Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lubicie czytać książki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Moze bede nieco nudna ,bo wcisne Wam ksiazke ,ktora mi wiele pomogla przy maluchu.Szkoda tylko ,ze w ciazy jej nie czytalam ,bo pozniej wrecz ja polykalam.,,Ach spij kochanie,,,niestety autora zapomnialam ,znajdziecie w necie...Wiele z moich problemow dzieki niej zostalo rozwiazanych.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      jeśli chodzi o książki to uwielbiam czytać! wczoraj np pochłonełam w 4 godziny 300 stron książki "Emma i ja" super! a poza tym wszystkie książki Robina Cooka (thillery medyczne ale jakie!) pierwszą przeczytałam "Toksyna" i nie mogłam przestać z biblioteki wszystkie mam już wyporzyczone i oddane POLECAM jeśli ktoś interesuje się medycyną! no i oczywiście Katarzyna Grochola jest świetna ogólnie jak mam czas to czytam wszystko co mi wpadnie w ręce a że mam taką pracę że tylko siedzę i nic nie robię to pochłaniam książki tomami
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        #33
        jednym tchem

        Przyłączam się do zdania Pieczulki i również polecam "Cień wiatru" a poza tym np. trylogię polskiej pisarki Marii Nurowskiej "Imię twoje", "Dwie miłości" i "Powrót do Lwowa". Tyle na początek jak przeczytasz i będziesz zadowolona podpowiem Ci następne. pozdr. i buziaki.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jaką książkę polecacie?

          Napisane przez jahmajka Pokaż wiadomość
          sorki chodzilo mi o "Wybór Zofii" (William Styron)
          Właśnie czytam lubię tego typu tematykę więc czytam z zapartym tchem o żałuję, że całego dnia nie mogę spędzić nad książką
          Uwielbiam też książki grube... im więcej stron tym lepiej, po takich "chwilówkach" (jak nazywam chudziznę) mam
          niedosyt i wściekła jestem na siebie, że zamiast delektować się dziełem pożeram bez opamiętania
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jaką książkę polecacie?

            polecam książeczki Grahama Mastertona- superasUśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje! xD horrorki-thrillerki i oczywiście Paulo Coehlo, oraz dwie sagi Margarit Sandemo Saga o Królestwie Światła i Saga o Ludziach lodu-wiem wiem, dziwny gust mam... ostatnio nawet czytam romanse epokowe hehe





            Skomentuj


              #36
              Odp: Jaką książkę polecacie?

              a ja gorąco polecam książkę "Kolacja z Anną Kareniną" autorki oczywiscie nie pamiętam. Już dawno dawno zadan książka nie dała mi tyle do myślenia a ostatecznie przekonala, ze warto wierzyc happy endy. Tylko dla kobiet!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jaką książkę polecacie?

                JA ostatnio czytałam Bridget Jones... i ona mi pokazała cudowny sposób na odchudzanie... poprostu się nie ważyć hehe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Lubicie czytać książki?

                  Lubię ,lubię. Teraz mam trochę mnie czasu na tego typu przyjemności. Osobiście polecam "Cień wiatru" . Czytałyście?



                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Lubicie czytać książki?

                    Nie czytałam
                    Ja lubię czytać kryminały

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Lubicie czytać książki?

                      Bez dobrej ksiązki nie da sie zyć swego czasu miałam obsesje i co raz przynosiłam cos do domu ,kupowałam w antykwariacie az niestety miejsca brakło, teraz wystawiam na allegro jak mam czas. Moge polecić whartona" spóźnieni kochankowie", wszystkie jego ksiązki są extra a "stado" jest mocno uzalezniającaPolecam


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Lubicie czytać książki?

                        Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
                        Nie czytałam
                        Ja lubię czytać kryminały
                        To jest po części kryminał. Dużo się w tej książce dzieje.



                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Lubicie czytać książki?

                          czytam i to średnia jedna dziennie, ale wszystko w pdf
                          kiedyś kupowałam mam ich trochę
                          kryminał, romansidło w sumie różne

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Lubicie czytać książki?

                            ostatnio czytałam sage landrych. Trzy czesci, fajan ksiazka dla kazdego, szybko wciaga, i czlowiek czyta i czyta z otwarta buzia i ciekawymi oczami polecam

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Lubicie czytać książki?

                              Ja lubię czytać ale nie mam kiedy

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Lubicie czytać książki?

                                Lubię czytać, ale mam mało jakoś czasu na to teraz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X