Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Makijaż

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Makijaż

    Nie uwierzę, że taki "zabieg" nie boli, przecież to jest tatuaż!

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Makijaż

      Nie znoszę makijażu permanentnego i nigdy w życiu nie zrobiłabym go sobie. Wykonuje w zasadzie każdego dnia makijaż, bo mam dość wysokie stanowisko i musze dobrze wyglądać w pracy. Często też wyjeżdżam na imprezy firmowe, na których mam ograniczoną możliwość ponownego wykonania makijażu i poprawienia obecnego i na takie okazje robię sobie mocniejszy makijaż.
      Last edited by gagatka; 02-07-2020, 13:23. Powód: link

      Skomentuj


        #33
        Odp: Makijaż

        ja też uważam, że warto przemyśleć kwestię makijażu pernamentnego. Ja robułam brwi i kreskę na górnej powiece u Dominiki Kossakowskiej w salonie jest pięknie w Warszawie ( na ul. Wilczej ). Jeśli szukacie doświadczonej linergistki to jest to odpowiedni adres Bardzo naturalny efekt, barwnik położony idealnie a efekt po prostu wow

        Skomentuj


          #34
          Odp: Makijaż

          Napisane przez genie23 Pokaż wiadomość
          Dziewczyny, jak się przeważnie malujecie na imprezy Sylwestrowe lub karnawałowe?
          Mi się bardzo podobają czerwone usta. Wydaje mi się ze szczególnie ładnie one wyglądają ze skromną sukienka i jakimiś szałowymi akcesoriami. Dużo młodych dziewczyn lubi tez te metalowe kolory na powiekach u mnie by to wyglądało na pewno śmiesznie ale młodym pasuje Co mi tez się podoba to taka dłuższa czarna kreska na powiece ale eyelinerem nie kredka do oczu. Bardzo elegancka wydaje mi się taka kreska. A ktoś z was ma pomysły na fajna fryzurę na wypad wieczorny ?

          Skomentuj


            #35
            Odp: Makijaż

            Na fryzurach się za bardzo nie znam, ja pewno bym je natapirowała, żeby było ich więcej i w drogę! Ale mogę Ci podesłać link do artykułu, w którym wskazane są trendy na letni makijaż Jest tam kilka fajnych pomysłów. Mnie najbardziej spodobała się część smokey-eye i teraz tak się maluję na co dzień.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Makijaż

              A co to ma do makijażu? Bo ja nie widzę związku.

              Skomentuj


                #37
                Odp: Makijaż

                Ostatnio polubiłam sie z kosmetykami do makijażu od Oriflame, które mozna kupić nie tylko przez konsultantkę ale również w sieci,

                Moimi ulubionymi są

                Cienie- bardzo dobrze napigmentowane, palety są dobrane sensownie oraz z dopasowaniem kolorystycznym

                Jak również i podkłady - odkryłam bardzo fajny podkład który jednocześnie kryje, ale nie tworzy efektu maski i ciastka na twarzy, a naprawdę niewiele jest takich dobrych kosmetykow do kupienia.
                http://forum.mamotoja.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Makijaż

                  ja wolę raczej naturalność, jeśli już to bardzo delikatny makijaż, przede wszystkim podkreślam rzęsy

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Makijaż

                    Hej
                    Ja mam bardzo wrażliwą cerę, dlatego wybierając produkty do makijażu zawsze sięgam po sprawdzone kosmetyki, które nie wyrządzą krzywdy mojej skórze. Od lat w mojej kosmetyczce znajdują się kosmetyki kolorowe dr irena eris , które są trwałe, wydajne, a przede wszystkim nie zapychają mojej wrażliwej skóry. Serdecznie polecam!
                    Last edited by gagatka; 02-07-2020, 13:21. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Makijaż

                      na tansza kieszen Lirene jest robione przez dr Eris i fajnie, bo mozna wesprzec polska marke

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Makijaż

                        Poszukuję wizażystki, która wykona dla mnie makijaż okolicznościowy w Poznaniu. Jak na razie zastanawiam się nad xxx Jakieś alternatywy?Gdyby na przykład nie było terminu. Z góry dziękuję!
                        Last edited by gagatka; 02-07-2020, 13:24. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X