Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy w internecie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy w internecie

    Nie mam ulubionego sklepu spożywczego, odzieżowego itp. Kupuje tam, gdzie są akurat najtańsze produkty, które zawsze wybieram i które posiadają Laur Konsumenta. Kupuje tylko takie produkty, bo są to produkty wysokiej jakości, bo przecież wybrali je konsumenci i produkty niskiej jakosci nie otrzymałyby tak prestiżowego wyróżnienia. Nie robiłam tak od zawsze, a zaczęłam robić tak po przeczytaniu tego artykułu http://www.rp.pl/artykul/1107516-Ter...do-zakupu.html .Teraz wydaje też mniej, bo nie zawsze te drogie produkty są najlepsze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy w internecie

      Jezeli chodzi o internet to ja głównie kupuje ciuchy, na przykład sukienki z https://www.limoda.pl/Produkty/Odziez/Sukienki-dzienne. Zdarza mi się też odwiedzać e-sklepy znanych sieciówek, bo czasami jak w sklepie nie ma rozmiaru to można sobie zamówić. Często też mają dodatkowe promocje, no i powyżej jakieś tam kwoty dają też rabaty

      Skomentuj


        Odp: Zakupy w internecie

        Ja bardzo lubię zalando.

        Skomentuj


          Odp: Sklepy internetowe a promocje

          Ja bardzo często robię zakupy w przez internet. Czy to ciuchy, kosmetyki, buty... Ostatnio nawet kupiłam prezent na urodziny dla synka. Zbliża się wiosna, lato więc więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu i dlatego kupiłam mu rowerek - http://skrzatonline.pl/490-smoby-row...emier-vtt.html. Jego radość, zadowoleni nie do opisania.

          Skomentuj


            Odp: Zakupy w internecie

            Uwielbiam zakupy w internecie, szczególnie jak mam dużo obowiązków w domu i po prostu nie chcę tracić czasu na ogarnianie się i jazdę do centrum. Ostatnio kupiłam sobie legginsy tutaj http://pakuten.pl/22-legginsy i wprost zakochałam się w tym sklepie Same zobaczcie jakie mają ceny, a jakość jest naprawdę rewelacyjna. Mam już stamtąd śliczne sukienki i bluzę, polecam Wam zapoznać się z ofertą.

            Skomentuj


              Odp: Zakupy w internecie

              Zakupy w internecie dają sporo możliwości i jest tam zdecydowanie większy wybór niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio szukałam sukienek na chrzciny w sklepie ModBis. Mają tam całkiem spory asortyment sukienek różnego rodzaju i na najróżniejsze okazje. Z pewnością warto tam zajrzeć.

              Skomentuj


                Odp: Zakupy w internecie

                Ja ostatnimi czasy wyhaczyłem nawet w internecie niezłą promocję na butle gazowe turystyczne które są mi potrzebne na wczasy. Jeśli szukacie dobrych ofert to Butla gazowa turystyczna od firmy AmeriGas są najlepsze jakościowo i najtańsze, wiem z własnego doświadczenia ponieważ dość często na wczasach używam butli turystycznych !

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zakupy w internecie

                  Najczęściej kupuję w sieci buty. Korzystam z oferty sprawdzonego przeze mnie już sklepu PROSTILO ( www.prostilo.pl ). Warto tam zajrzeć -ja jestem usatysfakcjonowana.

                  Skomentuj


                    Odp: Zakupy w internecie

                    A ja przez internet zamawiam wiele rzeczy,zarówno tych do domu jak i akcesoria i zabawki dla dziecka,kiedy to zawsze można liczyć na niższą cenę i szeroki asortyment.

                    Skomentuj


                      Odp: Zakupy w internecie

                      Ja tak samo. Przez internet zamawiam niemalże wszystko.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zakupy w internecie

                        Jedzenie też zdarza wam się zamawiać? Bo ja ostatnio zaczęłam. Na razie są to różne przekąski jak https://www.frisco.pl/pid,39698/n,ba...ie/stn,product , ale nie widzę nic przeciwko żeby zamawiać nawet wędliny czy mięso

                        Skomentuj


                          Odp: Zakupy w internecie

                          Jeśli szukacie czegoś to swojego domu czy mieszkania to polecam zajrzeć na ciekawą ofertę firmy Internorm, Drzwi Wejściowe właśnie ostatnimi czasy zamówiłem u nich, niesamowita jakość, pewne bezpieczeństwo i gwarancja na wiele lat !

                          Skomentuj


                            Odp: Zakupy w internecie

                            Moim ostatnim zakupem w sieci były naklejki na szafę kupiłam o takie jak tu Jeszcze w planach mam zamiar zakupić jakieś fototapety do salonu.

                            Skomentuj


                              Odp: Zakupy w internecie

                              Praktycznie wszystkie zakupy robię online

                              Skomentuj


                                Odp: Zakupy w internecie

                                Uważam, że lepiej robić zakupy w sieci bo wybór jest o wiele lepszy niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio bardzo spodobał mi się taki kubek do kawy. Printy są bardzo ciekawe, a wybór jest bardzo duży.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X