Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Etiaxil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Etiaxil

    Akurat tego kosmetyku nie miałam, ale rozumiem twoje zmartwienie. Ja zauważyłam., że po porodzie bardziej się pocę, nie wiem z czym jest to związane.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Etiaxil

      Ja używam i jestem zadowolona. Wcześniej używałam też Antidralu, i też dobrze się sprawdzał. Tylko trzeba było uważać, bo potrafił odbarwiać ubrania.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Etiaxil

        Fajny też jest bloker z Ziai, a kosztuje około 7 zł. Działa tak dobrze jak etiaxil a jest o wiele tańszy. Polecam spróbować.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Etiaxil

          A powiedzcie mi, czy takie mocne środki nie podrażniają? I czy nie niszczą ubrań?
          Przyznam szczerze, że trochę wzbraniam się przed ich zakupem. Obawiam się właśnie tego o czym piszę.
          Przeglądałam artykuły w stylu tego: http://amantis.pl/dezodoranty-ktore-...ych-ubraniach/ . Zazwyczaj wybierałam znacznie delikatniejsze preparaty, więc nie wiem, co robić.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Etiaxil

            A znacie etiaxil do stóp? Zobaczcie - http://www.aptekagemini.pl/manufacturer/etiaxil
            Pod pachami to miałam najmniejszy problem. Najgorzej było właśnie ze stopami - dramat. Kiedy kobieta wchodzi do pomieszczenia i czuć jej stopy to... ale już tego od dłuższego czasu nie mam.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Etiaxil

              Według mnie etiaxil jest lekko przereklamowany i cenowo też nie najlepiej. Chociaż bardzo długo nie było właściwie alternatywny dla niego, więc wszyscy kupowali etiaxil. Teraz jest dostępnych dużo więcej preparatów i to w zdecydowanie dużo niższych cenach. Ja np. używam blokera z Ziaji za około 7 zł, a afekt taki jak przy etiaxilu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Etiaxil

                U mnie po prostu dezodorant naturalny HB. Działa. Nie mam podrażnień, skóra wygląda dobrze, bez śladów, pot się nie pojawia. Wiele zależy pewnie od danego przypadku. Nie mam problemów...

                Skomentuj

                       
                Working...
                X