Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a jesteś zmuszona wrócić do pracy?ja zostałam na wychowawczym i cieszę sie z tego choć czasem wolałabym wyrwać się z domu choć na chwilkę nawet na pół etatu
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj

    •    
         

      Majeczka ma jedno, ale jak wychodziliśmy ze szpitala to miała 2. nie wiem od czego to zależy. wiem tylko że wpływ na jego zarastanie ma wit. D3
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        niestety musze wrócić do pracy ale coraz częściej myśle , ze jak Olcia skończy roczek to postaramy się o drugie maleństwo i mam nadzieje, że nie będziemy czekać tak długo jak na Ole

        Skomentuj


          przepraszam za pytanie wprost ale jak długo czekaliście?
          Majeczka 27 kwiecień 2008r.

          Skomentuj


            3 lata, a zaczeliśmy próbowac rok przed ślubem.

            Skomentuj


              a teraz macie śliczną córcięmuszę lecieć trzymajcie się kobietki. monika26 nie smuć sięteż czasem mam gorszy dzień bo siedzę sama w domu nie znam tu gdzie mieszkam prawie nikogo. czasem jest dółale wtedy mam Majeczkę do przytulenia buziaki pa
              Majeczka 27 kwiecień 2008r.

              Skomentuj


                pa pa

                Skomentuj

                •    
                     

                  dzidzia wykapana spi

                  Skomentuj


                    moje Słoneczko śpi po 10-15 min. i tak cały dzień. Teraz dostała ostatnią butelkę i mocno śpi wstanie pewnie ok 8 rano Lekarz kazal jej dawać mleko w mniejszych ilościach (120 ml, ale wtedy jest głodna już po godzinie) i częściej. Ostatnio Ola zjadała po 180 co ok 3 godz, a teraz daje jej 150ml. co 2 godz. a powprawy w ulewaniu nie widac

                    Skomentuj


                      Moniczko Olcia mocno ulewa?
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć Izunia
                        strasznie ulewa ale przybiera na wadze. dodawałam jej zagęszczacz aler tez ulewała tyle,że tak gęsta wydzieline ze mało sie nie udusiła!! lekarz kazał jej potem dodawac bebilon AR 1 miarke bo stwierdził ze przy tak małej ilości Ola nie dostanie wysypki (ma skaze białkowa). Dostała po 3 dniach i wczoraj byłam z nią u alergologa i kazał odstawić i nosić ją chociaz 30 min po jedzeniu i tak robie i dziś jest ciu lepiej(mam nadzieje ze to nie przypadek). Powiedział też zeby poczekac do 6 miesiaca z rozszeżaniem diety to wtedy jest mniejsze ryzyko ze sie na coś uczuli.

                        Skomentuj


                          Wiesz Amela tez ulewała do 5 m-ca nawet po beknieciu , nawet teraz jej sie zdarzy.
                          Moze po posilkach stalych Olcia przestanie takze
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            też tak myślę że jak zacznie dostawać obiadki to ulewanie samo przejdzie. Jak Twoja Amelka, widze, że teraz z dnia na dzień coraz więcej umiejętniści super Ola ostatnio zaczeła śmiac się w głos, a dziś to już samą siebie przeszła, śmiała sie i piszczała cały dzień

                            Skomentuj


                              Moniczko te pierwsze śmiechy uśmiechy sa cudne

                              A to Amelka z okazji Mikołaja
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                prawdziwa śnieżynka
                                Majeczka 27 kwiecień 2008r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X