Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

makijaz permanentny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: makijaz permanentny

    myślałam o takim makijażu ale przy mojej skłonności do alergii, wolę nie ryzykować.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: makijaz permanentny

      Właśnie lepszy taki niż kosmetykami kolorowymi. Najpierw robią testy uczuleniowe.

      Skomentuj


        #63
        Odp: makijaz permanentny

        Dlatego tak ważne jest sprawdzenie salonu w którym chcemy wykonać zabieg. Warto poszukać w śród znajomych, bądź skorzystać z nowej aplikacji mobilnej Moment.pl https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna . Znajdziemy tam wszelkie salony związane z branżą hair and beauty, oraz rzetelne komentarze klientów, którzy korzystali z usług danego gabinetu. Za pomocą tej aplikacji możemy również, zapisać się online na dogodny dla nas termin dlatego uważam, że jest to bardzo fajna nowość, którą powinna mieć każda kobieta w swoim telefonie.

        Skomentuj


          #64
          Odp: makijaz permanentny

          z takim makijażem trzeba uważać bo można mieć alergię na pigment. Lepiej wcześniej przeprowadzić test.

          Skomentuj


            #65
            Odp: makijaz permanentny

            też uważam że makijaż permanentny szczególnie brwi to bardzo wygodna sprawa nie trzeba już się męczyć z ich malowaniem bo przynajmniej mi zupełnie to nie szło. A teraz mam piękne brwi, prosto z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Kształt i grubość dopasowana to mojej twarzy więc efekt jest naturalny i podkreśla moje rysy

            Skomentuj


              #66
              Odp: makijaz permanentny

              trzeba wcześniej zrobić próbę alergiczną bo widziałam efekty braku takiej wcześniejszej próby.

              Skomentuj


                #67
                Odp: makijaz permanentny

                Żeby zdecydować się na coś takiego trzeba naprawdę ufać kosmetyczce. Moja mama robiła już drugi raz brwi, wyglądają pięknie, ale swoją kosmetyczkę, która jej robiła zabieg, zna już od 10 lat i widziała już nie raz jaki jest efekt na kimś innym. Jest to na pewno wygodne, metodą maszynową trzymało jej się coś koło 1,5 roku. Teraz zrobiła piórkową to podobno do roku będzie się trzymać, zobaczymy. Ja osobiście nie zaryzykowałabym u kosmetyczki, której nie znam i której prac nigdy nie widziałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: makijaz permanentny

                  Makijaż permanentny to bardzo wygodne rozwiązanie. Nie musimy marnować czasu na to, aby się codziennie malować - z takim makijażem zawsze wyglądamy dobrze. Zachęcam do zapoznania się z ofertą Vici Clinic, które znajduje się w Krakowie. Tam przemiły Pan Krzysztof wykonuje makijaż permanentny za pomocą produktów Biotek.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: makijaz permanentny

                    Co do makijażu permanentnego to moje doświadczenia sa jak najlepsze. Mam brwi zrobione metodą piórkową i bardzo to sobie chwalę. Zabieg wykonywałem we Wrocławiu w salonie Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/ i wyszło super. Pełen profesjonalizm i porządne pigmenty, więc nie ma miejsca na pomyłki. Mam zamiar niedługo zrobić u nich kreski na powiekach.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: makijaz permanentny

                      Sama takiego makijażu bym nie zrobiła, ale wielu kobietom bardzo w nim do twarzy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: makijaz permanentny

                        ja też uważam, że makijaż permanentny to fajna sprawa i duża wygoda. Sama zrobiłam sobie brwi i usta u Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Świetna linergistka, doświadczona i dokładna. Widać, że praca jest jednocześnie jej wielką pasją

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: makijaz permanentny

                          Dzięki za informację. Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanie, podjęłam decyzję żeby zrobić sobie wreszcie makijaż permanentny, co sądzicie https://www.miu.com.pl/makijaz-permanentny czy warto go robić tutaj?

                          Tą Panią Patrycję wszyscy polecają, ale nie jestem pewna czy dobrze ją znalazłam, podsyłam namiary:

                          M.I.U. Mobilny Instytut Urody Patrycja Deviron
                          ul. Bolesława Limanowskiego 11
                          30-551 Kraków
                          telefon: 530 530 256
                          http://miu.com.pl

                          Dajcie proszę znać czy to ta sama osoba i czy warto do niej iść? Już raz poszłam nie tam gdzie miałam i nie chcę tego drugi raz przechodzić

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: makijaz permanentny

                            A jakie pędzle do makijażu polecacie? Ja się obecnie zastanawiam, czy na przykład takie rozwiązania jak podane tutaj https://cosmetology.edu.pl/pedzle-do-makijazu/ będą ok... Co na ten temat myślicie?
                            Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: makijaz permanentny

                              o ja się nad tym zastanawiam, nie długo moj ślub i nie chce by mi się coś rozmazało, makijaż Mokotów kto robi najlepszy? Macie jakieś doświadczenia , pytam osób z okolicy, powiedzcie mi też czy makijaż obejmuje również brwi i rzęsy?

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: makijaz permanentny

                                Ja bym sobie jednak makijażu permanentnego nie robiła. Wolę sama robić make up. Maluję się jak chce, zawsze mogę coś zmienić i mam pełną swobodę działania. Poza tym taki makijaż permanentny trochę zazwyczaj kosztuje.
                                Zabawki dla dzieci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X