Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witajcie!
    Dzis mialam ciezka noc!
    Adrian przestraszyl sie w dzien kiedy zobaczyl w Kiepskich jakiegos stwora i budzil sie w nocy z placzem ze boji misia!i tak z 15 razy az wkoncu po 6 obudzil sie!Do tego te wyniki - on juz wystraszony a jeszcze kluc trzeba
    Pogoda oblesna!
    Moja siostrzyczka jedzie dzis do angli(Londynu)do drugiej siostry na wakacje i teraz tyle autokarowych wypadkow ze juz sie martwie!
    Lilio malenka napewno zabkuje i dlatego troszke maruna ale to dlatego ze to bardzo boli i nietylko dziasla a glowka i czasem uszka!Sprobuj na noc podac jej ibum!
    wroce jeszcze do szczepien-niechce sie wymadrzac ale kilka lat temu nie bylo takich problemow poniewaz cywilizacja idzie na przod i klimat ociepla sie wiec bakterie maja warunki by zyc!tak samo kilka lat temu nie bylo takich anomalii pogodowych czy zywiolow a juz sa!
    na temat pneumokokow to rzadziej wywoluja sepse niz meningokoki!80 % zacgorowan sepsy wsrod dzieci powoduje wlasnie ta bakteria!
    No to tylko moje zdanie i mojego pediatry

    Skomentuj

    •    
         

      Czesc wam wpadlam poczytac i zaraz lece.kurcze ja nie wiem kto jest kto rozpozznaje tutaj tylko Dotty i Andzie po zdjeciach Ciezko bedzie sie przyzwyczaic,a ja nawet nie wiedzialam ze wy tutaj klikacie bo z kad,ale rownierz fajnie tutaj na niebieskich to odrazu bylo wstretnie

      Skomentuj


        moze ulatwie ci troszke zapoznanie !Ja jestem z watku terefere na polkach i tylko tam pisalam z dziewczynami!
        mam na imie Alicja i jestem z dolnegoslaska!mam 22 lata!
        moj synek urodzil sie 15 wrzesnia 2006 roku i ma na imie Adrianek!
        milo mi poznawac nowe mamusie!pozdrawiam i gratuluje ci fasolki!!

        Skomentuj


          Witam z ranka samego

          moja dla odmiany śpi słodko - tzn wstała o 6 rano ale teraz lulu

          troszke poczytałąm i ... coś oczy mi wysiadaja muszę okulistę odwiedzić koniecznie dlatego tez krócej siedzę

          Konwalijko droga - jak będę o 22 (a raczej tak) to Ci popilnuję

          Iza - jeszcze raz G R A T U L A C J E
          Życie Jest Pełne Kinder Niespodzianek
          Gdzie Diabeł Nie Wlezie - Ja Już Tam Byłam :]]]

          Skomentuj


            dzień dobry znów miałam chwile słabości bo Dianka w nocy nie spała a teraz biega z piłką bo całym pokoju, chyba mała siatkarka mi rośnie

            dziękuje za tak miłe powitanie

            Izuś no jak możesz nie poznawać Beza :P to ja Mika, to ta co urodziła dzień po Tobie :P

            ale duchota! leje źle, parno też źle... ale za to mam wolne i sobie odsapne od roboty troszkę

            Lilijko nie ma co podziwiać, sądzę że gdyby co też byś dała radę ze wszystkim, poza tym mi np odpada gotowanie itp dla męża hehe chociaż nie wiem czy to powód do zadowolenia w sumie...

            właśnie słyszałam że meningokoki są gorsze, pewno zaszczepię i na to i na to... we wrześniu pogadam z pediatrą i się dowiem co on na to

            miłego dnia postaram sie zaglądać w miarę często i być na bieżąco
            Dominika & Dianka

            Skomentuj


              Witam i ja
              Troche juz minelo odkad sie zarejestrowalam,ale czasu to mam jak na lekarstwo niestety,synek,dom,praca...same obowiazki ia malo czasu dla siebie...
              Zeby ulatwic,to ja Aga,krakowianka mieszkajaca w Irlandii(Clonakilty),mam synka Roberta Leo,urodzonego 14 listopada 2007 roku

              Ladnie udalo sie Wam juz popisacprzeczytalam wszystko,ale poki co mam maly balafanik w glowie,kto jest kto i o co z kim chodzi-same rozumiecie

              Kochane,musze sie niestety ewakuowac,idziemy na zakupy z Robciem,marudzi juz wiec pewnie mi zasnie po drodze...
              Odezwe sie jak wrocimy,buziaki!!!

