Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Asekurella

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Asekurella

    cześć dziewczyny czy słyszałyście o takich tabletkach Asekurella? Są ona jakoby ochroną w trakcie przyjmowania tabletek anty, podobno zwiększają libido i niwelują objawy przy antykoncepcji hormonalnej. Któraś z was miała może z tym styczność? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info.
    pozdrawiam
    1.03.2009 9:55 FILIPEK
  •    
       

    #2
    Odp: Asekurella

    poczytaj tam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=asequrella

    Skomentuj


      #3
      Odp: Asekurella

      Dla mnie to jakas sciema ,znowu cos wymyslili zeby kase zarobic,jezeli tabletki powoduja spadek libido to trzeba je zmienic,sprobojcie YAZ biore juz drugi rok,poczytalam troche i Aseqrella (sama nazwa supertandetna) nie ma w skladzie nic nadzwyczajnego,kilka mineralow(min.krzem-poprawa cery) i imbir (producent pewnie na niego stawia),kupcie lepiej jako przyprawe(ten imbir) ,suszony i dodajcie do np.miesa (sosu) ,dziala rozgrzewajaco,przeciw przeziebieniom i pobudza krazenie (dlatego min.uznany za afrodyzjak).

      Wystepujace przy pigulkach pogorszenie cery,tycie,humory i spadek libido to skutki uboczne wymienione jako negatywne,tabletki sa zle dobrane to wszystko i trzeba poziom hormonow do swojego dopasowac a nie dodatkowe tabsy lykac ,i jeszcze ten tekst ze to ma dzialanie "oslonowe" czy jakos tak.Jaki krzem,magnez imbir i zielona herbata maja wplyw na gospodarke hormonalna?
      Jezeli podczas brania pigulek chcecie cos oslaniac to swoja watrobe(hormony nie sa dla niej bez znaczenia),wystarczy kupic zwykly zestaw wit.z grupy B w aptece .

      Dla mnie Asecostam wyglada na bubel .
      Last edited by dotka238; 15-12-2010, 18:30.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Asekurella

        Moim zdaniem ściema, warto poradzić się swojego lekarza, zanim się kupi taki suplement diety, bo lek to to nie jest.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Asekurella

          Dziewczyny a co sądzicie o zamienniku asequrelli libido therapy???????

          xxxx

          To coś innego czy to samo? Bo kolezanka mnie namawia własnie na te tabletki.
          Last edited by disne; 03-07-2020, 12:05. Powód: link

          Skomentuj

                 
          Working...
          X