Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

    Witajcie,
    Na co zwracacie uwagę przy wyborze ubranek do chrztu?
    Co odgrywa najważniejszą rolę, cena, jakość, marka, bliskość sklepu, opinie innych rodziców...?
    W śród uczestników wylosujemy kupon rabatowy w wysokości 50zł do zrealizowania w naszym sklepie www.abrakadabra.sklep.pl
    Losowanie kupony rabatowego w dniu 29 kwietnia 2014r.
  •    
       

    #2
    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

    Dziecku musi być wygodnie, nie może być nadmiaru falban, sztywnych elementów i szeleszczących dodatków. Ważny jest naturalny materiał żeby maluch się nie spocił i nie odparzył. Nie ma konieczności śnieżnej bieli, kremowy, błękitny czy blady róż też jest w porządku. Dobrze żeby w zestawie był wygodny do szybkiego założenia sweterek/kurteczka (zależnie od pory roku), w kościele nie ma miejsca ani czasu na akrobacje odzieżowe. Ważne też żeby mały człowiek nie wyglądał w tym wszystkim komicznie no i żeby było widać jego a nie tylko atłasy i satyny

    Skomentuj


      #3
      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

      Ważne dla mnie jest na pewno, wygoda zakupu, choc nie wiem czy zdecydowałabym sie na taki zakup przez internet. Cena, myślę że nie ma sensu wydawać nie wiadomo jakiej sumy na ubranko które dziecko założy tylko raz. Może praktyczność takie stroju, jeśli oprócz chrztu moża by było dziecko ubrac w to tez i na inne okazje . Wygoda i komfort dziecka, sama uroczystość pewnie może wywołać niezadowolonie i zniecierpliwienie u dziecka a co dopiero nie wygodne ubranie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

        Dziękuję za informację,
        Ubranka naszej firmy są tak zaprojektowane, aby mały człowiek mógł swobodnie w nich chodzić również na co dzień, czy też na inne ważne rodzinne okazje.
        Ubranka zostały zaprojektowane z myślą o trendach w modzie, ale przede wszystkim o wygodzie małego człowieka.
        Cena jest wynikiem wielu składników, miedzy innymi wysokiej jakości tkanin, krojeniu, szyciu ( wbrew pozorom uszycia małego ubranka jest droższe niż uszycie dużego ubrania dla dorosłego), wykańczaniu ręcznym... Każdy nasz produkt jest produkowany w Polsce,

        Skomentuj


          #5
          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

          Dla mnie głównym determinantem była pogoda, a właściwie to aby dziecko ubrać odpowiednio do pogody ani za grubo ani za cienko, następny był wygląd ubrania i na trzecim miejscu cena.

          Skomentuj


            #6
            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

            Kiedy wybieraliśmy ubranko dla naszej córeczki, miała wyglądać pięknie, wybraliśmy się wiec razem z chrzestną i mężem po wybór pięknej kreacji dla naszej księżniczki, ponieważ dużo słyszałam o wielkim wyborze na bazarze Różyckiego wiec tam sie udaliśmy od razu.
            Wybór kreacji olbrzymi każde ubranko wyglądało pięknie i atrakcyjnie, jednak brak paragonu i możliwosci przymiarki dużo stracił na wartości, początkowo panie obiecywały złote góry, po czym po powrocie do domu okazało sie ze sukieneczka jest za duża, oczywiście wcześniejsze zapewnienia co do wymiany ubranka straciły na wartości kiedy doszło do takiej sytuacji, wymiana sukieneczki udała sie ale niestety na inny model ;/ który mniej mi się już podobał.
            Dlatego teraz nie wierzę w to co mówią sprzedawcy proszę o paragon który jest podstawą do reklamacji i gwarancji towaru
            Jesli chodzi o sam zakup i wybór kreacji, to ważne aby dziecko mogło swobodnie się poruszać, zależnie oczywiście od wieku
            bielizna taka jak body rajstopki czy majteczki ważne aby były z czystej bawełny,
            Zależnie od pory roku warto zaopatrzyć sie w sweterek bądź pelerynkę, nie zapominając o nakryciu główki, czesto jest tak ze dzieci chrzczone są jeszcze pieluszkowe, wiec trzeba i o wygodnej zmianie pieluszki kiedy zajdzie taka potrzeba.
            Buciki warto wybrać takie które posłużą na dłużej, jeśli dziecko jest w wieku które na to pozwala

