Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Baby blues??

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Baby blues??

    Witam.
    Jestem mam 6 dniowego maluszka, na którego czekałam baaardzo długo + brzuszkowe 9m-c..
    Zawsze uwielbiałam dzieci, nigdy mi nie przeszkadzały itp.. wiedziałam, że będę świetną mama.. ale tak 3-4 dni po porodzie, jak byliśmy już w domku.. zaczęłam odczuwać taka bezradność... że coś utraciłam.. że już nie będę mogła robić tego co kocham, że dziecko mnie ograniczy... nie mam momentów, że chciałabym być sama i żeby Go nie było..NIE!!.. ale przeraża mnie myśl, że zanim będzie już taką mała przylepą, że będzie chodził itp to jeszcze MASA czasu kocham Go nad życie, ale boję sie.. nie wiem czego, ale mam takie dziwne przeczucie..
    Boję się, że nie dam mu tego co on będzie chciał.. a chcę dla Niego jak najlepiej..

    Drugą sprawą jest to, że przeniosłam się do partnera i moja rodzina jest dośc daleko ode mnie (drugi koniec polski).. czuję się samotna.. nie mam żadnych znajomych...rozmowe na skype, sms-owe itp jakoś mi nie dają za dużo "czułości" ze strony bliskich.. na miejscu mam rodzinę chłopaka ale to nie to samo..
    Nie potrafię sobie poradzić z tą myślą, że moi dziadkowie i moi rodzice będą widywać małego tak żadko...

    Rozmawiam z ukochanym.. wyżaliłam mu się.. powiedziałam co mnie gryzie itp.. niby pocieszyły mnie jego słowa i poczułam się lepiej.. ale jakos na drugi dzień dochodzą inne wątpliwości.. jeśli jedna jest za mną pojawia się druga..

    czy to jest to "słynne" baby blues??
    Zawsze byłam osobą silną i radziłam sobie ze wszytskim a tu nagle takie coś.. wykańcza mnie to psychicznie..
  •    
       

    #2
    Odp: Baby blues??

    Hej
    Przede wszystkim gratulacje z okacji narodzin Tak, to mozę być baby blues jednak jak tego nie nazwiemy to jest to po prostu takie rozdarcie, myślę że wiele kobiet też tak ma. Ja sama miałam różne myśli i też momentami czułam się bezradna. Jestem pewna, że dasz radę. Rodzicielstwo to coś pięknego z czasem sama to odkryjesz Bardzo dobrze, że szczerze porozmawiałaś z partnerem, Ty tez potrzebujesz teraz wsparcia i bliskości. Może udało by się zorganizować jakieś odwiedziny Twoich najbliższych? Pomyśl o tym.
    Życzę powodzenia

    Skomentuj


      #3
      Odp: Baby blues??

      dziękuję bardzo
      No właśnie mają przyjechać i myślę, że trochę mi przejdzie, bo nie chcę się rozklejać przy nich
      Skoro mówisz, ze większość tak ma.. to czekam na lepsze dni

      Skomentuj


        #4
        Odp: Baby blues??

        Początki są zawsze trudne, skoro kochasz swoje dziecko- na pewno będzie dobrze A wątpliwości i przygnębienie pojawia się u każdej mamy. Trzymajcie się ciepło :*

        Skomentuj


          #5
          Odp: Baby blues??

          Ja powiem szczerze że po poodzie najbardziej przeszkadzało mi to że na nic nie mam czasu, niby jestem cały dzień w domu z dzieckiem a ciągle jest coś do zrobienia

          Skomentuj


            #6
            Odp: Baby blues??

            Witam, również gratuluję Maleństwa Pierwsze tygodnie to największa huśtawka nastrojów-potem będzie lepiej. A tymczasem zapraszam do kontynuowania rozmowy tutaj:http://forum.babyonline.pl/forum/sho...y+blues&page=4. Ten temat zamykam by ograniczyć ilość wątków o identycznej treści. Pozdrawiam

            Skomentuj

                   
            Working...
            X