Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubisz ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Lubisz ?

    Nie, ja zdecydowanie nie przepadam za weselną zabawą.

    Lubisz nosić luźne, za duże, powyciągane, prawie do kolan, ale za to cieplutkie i milutkie swetry?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Lubisz ?

      Lubię, ale po domu, na działce, w podróży.

      Lubisz czereśnie?

      Skomentuj


        Odp: Lubisz ?

        Ja bardzo lubię.

        Lubisz góry?

        Skomentuj


          Odp: Lubisz ?

          Tak, należę do osób, które lubią góry (nawet jeśli nie bywają tam zbyt często, bo mają daleko).
          Czy lubisz galaretkę z bitą śmietaną i bakaliami (orzech, rodzynki ... )?

          Skomentuj


            Odp: Lubisz ?

            Lubię sport i to zarówno oglądać jak i uprawiać. Obecnie biegam i jeżdżę na rowerze. W przeszłości grałem też w piłkę nożną.

            Skomentuj


              Odp: Lubisz ?

              Ja lubię wyszukiwać sobie i czytać różne ciekawe artykuły. Ostatnio trafiłam na taki: http://artvocado.pl/jacy-polacy-otrz...grodzie-nobla/. Polecam, ja np. nie wiedziałam, że były osoby, które były zmuszone odmówić przyjęcia Nagrody Nobla.

              Skomentuj


                Odp: Lubisz ?

                Co lubię?

                Czytanie książek ( jestem totalnym molem książkowym)
                grę w warcaby
                bieganie i rower ( aż mi się szkoda robi,że robi się coraz zimniej i nie będzie można jeździć przyjemnie)
                oraz gry komputerowe. Wybieram zwykle darmowe gry takie jak Aion czy też Dragon Knight. Na tej stronie są opisy poszczególnych gier:
                http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/3d/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Lubisz ?

                  Odnośnie gier, to strasznie wciągnęła mnie ostatni gra Rummikub Gramy razem ze znajomymi i jest fantastycznie )

                  Skomentuj


                    Odp: Lubisz ?

                    Dawno w to nie grałam, a lubiłam te grę. Nie mam jej w domu, ale mam za to karty, wiec mogę pograć w alternatywnego Remika

                    Skomentuj


                      Odp: Lubisz ?

                      U nas ostatnio królują gry dziecięce, chociaż coraz to lepiej córce idzie i już nawet probujemy grać w warcaby

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X