Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzieki Dorotko za mile slowa.
    Oj tak pierwszy raz jestem na forum o tej porze. I chyba zobacze wschod slonca bo Dorotka wywala mi wszystko z szyflady, czka sobie i jest bardzo zadowolona.
    Ale pewnie niedlugo znowu bedzie ryk i moze wreszcie sie zmeczy. Spodziewalam sie tego w koncu usnela o 17.
    A u Ciebie ktora godzinka? Olas przed karmieniem czy juz spi zadowolony?
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      Dobrej nocki papa
      Ach zeby dala sie polozyc...
      Dorotka
      Blog Dorotki

      Skomentuj



        Dianeczka mama czy tata?

        GG ? 11887428

        Skomentuj


          Słyszałam o tym w radio, serce ściska... tych ludzi nie można nazwać rodzicami ani tej kobiety babcią...
          jeszcze tutaj buziaki dla wszystkich Ań :* i dla Dorotki :*

          ja zaraz kończę pracę i biegnę do Dianki
          idą jej kolejne dwójki, teraz na dole, obie naraz znowu, na roczek będzie miała pewno równo 8 zębów

          życzę udanego weekendu
          Dominika & Dianka

          Skomentuj


            tutaj pierwszy raz, przeleciałam wszystko szybciutko i przeczytałam wybiórczo.. popieram rosół-też nie lubię..przez sen gada mój facet a raczej śpiewa stare punkowe piosenki, budzi mnie tym a ja płaczę ze śmiechu hehehe..Dziś było w miarę spokojnie ale moja mała pannica w nocy dwa razy wstała, chyba to zmiana pieluszek (przypadkowa,wymuszona)-musi się przyzwyczaić teraz śpi co mnie średnio cieszy..dziś pierwszy raz nie była na spacerku a to wszystko przez pogodę, duchota taka że żyć się nie da,nawet muchy pouciekały w cień
            Kinia & Aminka

            Skomentuj


              Fuksja...ludzie są gorsi niż zwierzęta (zawsze mi tata powtarzał jak coś złego się działo) To już szczyt...!! Jeszcze potrafię pojąć ostatkiem umysłu że kobieta w bardzo głębokim szoku może wyrzucić dziecko ale żeby aż trzy osoby byłyby zdolne do takich rzeczy?! i to TAKICH RZECZY!!
              Kinia & Aminka

              Skomentuj



                Dorotka dziekuje wszystkim za pamiec!!!

                Judytko ale mi sie milutko zrobilo jak zobaczylam zdjecie Dorotki, dziekuje:*

                Wlasnie usnela. Jest nadzieja ze nocka jakos przejdzie bo nie spala popoludniu. Dzis prawie wcale nie plakala a niczym nie smarowalam. Miala dzis duzo zajec to pewnie dlatego. Powiedzialam mezowi ze on dzis wstaje i mnie nie obchodzi. On sobie spi w najlepsze a ja oczy na zapalki. No i pewnie jak na zlosc przespi ladnie nocke. Ale wredna jestem

                Dzis bylismy caly dzionek na dzialeczce. Rozlozylismy Dorotce materace, przykrylismy kocykiem, postawilismy parasol a ona nic sobie nie zrobila z naszych wysilkow i buszowala po trawie. Urywala kwiatki, jadla liscie i kosila trawe Chyba nie musze pisac jaka byla brudna a zalozylam jej biala bluzeczke! Az strach pomyslec co bedzie za rok. Drzyjcie babcine kwiatki
                Dorotka
                Blog Dorotki

                Skomentuj

                •    
                     



                  Ale znalazlam hi hi Troche podobna nie?
                  Dorotka
                  Blog Dorotki

                  Skomentuj


                    No to kochana wyszalej sie za te wszystkie weekendy spedzone w domu. Milej zabawy!
                    No i czekamy na sprawozdanie
                    Dorotka
                    Blog Dorotki

                    Skomentuj


                      Witam Kwiatuszki

                      Kaktusico-mam nadzieje ze Monisi przejdzie i szpital nie bedzie konieczny,kurcze to nic przyjemnego dla niej juz nie mowiac o tobie...bedzie dobrze!!!!

                      Jasmin-ja tez wczoraj troszke zabalowalamdziewczyny z pracy wyciagaly mnie od jakiegos czasu,ale cos nie mogly-w koncu wczoraj sie skusilam i bylo super!!!takie wyjscie raz na jakis czas to sama przyjemnosc

                      Bez-gratuluje tylu zabkow!!!Robcio ma 8,5miesiaca i ani jedengo poki co...

