardzo wydajny o dość rzadkiej konsystencji - ładnie się wchłania i dobrze nawilża. Sprawdziłam na starszej córce że nawilżenie długo się utrzymuje - łapki posmarowane wczoraj wieczorkiem dziś nadal są gładkie i ładnie nawilżone. Jedyne czego mi osobiście brakuje to zapach. Kosmetyki w ogóle nie pachną i choć rozsądek mi podpowiada że to dobrze - mniej chemii i zdrowsze dla skóry, to trochę mi tej rozkosznej woni kosmetyku dziecięcego brakuje. Niemniej jednak mnogość plusów tych kosmetyków sprawia że z czystym sumieniem mogę je polecić wymagającym małym konsumentom i ich mamom
                        Aha i jeszcze jedno - to co już zauważyła jedna forumowiczka - na kosmetykach jest wyraźnie zaznaczone, że są to kosmetyki od pierwszego dnia życia. To ważna kwestia bo podobnie jak koleżanka też się nie raz nacięłam kupując kosmetyki dla małych dzieci i niemowląt a potem okazywało się że kosmetyk jest od 1, 3 lub nawet 6 m-ca życia. Zdarzało sie też że na opakowaniu nie było informacji od kiedy można stosować i też się obawiałam używać u noworodka. Zaznaczenie na czerwono że kosmetyki są dla dzieci od narodzin to świetny pomysł i duże ułatwienie dla rodziców
                        Last edited by moniqa20; 17-10-2012, 10:22.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                          Już miałam Wam pisać że u mnie kuriera nie widać ani nie słychać, a tu dzwonek domofonu i paczuszka jest
                          A oto dowód:

                          Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, wygodne opakowanie i co ważne z pompką bo tak jak moniqa20 moim zdaniem jest po prostu wygodniejsze.
                          Bardzo podoba mi się dobrze widoczna informacja że jest to produkt dla dzieci od chwili narodzin. Co prawda mój synuś ma już 6 miesięcy ale pamiętam jak kupowałam wyprawkę i kupiłam krem i dopiero w domu wyczytałam że jest on po 3 miesiącu,a tu od razu widać po co się sięga.
                          Balsam wypróbowałam jak na razie na sobie konsystencja rzeczywiście dość płynna ale bardzo ładnie się dzięki temu rozprowadza i wchłania. Dalsza część testowania wieczorem

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                            Witam,

                            Właśnie dzisiaj kurier dostarczył kosmetyki.
                            Pierwsze wrażenia na plus. Buteleczki dobrze zakręcone, aby uruchomić dozownik trzeba trochę siły- co dla mnie jest plusem, ponieważ córka lubi się bawić w kąpieli kosmetykami i lepiej żeby nie mogła ich otworzyć i posmakować.
                            Wieczorkiem sprawdzimy jak na skórę córci podziała żel i balsam i na pewno zdam relację

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Testujemy dermokosmetyki Pharmaceris B-Baby

                              Witam,
                              ja dziś również otrzymałam próbki w saszetkach. To trochę za mało, żeby test był wiarygodny, bo starczą tylko na 2 mycia i 2 balsamowania, ale dziś wieczorem się przekonamy ;-) A widzę, że te własciwe kosmetyki są w opakowaniu z pompką - to jest rewelacja, bo przy małym dziecku czasem brakuje trzeciej i czwartej ręki, a takie kosmetyki z dozownikiem są bardzo praktyczne.
                              Last edited by mortadella; 15-10-2012, 17:34.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X