Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak zrzucić brzuszek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak zrzucić brzuszek

    A próbowałyście może wspomagać się w czasie odchudzania i zrzucania brzuszka czerwoną herbatą? Bo ja czytałam ostatnio, że jest to fenomenalny "spalacz tłuszczu" xxxxx. Ponoć usuwa te złogi i toksyny z organizmu, a one - jak wiadomo - też utrudniają zgubienie kilogramów. Jestem ciekawa, czy któraś z Was wspomaga się taką metodą i czy faktycznie to coś daje... Może podzielicie się wrażeniami?
    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:39. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak zrzucić brzuszek

      Ja na twoim miejscu bym wybrała się na wczasy odchudzające np nad Morze. Ostatnio widziałam fajną propozycję dla mam wracających do formy same zobaczcie: xxxxx. Dieta, ćwiczenia odpowiednie na pewno szybko pomogą w zadbaniu o siebie i zrzuceniu brzuszka.
      Last edited by disne; 19-06-2020, 21:39. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak zrzucić brzuszek

        Dla mnie njgorsze jest to, ż Młoda pozwala mi na max 15min ćwiczeń... Akurat znalazła jakiś trening 10 min na brzuch, niestety częst pod koniec dołączam układ choreograficzny z grzechotkami własnego autorstwa... Cóż, trzeba sobie radzić

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak zrzucić brzuszek

          Napisane przez aguska889 Pokaż wiadomość
          Dla mnie njgorsze jest to, ż Młoda pozwala mi na max 15min ćwiczeń... Akurat znalazła jakiś trening 10 min na brzuch, niestety częst pod koniec dołączam układ choreograficzny z grzechotkami własnego autorstwa... Cóż, trzeba sobie radzić
          ważne że znalazłaś swój sposób na ruch i zajęcie córciom

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak zrzucić brzuszek

            U mnie pomaga odstawienie słodyczy i fitness efekty widzę już po 2-3 tygodniach.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak zrzucić brzuszek

              Dobrze zbilansowana dieta to podstawa.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                Dużo sportu w terenie- to zawsze pomaga!
                Latem rower, a zimą narty- co kto lubi!
                A tak w ogóle to widzieliście ile osób jeździ z takimi kamerkami jak na filmie xxxxxx
                To taka nowa moda czy co?
                Last edited by disne; 19-06-2020, 21:37. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak zrzucić brzuszek

                  Jeśli chcecie kupić dobry sprzęt do ćwiczeń zapraszam do kontaktu na mój numer telefonu: 22 841 00 12 lub mail xxxxxx
                  Prowadzimy 5 salonów w Polsce, ze sprzętem fitness i siłowym. Profesjonalnie doradzimy i chętnie pomożemy dobrać najlepszy sprzęt, tak aby nie było problemów z

                  motywacją, a ćwiczenia sprawiały przyjemność. Zaufaj profesjonalistom, nie plotkom w internecie
                  Pozdrawiam Mariusz
                  ---
                  Bieżnie elektryczne sklep Warszawa
                  Orbitreki sklep Warszawa
                  Wioślarze sklep Warszawa
                  Rowery treningowe sklep Warszawa
                  Last edited by disne; 19-06-2020, 21:37. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak zrzucić brzuszek

                    Napisane przez milenkax Pokaż wiadomość
                    Dużo sportu w terenie- to zawsze pomaga!
                    Latem rower, a zimą narty- co kto lubi!
                    A tak w ogóle to widzieliście ile osób jeździ z takimi kamerkami jak na filmie xxxxxxxxx
                    To taka nowa moda czy co?
                    ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałam
                    Teraz niedaleko jest klub fitness i tak się namyślam czy by się nie wybrać
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 21:37. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jak zrzucić brzuszek

                      Zbilansowana dieta, brak słodyczy no i sport są gwarancją sukcesu Sama jednak wiem, że trudno jest to wszystko pogodzić jeszcze przy małym dziecku

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jak zrzucić brzuszek

                        Właśnie przy dzieciach to i podjadanie jest i z ćwiczeń można wyjść z rytmu
                        Chociaż dla chcącego nic trudnego Tylko się do tego zabrać trzeba

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jak zrzucić brzuszek

                          Jakie sa według was najlepsze ćwiczenia dla mamy? Ostatnio bardzo intensywnie rozważam możliwość zapisania się na siłownię, żeby poćwiczyć z trenerem personalnym,. przynajmniej na początek. wiem, że na mojej siłowni gliwice xxxxx jest taka opcja i jest też aerobik, nie wiem do końca co wybrać, choć może po trochu. Czy warto inwestować w trenera? Bo wydaje mi się, że tak, zwłaszcza że będzie on na pewno osobą, która mnie zmotywuje do działania.
                          Last edited by disne; 19-06-2020, 21:38. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jak zrzucić brzuszek

                            Ćwiczenia i zbilansowana dieta

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jak zrzucić brzuszek

                              Ale czy rower działa na mięśnie brzucha?
                              nie wiem czy taki rowerek zdziałałby coś jeśli chodzi o brzuszek, bardziej ćwiczenia działające na partie mięśni brzucha jak np. brzuszki, chociaż może się mylę?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jak zrzucić brzuszek

                                Brzuch to jedna z okolic ciała które bardzo ciężko zrzucić. Jest fajne urządzenie do terapii dynamicznej FLABeLOS xxxxx które jest idealne dla osób z dużą otyłością które nie mogą ćwiczyć, ale nie tylko. Dobrze się te sprawdzi przy bólach stawów. Może spróbuj coś takiego.
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 21:38. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X