            Skomentuj


              #7
              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

              Kupowanie na bazarze w budkach ubranek dla dzieci jest trochę ryzykowne. Po pierwsze nie wiadomo gdzie zostały wyprodukowane te ubranka, po drugie nie ma możliwości przymierzenia, po trzecie jakość obsługi jak sama Pani napisała pozostawia wiele do życzenia, przed kupnem obietnice, po zakupie już obsługa wygląda zupełnie inaczej...
              W firmie Abrakadabra, klient zawsze jest traktowany jak partner, dostaje propozycję, przymierza, może zabrać do domu przymierzyć, a jak coś nie będzie pasowało, może spokojnie przyjechać i wymienić na inny rozmiar, czy też inny model. I cały czas jest tak samo traktowany
              Dlatego nasi klienci powracają do nas przy kolejnym dziecku

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                Witam,
                Bon 50zł do zrealizowania w naszym sklepie www.abrakadabra.sklep.pl wygrywa użytkownik o nicku martuchaen.
                Proszę o kontakt, to prześlemy kupon, gratulujemy

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                  Martuchaen, gratulujemy Odezwij się proszę bezpośrednio do Pana Sebastiana ze sklepu Abrakadabra.
                  I daj nam potem znać, jak Twoje maleństwo prezentuje się w nowej sukience
                  pozdrawiamy,
                  Redakcja MamoToJa.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                    Babeczki nie zapominajcie również o tym abyście też dobrze i ładnie wyglądały. Ja kupiłam bardzo fajną jeansy z TOP SECRET do żakietu i do tego miałam bardzo fajną różową luźną bluzeczkę i szpilki
                    polecam bo taki design zretuszował mi "kangurzy" brzuszek

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                      Najwazniejsze zeby dziecku nei bylo za zimno ani za goraco, zeby bylo mu wygodnie bo przeciez choci o to by spokojnie przyjelo chcrzest Swiety. Ja moje dziewcyznki ubralam oczywiscie na bialo, delikatne czapeczki, biale body, baiale rajstopki na to spioszki i sukieneczki mialy tez pelerynki chrzcilismy 25 pazdziernika wiec juz ylo dosc chlodno. Dzieci cala msze pienkei spaly, bylo im wygodnie. Do domu wocily ani nie spocone ani nei zimne tylko głodne

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                        u nas juto 12. 10 minie rok od chrzcin Zosi - ubrana była w kremowa bawełnianą sukienkę (potem służyła nam jeszcze troszku), pod spód bodziak, rajtuzki i było tak przyjemnie na polku i ciepło iż miała tylko sweterek - ja postawiłam na wygodę i praktyczność nie chciałam jej ubierać w jakieś suknie z falbanami czy zdobieniami bo szkoda męczyć dziecko

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                          Mi atlasowe sukienki z falbankami nie podobają się. Moja Majka miała na sobie sukieneczke z H&M skromną, prostą w kolorze pudrowego różu. Do tego białe rajstopki i białe bolerko. Na głowie opaska z białym kwiatem.



                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                            chrzscilas majeczke latem Aga? Z tego co mowisz musiala wygladac slodziutko, w ogole ta Twoja Majcia to jest do schrupania, serdelek sliczniutki! Jej wlosy sa cudne

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: W co ubieracie dziecko do chrztu, na co zwracacie uwagę?

                              Ja także uważam że tutaj dla dziewczynki prosta i klasyczna sukieneczka wystarczy plus bolerko aby nie było zimno,latem czy wiosną w kościele bezie to jak najbardziej odpowiedni strój na chrzest,bez zbytniej przesady i wyniosłości.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X