Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poranna kawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Poranna kawa

    Tereso, mi świąteczne sprzątanie w ogóle nie idzie. Nie wyrabiam z bieżącymi porządkami. Zwłaszcza, że Benio znowu nie chodzi do przedszkola. Tym razem przez zapalenie spojówek.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poranna kawa

      Hej,

      Ja swoich porządków nawet nie skomentuje Zanim zabiorę się za coś większego, to już trzeb zamieść, bo Ola nakruszyła, prać kocyk, bo się zsikała, przetrzeć lustro bo pełno już łapek, znów ułożyć w szufladzie, bo wszystko wywaliła...

      Haniu- zdrowia na Benia!

      Justyna-dziękuję, odczuwam już ostatni trymestr dość uciążliwie, ale trzymam się tego że jeszcze dwa miesiące, a Oleńka chyba jednak nie do końca emocjonalnie ogrania niestety to wszystko. I takie prezenty, własnoręcznie robione-najlepsze

      Teresa-rzadko kiedy mikołajowie podchodzą małym dzieciom. w zeszłym roku Ola też bała się Mikołaja, ale najważniejsze, że przez całą imprezkę Fabian dobrze się bawił.


      kyasarin-nie ma to jak dzieci w koło w tym samym wieku, to zawsze więcej powodów do spotkań, a i dzieci się zajmą za jakiś czas sobą i nie będa się nudzić

      Skomentuj


        Odp: Poranna kawa

        Patrycja skąd ja to znam, u nas tak samo Fabian co chwilę coś wyciąga i rozsypuje, a ostatnio spodobała mu się szafa z produktami sypkimi.

        Justyna to bardzo pracowicie u ciebie. Te twoje książki są super, A szyłaś kiedyś okładki na książeczki zdrowia bo może bym takie zamówiła dla dzieciaczków, albo tak sobie myślę fajnie by było mieć taką okładkę na albumie z napisem imienia dziecka? Co ty na to może się pokusisz i coś wykombinujesz?

        Hania życzę zdrowia dla Was. A na sprzątanie przyjdzie czas.

        U nas dziś produkcja pierogów, a rano udało mi się w końcu zaliczyć fryzjera bo już nie mogłam patrzeć na swoje włosy.

        Skomentuj


          Odp: Poranna kawa

          pytacie jak przedświąteczne porządki? hihihi, u nas trwa jeszcze poremontowy bajzel, także stan posprzątania oceniam jako marny wszystko się ruszy, kiedy kupimy jakieś regały i inne szafy/komody, bo teraz to wszystko stoi w kartonach na podlodze, albo okupuje parapety

          pocieszam się tylko tym, że w tym roku święta spędzamy poza domem, więc nikt tego bałaganu oglądać nie będzie no, oprócz nas oczywiście

          Skomentuj


            Odp: Poranna kawa

            Witam
            U mnie sprzątanie jeszcze czeka
            Kuba kaszel ma taki że od wczoraj nie chodzi do szkoły Myślałam że już tyle zamówień będę mieć a tu napływają kolejne Tak samo jak Justyna jeszcze dla rodzinki muszę zrobić też słyszałam że szwagierka dopytywała się co Laura chciałaby dostać
            Hania zdrówko dla Benia
            Patrycja właśnie sprzątania przy dzieciach nigdy się nie kończy
            kysarin to u was ten plus że nie musisz się martwić o sprzątanie

            Skomentuj


              Odp: Poranna kawa

              witam,
              Beata zdrówka dla Kuby, ja szyje książkę dla Olka wycięte mam elementy teraz szycie,
              Teresa chętnie coś takiego zrobię, ale muszę zrobić prototyp - bo ja nie szyje na maszynie tylko ręcznie i musiałabym się zastanowić co i jak - przez święta zrobiłabym prototyp i jak Ci się spodoba to kto wie
              kyasarin jak się jest w trakcie remontu nie ma co sprzątać nie wiem jak bardzo

