Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

    Cześc. Czy macie jakies sposoby na grube ramiona? Mianowicie świczę. kupiłam sobie hantle ale tłuszczyk nadal jest. Dodam,że nie jestem gruba, schudłam sporo ale z ramion jest mi bardzo trudno zrzucić zbędny tłuszcz... Co robić?
    Zastanawiałam się nad modelowaniem sylwetki.czy ktoś orientuje się czy są jakieś zabiegi na modelowanie ramion w Gdańsku i okolicach?
  •    
       

    #2
    Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

    Może warto przejść się na siłownię i zapytać trenera? Zależy jaką masz sylwetkę. Jednym najpierw idzie z górnych partii ciała, a innym z tyłka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

      Napisane przez kundzia20 Pokaż wiadomość
      Cześc. Czy macie jakies sposoby na grube ramiona? Mianowicie świczę. kupiłam sobie hantle ale tłuszczyk nadal jest. Dodam,że nie jestem gruba, schudłam sporo ale z ramion jest mi bardzo trudno zrzucić zbędny tłuszcz... Co robić?
      Zastanawiałam się nad modelowaniem sylwetki.czy ktoś orientuje się czy są jakieś zabiegi na modelowanie ramion w Gdańsku i okolicach?
      Nie wiem czy ćwiczenami możesz sama spalić tłuszcz na ramionach. Nie da się zrzucić tłuszczu w wybranym miejscu ciała. Organizm sam wybiera gdzie spalać tłuszcz. Oprócz ćwiczen aerobowych i diety możesz faktycznie wybrac się na jakis zabieg , polecałabym jednak nie do kosmetyczki czy na masaże ale do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej . Bardzo fajna jest endermologia, dobry efekt daje dermapen oraz maximus. Wszystkie te zabiegi wykonasz na przykłąd w klinice dr Michajłowskiego na Skłodowskiej w Gdańsku.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

        Wiem wiem i daltego też zamierzam się na coś takiego zapisać ;/ Z resztą ciała nie jest tek źle tylko te ramiona nie są za specjalne. Dietę trzymam, staram się zdrowo odżywiać. Możesz napisać na czym polegają te zabiegi? I czy chodziłaś na nie?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

          Tak. Do tej kliniki o któej wspomniałam. Po porodzie chciałam najszybciej zrzucić kilogramy i chodziłam tam na wyszczuplanie ud oraz ramion. Endeermologia to rodzaj takiego ciepłego masazu głowicą. Dzieki temu dociera się do głębokich warstw skóry i tym samym rozbija się tłuszcz jaki się tam znajduje. Dermapen nie jest za przyjemny bo towstrzykiwanie pod skórę preparatu za to efekt super tak wiec mozna moim zdanem tą chwilę pocierpieć. Maximus to również rodzaj masażu głowicą dzięki któremu poprawia się jakość skóry.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

            Ile kosztuje wizyta w tej klinice? Możesz dać mi jakiś kontakt? A i słyszałaś coś o gruponach? Co sądzisz o zakupie sobie grupona na podobne zabiegi?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabiegi na grube ramiona w Gdańsku

              Nikt nie zaoferuje Ci grupona na takie zabiegi jak endermologia, maximus czy też tym bardziej dermapen. Są wykonywane za pomoca drogich urządzeń a na grupoonie są jedynie jakieś podstawowe zabiegi ( typu masaż bańką chińsk) , które nie dają efektów w taki krótkim czasie. Poza tym poczytaj sobie opinie na forach. Wiele dziewczyn nie jest zadowoonych z zakupionych zabiegów z uwagi na traktowanie w gabinetach. Dostajesz to za co płacisz. Tutaj jest strona kliniki: http://wymodelujsylwetke.pl/pakiety/ramiona/ - możesz sobie tutaj poczytac o pakiecie jaki tam maja na ramiona.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X