              Ps.Fajnie byc znowu z Wami!!!
              Agnieszka & Robcio

              MOJE GG 443626
              Bobasy.pl/agadziedzic1981

              Pokaz slajdów Robcia



              Skomentuj


                witajcie z rana
                super ze nasze zblakane duszyczki sie odnajduja i chca podtrzymac kontak, laski szkoda by bylo to stracic znamy sie juz prawie rok a na pewno cale zycie wiekszosci naszych maluszkow, ciekawe ktorych urodzinek dzidziulkow doczekamy wspolnie na tym forum

                mam tylko nadzieje, ze osoby ktore beda sie chcialy do nas przylaczyc nie zasieja niezdrowej atmosfery jak juz to kiedys przerabialysmy, tak jak ostatnia mamuska ( z torunia na polkach) - zdrowo postrzelona delikatnie mowiac
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  bez ale ci zazdroszcze tego MAMA moja gadulka trajkocze TATA, niewdziecznica jedna, ja do niej mamama a ona tatatata

                  wiem ze juz rozroznia te wyrazy i rozumie, zawsze sie rozglada i szuka wzrokiem jak pytam gdzie kto jest, a przy tym tak smiesznie sie wychyla zeby lepiej zobaczyc- rozbrajająca jest

                  aga- fiolku jak robciowe zebolaski? kiedy teraz sie do kraju wybieracie?
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    a dla menia na imieninki kupilam sliczna koszule turkusowa, na razie spi po nocce, ja z gadulka wybieram sie do miasta, tylko jeszcze nie wiem jak sie wydostaniemy z osiedla, bo pelno blota i wody po wczorajszym, że tez nie umiem jeszcze talać..

                    iza, jak pokazywalas ostatnie zdjecia, juz mi inaczej wygladalas, i to nie przez inny kolor wlosow, chyba mamuski co sie zna czuje sie w twarzy jakas zmiane, spotkalyscie sie z tym napewno, ze patrzy sie na kogos i sie mysli.. ona jest w ciazy
                    bedziemy ci kibicowac i trzymac kciuki zeby bylo wszystko ok a w razie czego pocieszac, zawsze tu znajdziesz dobre slowo, wiec zagladaj i wybusiaj big brathera- andrzejek to juz bedzie kierownik
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      konwalijko!Mala Dianusia wkrotce powie mama i wiesz co moj Adrian robil mi na zlosc i mama powiedzial jak mial 14 miesiecy a tak jak ptosilam powiedz mama to mowil nie!!!
                      A teraz jak zacznie mi mamowac to mam dosc!Wlasnie nabil sobie ogromnego guzolka na czole!A wyniki przesunely sie nam na poniedzialek!
                      Iza konwalia ma racje bedziemy zawsze z Toba i choc tylko na forum to mozesz sie wyplakac i wygadac i podzielic szczesciem!Gratulacje dla Andrzejka teraz bedzie juz starszym bratem i pewnie bedzie z tego dumny!!!
                      ide dac malemu zupke -dzis pomidorowa !