              Skomentuj


                Odp: Poranna kawa

                Justyna to fajnie, już kiedyś nad takimi okładkami myślałam ale nie miałam gdzie zamówić.
                Beata fajnie że masz zamówienia, ja też miałam robić tylko do zeszłej soboty a tu napłynęły nowe zamówienia na spineczki i na opakowanie na butelki i muszę do piątku się wyrobić. bo później to już nie będę miała czasu. W poniedziałek urodzinki Zuzi i znowu mam wyzwanie bo mała chce tort z Maszą a ja nie mam weny jak ją zrobić

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Poranna kawa

                  dzisiaj wypróbowałam kawy z cynamonem. Pyszotka

                  Skomentuj


                    Odp: Poranna kawa

                    Witam
                    Dostałyśmy wczoraj od mojej babci torbę wełny w różnych kolorach (szkoda tylko że nie ma zielonej ) i może spróbuję zrobić jakąś choineczkę na kiermasz bo kartek dałam mało :/ co tu można z wełny jeszcze zrobić ?
                    Teresa o to i urodzinowo będzie czeka cię wyzwanie Wiem ze teraz ciężko bo i zamówienia masz i przygotowania do świąt Czas tak szybko leci ...
                    Justyna siostra też kiedyś wspominała że kupiła by taką książeczkę i od razu o tobie pomyślałam ale może po nowym roku zamówię co ?

                    Skomentuj


                      Odp: Poranna kawa

                      Teresa ważne, że się kręci i okładki prototyp zrobię - muszę przemyśleć sprawę jak to zszyć by było ładnie i trzymało się dobrze, bo tak jak pisałam ja tylko ręcznie szyje
                      Beata zapraszam - chętne zrobię, a z wełny można pomponiki na choince też pięknie wyglądają - ja miałam w tamtym roku i super zdobią, czapeczki z wełny i rolki https://pl.pinterest.com/pin/405253666454252382/ lub takie choinki http://tanush.livejournal.com/362739.html

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poranna kawa

                        Justyna fajnie ze ręcznie szyjesz bo to takie bardziej oryginalne, takie szyte na maszynie to szybciej można kupić, a ja jak już sobie wymyślę coś to chcę mieć zrobione ładnie i ręcznie.
                        Beata pracy sporo ale daję radę. Z wełny możesz zrobić też bombki, owiń styropianowe kule wełną naklej na to śnieżynki i będzie super bombka.
                        A powiedz mi robiłaś może kiedyś tort w kształcie traktora bo chciałam taki zrobić dla Fabianka i nie bardzo wiem jak to powycinać? Chodzi mi o to czy wyciąć i przeciąć biszkopt dopiero na poszczególne blaty czy odwrotnie, a może wycinać dopiero jak złożę cały tort?

                        Skomentuj


                          Odp: Poranna kawa

                          Ostatnio pijam Jacobs Sensazione Creme -ta najbardziej mi smakuje.

                          Skomentuj


                            Odp: Poranna kawa

                            Witajcie!

                            Dziękuję, z Beniem lepiej. Dziś poszedł już do przedszkola. Jedna dziwczynka była tak za nim stęskniona, że rano przytulaniu nie było końca . A Łusia była tak zmęczona po kilku dniach z bratem w domu, że dziś przedpołudniem po prostu odsypiała .

                            Skomentuj


                              Odp: Poranna kawa

                              Witam Was U nas wczoraj była siostra z Gabii prawie cały dzień dziewczyny się wybawily, ja w nocy skończyłam książkę filcowa i zostały mi gwiazdki na szydełku, pompony tiulowe i zawieszki do prezentów i chyba tyle, choć dziś u nas słońce więc tak zastanawiam się nad oknami bo są do mycia

                              Skomentuj


                                Odp: Poranna kawa

                                To moje trzecie podejście mam nadzieję że teraz mi się wczyta mój post
                                Justyna już zdązyłam dwie zawieszki choineczki zrobić i choinkę też obkręcić w wełnę tylko że z kartonu bo nie mam stożków z styropianu ale i tak się trzyma
                                Hania widok stęsknionych przytulających się dzieci musiał być cudowny
                                Teresa ja nigdy nie robiłam takich kształtów do tego chyba specjalnych form trzeba A z wycinaniem to za dużo zabawy Ja bardziej bym się skusiła do tego aby z masy cukrowej zrobić ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X