Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    witam! ja mam termin na 17 września... bardzo się boję i nie mogę się doczekać... to moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie ok... Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!
    Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


    Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

    Skomentuj

    •    
         

      Nie bój się wszystko będzie dobrze) a jak samopoczucie? masz już jakieś dolegliwości ciążowe? Mnie niestety męczą mdłości, zmęczenie i straszne sny, ale licze, że za miesiąc wszystko minie.
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Muszę się przyznać, że od początku ciąży nie jadłam zdrowo. Nie jadłam nawet ciemnego pieczywa jakbym nie musiała już dbać o figure bo i tak się spasne. Owoce musiałam sobie wmuszać. Mam nadzieje, że nie skrzywdziłam tym mojego synka.
        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
        Waga 4180 i 58cm


        Skomentuj


          nator no i chyba przy tych skurczach to powinnaś odpoczywać moja gin też mówiła aby zaraz noape brać jak zaczną sie nasilać, ale widze że gniazdko prawie gotowe
          nitka spokojnie napewno wszystko będzie dobrze z synkiem, tylko może teraz zacznij bardziej dbać o to co jesz i będziesz miała czyste sumienie
          Mój synek 24/8 kwiecień

          Skomentuj


            czuję się dobrze, tylko czasami rano nie mam apetytu i ochoty na jedzenie, ale nie są to jakieś bardzo dręczące mdłości... nie narzekam pozdrawiam!
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Dziewczyny mi wyszło, że w 40 tc powinnam ważyć 76, 6 kg. A ja już ważę 79kg

              Martwię się o ANKASOS. Miała dzisiaj wizytę, miała dać znać co i jak a tu cisza
              Kochany Nikodem 2009.04.07.

              [/url][/url]

              Skomentuj


                Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
                nator no i chyba przy tych skurczach to powinnaś odpoczywać moja gin też mówiła aby zaraz noape brać jak zaczną sie nasilać, ale widze że gniazdko prawie gotowe
                nitka spokojnie napewno wszystko będzie dobrze z synkiem, tylko może teraz zacznij bardziej dbać o to co jesz i będziesz miała czyste sumienie
                No odpoczywam sporo, bo leżę zwykle do 11, później trochę się pokręce, znów przerwa i po ok godzince-2godz. delikatnie działam dalej. Ale Graza, wiesz jak trudno wylezeć, gdy obok takie cudowne maleńkie śpioszulki... No i już blisko do finału przygotowań Tak sobie zaplanowałam, żeby 9 miesiąc mieć tylko na przyjemnostki i cieszenie się ostatnimi chwilami z brzuszkiem.
                A Niteczko, ja do tej poro raczej jadłam zdrowo i bez przymusu, ale teraz to nic mi się nie chce zdrowego... troche też mam wyrzuty sumienia, ale chyba Nasze chłopaki nam wybaczą "Dobrze", że mam zgagi, bo dalej piję mleko
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                  Dziewczyny mi wyszło, że w 40 tc powinnam ważyć 76, 6 kg. A ja już ważę 79kg

                  Martwię się o ANKASOS. Miała dzisiaj wizytę, miała dać znać co i jak a tu cisza
                  Nic się nie martw! Pewnie już lata na zakupkach
                  A ta strona do obliczeń to chyba jakaś głupia jest?! Co to za bzdurka, żeby być "tabelkowym"! Nic się nie przejmuj kg, bo wyjdą po porodzie i w czasie karmienia
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    O dziewczyny mnie od tego leżenia już tyłek boli, wszystkie książki przeczytane( polecam "Język niemowląt" - Tracy Hogg kupiłam sobie i jest naprawde świetna), w telewizji same powtórki... nudyyy tylko laptop mi został i śmiganie po stronach dla mam no i jedzonko ja mam wagę w normie na szczęście ale i tak się czuję wielka, co do jedzenia to ja mam ostatnio jakąś jazdę na jabłka i potrafie zjeść 3 za jednym razem po czym mały ma od razu czkawkę hehe
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Dokładnie co do tej wagi obliczanej książkowo to bym też sie nie przejmowała . Bo nigdy nie jest dokładnie tak jak mają napisane w tych mądrych poradnikach dużo więcej dowiem sie tu u nas na forum
                      Mój synek 24/8 kwiecień

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. Zrzuciłam bez żadnej diety. Teraz już 16 kg. Tylko ze mój ginek za to krzyczy- chyba on bardziej przejmuje sie moją wagą niż ja sama

                        Też czytam " Język niemowląt" o 3 rano w przerwach między snem. Ale jak teraz sobie myśle nie pamiętam nic z tego co przeczytałam
                        Kochany Nikodem 2009.04.07.

                        [/url][/url]

                        Skomentuj


                          Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                          Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg. Zrzuciłam bez żadnej diety. Teraz już 16 kg. Tylko ze mój ginek za to krzyczy- chyba on bardziej przejmuje sie moją wagą niż ja sama

                          Też czytam " Język niemowląt" o 3 rano w przerwach między snem. Ale jak teraz sobie myśle nie pamiętam nic z tego co przeczytałam
                          Sylwia, jak dzieciątko się pojawi i zacznie "przemawiać" zaraz sobie przypomnisz
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            hej jestem jestem, miałam tak zalatany dzień, ze masakra ale mamy kupione wszystko do remontu i zawaliliśmy tym całe mieszkanie

                            po wizycie i ok i nie ok, dzidzia rozwija się książkowo, waży 2 kilo ale łożysko mi schodzi w dół a mam przodujące i albo może być ok albo cesarka wcześniej a moje bóle krocza też niezbyt dobrze że są bo skraca mi się poprostu szyjka i muszę się oszczędzać bardziej i wiecej lezeć więc już przy remoncie nie pomogę bo i tak całymi dniami leże wiec nie wiem jak można jeszcze wiecej leżeć
                            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                            http://annalena4u.blogspot.com

                            Skomentuj


                              Po raz pierwszy zobaczyłam w Tv reklamę kosmetyków Oliatum


                              Byłam w sklepie po pieczywko i kupiłam ..............olbrzymią poduszkę - serce. M mówi, że jestem nienormalna bo zamiast kupić za 40 zł owoców i odżywić siebie i dziecko to ja takie gówno kupuję......... właśnie się pokłóciliśmy. Czy dlatego, że jestem w ciąży muszę non stop o tym myśleć, czy nie mogę sobie sprawić przyjemności nie związanej z ciążą............ Już sama nie wiem


                              Ankasos - dobrze że jesteś. Kurcze też ma te bóle- boli mnie spojenie łonowe, krocze rzadziej
                              Last edited by sylwia.b; 04-02-2009, 21:04.
                              Kochany Nikodem 2009.04.07.

                              [/url][/url]

                              Skomentuj


                                Więcej się nie da leżeć ale musisz uważać ,bo Cię skierują do szpitala ja też miałam się oszczędzać i co? Latam od rana do wieczora,no w ciągu dnia z pół godz.uda mi się poleżeć,czasami wcale,dopiero wieczorkiem.
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X