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Czesc dzieki za slowa,wiem ze moge liczyc na was.
                        Mika ja tak mislalam po pismie ze to ty haha bo pozmienialyscie ksywki musze sie przyzwyczaic.No we wtorek ide do gina juz nie umiem sie doczekac bo chce wiedziec czy jest ok na kiedy termin i ile male juz ma,a tak pogoda do du.. brzuch mnie boli jakos nie wiem czy jestem glodna czy o co chodzi,a jeszcze mam isc robic .
                        Lece posprzatam troche zobaczymy sie gdzies w poniedzialek bo jutro na wesele ide w niedzieli jeszcze u tesciowej bede a niz wroce maz tu usiadzie haha wiec w poniedzialek bede mala czas wiec papa

                        Skomentuj


                          No jestem
                          Izus,gratuluje Ci z calego serduszka!!!!

                          Beziku,Jasminku,Konwalijko,witam kochane,rozpoznanie nie jest latwe,ale zdjatka ulatwiajaFrezjo,Fuksjo,Kaktusico,jeszcze sie nie znamy,ale wkrotce poznamy

                          Robcio rosnie jak na drozdzach-siedzi ladnie sam i wstaje juz tez,ciezko go z oka spuscic jest!!!no i raczkowac tez zaczal-po swojemu ale przemieszcza sie tak szybko ze masakra!!!zabek jeden nam wylazi na dole-w koncu bo to juz 8,5 miesiaca prawie mamy...a poza tym,jest dalej kochany jak byl,usmiechniety i towarzyski jak nie wiem co30lipca lecimy na tydzien do Polski,zawsze cos,wiecej urlopu nie dostalam niestety,ale przynajmniej odpoczne od Robcia,bo dziadkowie sie nim naciesza,no i tesc zjezdza do Krakowa a wraca ze mna moja Mama wiec bede miala wiecej czasu dla siebie-mam nadzieje

                          Uffff,ale sie napisalamteraz uciekam,obiad musze ugotowac,ale pewnie sie pojawie przed albo po pracy,buziaczki kochane!!!
                          Agnieszka & Robcio

                          MOJE GG 443626
                          Bobasy.pl/agadziedzic1981

                          Pokaz slajdów Robcia



                          Skomentuj


                            Aaaaa,wlasnie,co z suwaczkami??bo cos nie bardzo sie chca wyswietlacnie zeby mi ich strasznie brakowalo,ale zawsze wiadomo ktory dziciaczek ile skonczyl i wogole-ja mam kiepska pamiec wiec dla mnie bardzo przydatne...
                            Agnieszka & Robcio

                            MOJE GG 443626
                            Bobasy.pl/agadziedzic1981

                            Pokaz slajdów Robcia



                            Skomentuj


                              właśnie wróciłyśmy ze spacer, ale duchota

                              też dodałam zdjęcie znaczy avatar

                              Fuksjo Dianusia miewa się dobrze, aż za dobrze rozrabia ile wlizie, na czworakach zasuwa jak perszing, powoli zaczyna się uczyć na dwóch tuptać przy meblach i sama stać, co kończy się po kilku sekundach pacnięciem na pupę jejku no jeszcze troszkę i balanga mamy dwie w planach, 6 września rodzinnie, a potem w któryś weekend wrześniowy ze znajomymi na działce

                              jak dobrze mieć troszkę wolnego

                              Izka
                              trzymam kciuki za fasolkę, niestety tym razem rodzić razem nie będziemy
                              Dominika & Dianka

                              Skomentuj


                                Napisane przez izka_22.. Pokaż wiadomość
                                Czesc dzieki za slowa,wiem ze moge liczyc na was.
                                Mika ja tak mislalam po pismie ze to ty haha bo pozmienialyscie ksywki musze sie przyzwyczaic.No we wtorek ide do gina juz nie umiem sie doczekac bo chce wiedziec czy jest ok na kiedy termin i ile male juz ma,a tak pogoda do du.. brzuch mnie boli jakos nie wiem czy jestem glodna czy o co chodzi,a jeszcze mam isc robic .
                                Lece posprzatam troche zobaczymy sie gdzies w poniedzialek bo jutro na wesele ide w niedzieli jeszcze u tesciowej bede a niz wroce maz tu usiadzie haha wiec w poniedzialek bede mala czas wiec papa
                                iza ja tez mike po kolorze czcionki poznalam, hihi
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X