                      Lilijko-sadze ze bez zadnej obawy mozesz dac Dorci paracetamol w syropku,pomoze jej a nie zaszkodzi na pewno.Mam nadzieje ze jej sen wroci do normy,bo faktycznie bedziesz chodzic z zapalkamiNO I GRATULACJE(pozno jak zwykle...)
                      DLA DORCI!!!duza dziewczynka juz z niej jest,a jaka sliczna!!

                      Konwalijko-jak tam Dianeczka,nasza rowiesnica sie miewa??kuracja cos pomaga??


                      Brooke7-witamy nowa mamcie!!!

                      Fuksja-zrobilabym dokladnie to samo tym ludziom...brak slow...
                      A co do facetow...coz,taki juz ich urok...moj tez nie grzeszy czestym obdarowywaniem mnie prezentami-ostatnie kwiaty dostalam na walentynki...


                      Jesli o kims zapomnialam,to przepraszam,tyle jest kwiatow w tym ogrodzie!!!
                      Agnieszka & Robcio

                      MOJE GG 443626
                      Bobasy.pl/agadziedzic1981

                      Pokaz slajdów Robcia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Przepraszam,rozciagnelam stronke...
                        Agnieszka & Robcio

                        MOJE GG 443626
                        Bobasy.pl/agadziedzic1981

                        Pokaz slajdów Robcia



                        Skomentuj


                          I ja tez mam zdjatko

                          Kwiatuszki,poradzcie mi prosze...bo sama nie wiem czy to dobrze czy zle i czy mam sie martwic...Robcio nie chce jesc(pic mleka modyfikowanego),zjada je tylko z kaszka -wieczorna kolacyjka,jeszcze tydzien temu pil butle kolo polnocy przez sen a teraz juz wogole nie chce i sie nie budzi...to ze sie nie budzi to akurat dobrze,przesypia cala nocke,ale martwi mnie czy nie powinien miec wiecej mleka???rano na sniadanko zjada 3male kubeczki serka homo(cos jak petitki) w tym jest normalne mleko....sama nie wiem co myslec-wsickac mu na sile w ciagu dnia butle czy po prostu wystarcza mu tyle co ma??
                          Agnieszka & Robcio

                          MOJE GG 443626
                          Bobasy.pl/agadziedzic1981

                          Pokaz slajdów Robcia



                          Skomentuj


                            czesc kobietki juz tu na stale zakorzenione jak i nowe szczepki

                            fiolku nie masz innej rady jak przeczekac i obserwowac, na sile nic nie zrobisz.. ja wlasnie to przechodze, w czerwcu diametralnie spadl jej apetyt, zjadala dwa razy dziennie ok 150-180ml mleka z kasza a teraz bee, kaszy wogole nie chce a mleka pije jednorazowo gora 90ml, lekarka mowila ze jesli dziecko jest zdrowe to poprostu szuka nowych smakow, mozesz na to konto dawac wiecej zupki albo 2 rozne dania , bobas przyjmuje ile potrzebuje choc to dla mam jest zdecydowanie niewytlumaczalne.. bo wbrew logice .. 6 miesieczne niemowle na pozor wiecej jadlo niz prawie 9 miesieczne
                            nie wybudzaj go, to okres w ktorym dziecko juz samo moze uczyc sie pokazywac ze ma chec jesc

                            milej niedzielki
                            Last edited by konwalia; 27-07-2008, 12:28.
                            Dianeczka mama czy tata?

                            GG ? 11887428

                            Skomentuj


                              aha
                              zaliczyliśmy pierwszy upadek z łóżka (
                              rano przewinęłam małą, i zostawiłam ją pod opieką taty na łóżku a sama wyszłam do kuchni wywalić pieluszkę i łubudu!! tata ma gorszy refleks niż ja i jej nie złapał w porę
                              pokrzyczała z 1 min wystraszona ale szybko się utuliła, może potem będzie bardziej marudna jak głowka będzie bolała i jak sobie przypomni upadek a na 15stą idziemy na kinderbal.. chyba kindersauna bo parówka dzis u nas że szok
                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                jedziemy do Manchesteru bo jutro rano będziemy ruszać wyrabiać paszport dla Aminki wyprawy się boję jak cholerka ale wierzę ze mała bedzie grzeczna trzymajcie kciukacze dziewczyny ... spokojnej nocy
                                Kinia & Aminka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X